مالیات پسر: چه خانواده اولین coronavirus امداد لایحه به معنی کوچک-صاحبان کسب و کار و خود اشتغالی مردم

Coronavirus مربوط به مالیات تغییرات تاثیر می گذارد که بسیاری از آمریکایی ها و بسیاری از کسب و کار در حال حاضر بر روی میز و یا در مورد به خدمت. به عنوان این ستون نوشته شده بود کنگره مشغول به کار بود در یک کروناویروس جدید امداد لایحه که مطمئنا شامل عظیم اقتصادی-بسته محرک و احتمالا بسیاری از تغییرات مالیات بیش از حد.

در اینجا من پوشش coronavirus مربوط به تغییرات مالیات که در حال حاضر پخته شده در کیک: جمعه اعلام از خزانه, منشی, Steven Mnuchin و یک قانون جدید که به تصویب رسید چهارشنبه.

آوریل 15 مالیاتی-بازگشت آخرین مهلت تشکیل پرونده معوق شد سه ماه

در آخرین ستون من توضیح داد که فدرال مالیات بر درآمد پرداخت که در غیر این صورت بود که به علت در 15 آوریل می تواند معوق تا تاریخ 15 ژوئیه با هیچ علاقه و یا مجازات.

به عنوان پیش بینی Mnuchin جمعه اعلام کرد در توییتر TWTR, -0.75% که درآمد فدرال-مالیاتی که در غیر این صورت بود که به علت در 15 آوریل می توان در قرار داده نگه دارید تا تاریخ 15 ژوئیه بدون مالیات دهندگان نیاز به ارسال درخواست تمدید به سرویس درآمد داخلی. این توسعه به وضوح امر به مالیات دهندگان فردی و احتمالا به تراست املاک و شرکت های که با استفاده از تقویم سال برای مقاصد مالیاتی بیش از حد. زمان خواهد شد بگویید.

ما هنوز نمی دانیم که اگر مهلت تشکیل پرونده برای حقوق و دستمزد فدرال-اظهارنامه مالیاتی فدرال و املاک – و هدیه-اظهارنامه مالیاتی نیز خواهد شد به تعویق افتاد. ما هم هنوز نمی دانم که اگر عادی مارس 15 آخرین مهلت برای ساخت ایرا و سلامت حساب پس انداز (HSA) سهم خود را برای سال 2019 مالیاتی سال به تعویق خواهد افتاد. زمان خواهد شد بگویید.

خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل تاثیر می گذارد کوچک کسب و کار و کارکنان خود را — و شامل کارفرما معافیت های مالیاتی

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه امضا و به قانون خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون اولیه coronavirus امداد لایحه. قانون جدید نیاز کارفرمایان کوچک — کسانی که با کمتر از 500 کارکنان به ارائه محدود پرداخت می شود-ترک مزایای کارکنان که متاثر از coronavirus اضطراری است. کوچک کارفرمایان داده می شود جدید اعتبار مالیاتی فدرال و حقوق و دستمزد-مالیات امداد برای پرداخت جدید اجباری مزایای.

اجباری کارکنان پرداخت می شود و ترک

این عمل نیاز به اورژانس پرداخت مرخصی استعلاجی. آن را محدود به $511 هر روز تا 10 روز (تا $5,110 در مجموع) برای یک کارمند واجد شرایط در coronavirus قرنطینه و یا به دنبال یک coronavirus تشخیص است. یک کارمند نیز می توانید دریافت اضطراری پرداخت مرخصی استعلاجی تا 200 $در هر روز تا 10 روز (تا $2000 در مجموع) برای مراقبت از قرنطینه اعضای خانواده و یا یک کودک که در مدرسه و یا کودک-مراقبت از محل بسته شده با توجه به همه گیر.

این قانون همچنین مستلزم آن است که کسب و کار کوچک کارکنان داده می شود حق را به 12 هفته از کار محافظت خانواده ترک اگر کارمند و یا یک عضو خانواده است که در coronavirus قرنطینه و یا اگر مدرسه و یا کودک-مراقبت از محل کارمند کودک بسته است با توجه به کوروناویروس. کارفرما باید پرداخت حداقل دو سوم از کارکنان معمول پرداخت تا حداکثر 200 دلار در هر روز موضوع را به طور کلی به ازای هر کارمند حداکثر از $10,000 در مجموع خانواده-ترک پرداخت.

کوچک-کارفرما اعتبار مالیاتی

قانون کمک های مالی جدید اعتبار مالیاتی به کارفرمایان برای پوشش در حال حاضر مورد نیاز پرداخت به کارکنان که زمان را بر اساس قانون جدید اورژانس بیمار-ترک و خانواده-ترک مواد.

