TaxWatch: جف بزوس صرف بیشتر در خانه جدید خود را در بورلی هیلز از آمازون پرداخت کرده است که تا کنون در آمریکا مالیات بر درآمد فدرال برای سال 2019

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گزارش پرداخت $165 میلیون برای یک مجلل عمارت بورلی هیلز و با توجه به براده SEC که قیمت آمازون AMZN, -0.70% موسس می تواند پا 2019 فدرال لایحه مالیات بر شرکت او در حال برنامه ریزی برای پرداخت این سال و هنوز هم 3 میلیون دلار باقی مانده است.

بزوس خریداری وارنر و مستغلات در اصل طراحی شده در دهه 1930 برای دیر Warner Bros. T -0.16% رئیس جمهور جک وارنر از موسیقی مغول دیوید گفن, The Wall Street Journal گزارش با استناد به افراد آشنا با معامله.

که فراتر قبلی بالاترین قیمت پرداخت شده برای یک خانه در کالیفرنیا است. سال گذشته رسانه های اجرایی Lachlan مرداک صرف 150 میلیون دلار در Chartwell از Bel-Air عمارت معروف از مجموعه تلویزیونی “بورلی Hillbillies.” ترجمه مرداک پسر روپرت مرداک غول رسانه و با همکاری رئیس News Corp. که صاحب Dow Jones & Co., ناشر MarketWatch و وال استریت ژورنال. (یک سخنگوی اخبار Corp. کاهش یافته است به نظر.)

آمازون مدیون بیش از 1 میلیارد دلار در مالیات بر درآمد فدرال برای سال 2019 با توجه به براده SEC فرستاده شده در ماه گذشته. اما این غول تکنولوژی تا کنون تنها پرداخت 162 میلیون دلار در آن سال 2019 لایحه و این شرکت را تسلیم باقی مانده $914 میلیون آن را مدیون در سال 2019 فدرال مالیات بر درآمد و پر کردن یادداشت.

آمازون سخنگوی کاهش یافته است به نظر بزوس را در خرید ملک و یا شرکت نرخ مالیات اما اشاره به یک شرکت قبلی بیانیه ای در آمازون مالیات است.

“ما به دنبال همه قوانین فدرال و ایالتی قوانین مالیاتی و ایالات متحده ما مالیات بازتابی از ما ادامه داد: سرمایه گذاری های جبران خسارت از کارکنان و فعلی قوانین مالیاتی” شرکت گفت: در Jan. 31 پست وبلاگ.

بیشتر بخوانید: 25 حمام? سابق کلینتون کار, منشی می گوید بزوس عمارت کمک می کند تا مورد برای خیساندن غنی

آمازون ذکر شده “خلاصه” از آن 2019 ایالات متحده به عنوان مالیات از جمله 2.4 میلیارد دلار در دیگر فدرال مالیات از جمله مالیات بر حقوق و وظایف سفارشی و بیش از 1.6 میلیارد دلار در دولت و مالیات های محلی است. این شرکت همچنین اشاره کرد که در آن واریز نزدیک به 9 میلیارد دلار در خرید و فروش و استفاده از مالیات به دولت ها و محلات در مطابق با قانون است.

مالیات معوق در حال پیش بینی است که شرکت ها معمولا استفاده کنید به پیش بینی مالیات آنها را مجبور به پرداخت. وجود دارد “بدون گارانتی” شرکت در نهایت پرداخت که معوق مبلغ گفت: Matt گاردنر, یک عضو ارشد در موسسه مالیات و سیاست های اقتصادی مالیات مترقی فکر می کنم تانک

آمازون و مالیات “در نهایت باید پرداخت کنید اما شرکت همچنین می توانید تسلیم این برای مدت زمان طولانی” گفت: اندرو اشمیت, حسابداری استاد در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. “مالیات معوق بوجود می آیند به دلیل وجود تفاوت در وجه شرکت به حساب دارایی ها و بدهی, درآمد و هزینه های خود را برای گزارشگری مالی اهداف نسبت به مقاصد مالیاتی است.”

بزوس’ ملک-نرخ مالیات به نظر می رسد نزدیک به آمازون موثر فدرال نرخ مالیات

در کالیفرنیا املاک-نرخ مالیات محاسبه شده بر اساس صفحه اصلی تازه ترین قیمت فروش پس بزوس می تواند با پرداخت حدود بیش از 2 میلیون دلار در مالیات بر املاک در این سال به طور قابل توجهی بیشتر از میانگین ملی از حدود 3500 دلار در هر خانه بر اساس محاسبات توسط املاک و مستغلات ارائه دهنده اطلاعات Attom داده ها راه حل های.

که به طور قابل توجهی بیشتر از صاحب قبلی دیوید گفن که بنا به گزارش بدهی بیش از $705,000 در اموال مالیات بر وارنر و مستغلات بر اساس یک ارزیابی ارزش اموال هنگامی که او آن را خریداری با توجه به داده ها از املاک و مستغلات سایت Zillow ZG, +0.10% ZG, +0.10% (یک وکیل برای گفن نه پاسخ به یک درخواست برای نظر.)

که برابر با یک ملی ملک نرخ مالیات است که قراردادن موشواره در حدود 1.2%. گفن نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.کالیفرنیا املاک مالیات ثابت در 1 ٪ از خانه را با ارزش ارزیابی و آن را نمی تواند افزایش بیش از 2 ٪ در سال بیش از سال است. در بالای این مبلغ صاحب خانه می پرداخت اضافی املاک مالیات تعیین شده توسط مقامات محلی.

استفان Whitmore سخنگوی county assessor دفتر گفت: مردم ممکن است به پرداخت یکی دیگر 0.25% مختلف شهری هزینه های مانند بهبود سیستم های آب منطقه مدارس و بخش های آتش, او گفت:.

در حالی که کالیفرنیا املاک-نرخ مالیات ماوس در اطراف تک رقمی کند بنابراین آمازون نرخ مالیات شرکت ها با توجه به گاردنر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2017 قوانین مالیاتی کاهش مالیات بر درآمد شرکت ها به نرخ 21 درصد از نرخ 35% در دولت اوباما.

اما آمازون موثر فدرال-نرخ مالیات در سال گذشته 1.2% بر اساس چقدر این شرکت پرداخت کرده است تا کنون گاردنر گفت. او وارد در این شماره با تقسیم این شرکت بیش از 13 میلیارد دلار قبل از مالیات بر درآمد داخلی با 162 میلیون دلار آن را برنامه ریزی برای خرج کردن در مالیات بر درآمد فدرال در این سال است. اگر مقاطعه در مالیات معوق موثر مالیاتی فدرال جهش نرخ به 8 درصد.

آمازون سهام تا 16 درصد از آغاز سال است. میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.09% است تا 3 درصد و شاخص S&P 500 SPX +0.18% است تا 4.5 درصد در همان زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>