به طور خاص یک کارفرما می تواند جمع آوری یک اعتبار مالیاتی برابر با 100% واجد شرایط اضطراری بیمار-ترک و خانواده-ترک پرداخت شده توسط کارفرما به موجب قانون. این اعتبار را پوشش می دهد تنها ترک پرداخت های ساخته شده در طول دوره آغاز و در تاریخ مشخص شده توسط وزیر خزانه داری و پایان دسامبر ، 31, 2020. آغاز تاریخ خواهد بود ظرف 15 روز از مارس 18 تاریخ عمل قانون تبدیل شد.

اعتبار افزایش یافته و به پوشش بخشی از یک کارفرمای واجد شرایط سلامت-طرح هزینه های که در حال allocable به اورژانس بیمار-ترک و خانواده-ترک دستمزد.

اعتباری جدید است که برای اولین بار استفاده می شود برای جبران مالیات تامین اجتماعی جزء کارفرما فدرال حقوق و دستمزد-مالیات است. هر گونه بیش از حد اعتباری قابل استرداد است به این معنی که دولت به موضوع پرداخت به کارفرما برای بیش از حد.

هشدار: این اعتبار در دسترس نیست به کارفرمایان که در حال حاضر دریافت از قبل موجود اعتباری برای پرداخت خانواده و پزشکی را تحت Internal Revenue Code Section 45S.

کوچک-کارفرما FICA امداد مالیاتی

بیمار-ترک و خانواده-ترک پرداخت اجباری توسط قانون معاف هستند 6.2% مالیات تامین اجتماعی جزء از کارفرما حقوق و دستمزد فدرال مالیات است که به طور معمول شامل حقوق و دستمزد. کارفرمایان باید پرداخت 1.45% مالیات مدیکر جزء فدرال مالیات حقوق و دستمزد, اما آنها می تواند ادعا می کنند یک اعتبار است که مبلغ سرمایه گذاری.

مقایسه اعتبار مالیاتی برای افراد خود اشتغال

اگر شما خود اشتغالی فردی است که تحت تاثیر coronavirus اضطراری, عمل اجازه می دهد تا شما را به ادعای استرداد اعتباری خود را در برابر فدرال درآمد-لایحه مالیات از جمله مالیات خود اشتغالی رسید. اگر اعتبار بیش از خود لایحه دولت را مسئله شما پرداخت بیش از حد.

اعتبار برابر است با: 1) 100% از خود اشتغالی فرد بیمار-ترک معادل مقدار به علاوه 2) 67% از بیمار-ترک معادل مقدار برای مراقبت از یک بیمار از اعضای خانواده و یا مراقبت از کودک خود را پس از بسته شدن مدرسه فرزند.

بیمار-ترک معادل مقدار برابر کمتر از: 1) خود را به طور متوسط روزانه خود اشتغالی (SE) درآمد و یا 2) $511 هر روز تا 10 روز (تا $5,110 در مجموع) برای مراقبت از خودتان را با توجه به کروناویروس یا 200 $در هر روز تا 10 روز (تا $2000 در مجموع) برای مراقبت از یک بیمار از اعضای خانواده و یا فرزند خود را پس از بسته شدن مدرسه فرزند با توجه به کوروناویروس.

علاوه بر این شما می توانید ادعا می کنند یک coronavirus اورژانس خانواده-ترک اعتبار تا 50 روز است. میزان اعتبار خواهد برابر با تعداد واجد شرایط خانواده-ترک روز ضرب در کمتر از 1) $200 یا 2) خود را روزانه به طور متوسط SE درآمد. حداکثر مجموع خانواده-ترک اعتباری خواهد بود $10,000 (50 روز بار 200 دلار در هر روز).

این وام برای خود اشتغالی افراد تنها مجاز به صورت روز در طول دوره آغاز و در تاریخ مشخص شده توسط وزیر خزانه داری و پایان دادن به در Dec. 31, 2020. آغاز تاریخ خواهد بود ظرف 15 روز از مارس 18 تاریخ عمل قانون تبدیل شد.

هشدار: به درستی ادعا اعتبارات خود اشتغالی افراد باید حفظ هر چه مستندات IRS نیاز در آینده هدایت. مالیات خود را حرفه ای می تواند با آن کمک کند.

خط پایین

مردمی ممکن است ما تقریبا روزانه تحولات در coronavirus مربوط به مالیات ، ما بهترین های ما به شما در حفظ و آگاهانه. بنابراین در ارتباط باشید و مراقب باشید وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>