مالیات پسر: مهم ترین COVID-19-مربوط به مالیات فدرال اقدامات امداد — از جمله برخی که می تواند در نتیجه سنگین بازپرداخت مالیات

به 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت عمل می کنند) ارائه یک خبر خوب برای افراد و کسب و کار از جمله معنی دار کاهش مالیات.

مالیات امداد ارائه شده توسط مراقبت قانون است و بالاتر از امداد مالیاتی ارائه شده توسط زودتر خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل (FFCRA).

IRS به لطف به تعویق افتاد برخی از مالیات فدرال مهلت پرداخت و برخی از اظهارنامه مالیاتی فدرال مهلت تشکیل پرونده. با تشکر از شما برای که, اما ما فکر می کنم بیشتر وجود دارد که باید انجام شود و ما فکر می کنیم احتمالا بیشتر انجام خواهد شد. در ارتباط باشید.

به عنوان این است که نوشته شده و در اینجا به روز در آنچه که من فکر می کنم مهم ترین COVID-19-مربوط به مالیات فدرال اقدامات امداد.

به تعویق افتاد مالیات فدرال پرداخت مهلت

مالیات دهندگان فردی می تواند تاخیر تا 15 ژوئیه فدرال مالیات بر درآمد پرداخت که در غیر این صورت بود که به علت در 15 آوریل. این امداد رسانی را پوشش می دهد هر مقدار باقی مانده بدهکار خود را با 2019 فرم 1040 و هر گونه تخمین زده می شود سال 2020 پرداخت مالیات که در غیر این صورت بود که به علت در 15 آوریل

ایضا برای فدرال مالیات بر درآمد پرداخت که در غیر این صورت با توجه در 15 آوریل برای C شرکت های تراست و املاک که با استفاده از تقویم سال برای مقاصد مالیاتی است.

افرادی که مدیون فدرال مالیات بر هدیه و نسل-پرش مالیات نقل و انتقال (GSTT) برای 2019 سال مالیاتی می تواند تاخیر در پرداخت آن مالیات که در غیر این صورت بود که به علت در 15 آوریل.

وجود دارد هیچ محدودیتی در میزان پرداخت مالیات است که می تواند به تعویق افتاده و هیچ علاقه و یا مجازات خواهد شد در طول تعویق دوره است.

به تعویق افتاد اظهارنامه مالیاتی فدرال مهلت تشکیل پرونده

مهلت به فایل زیر را برمی گرداند که در غیر این صورت بود که به علت در 15 آوریل موکول شده به ژوئیه 15.

• 2019 فردی مالیات بر درآمد فدرال را برمی گرداند (فرم 1040)

• 2019 فدرال درآمد مالیاتی برای C شرکت (فرم 1120) است که با استفاده از تقویم سال برای اهداف مالیاتی

• 2019 فدرال بازده مالیات بر درآمد تراست و املاک (فرم 1041) که با استفاده از تقویم سال برای مقاصد مالیاتی است.

• 2019 فدرال مالیات بر هدیه و GSST گرداند (شکل 709).

این بازده خواهد بود در غیر این صورت با توجه به در مارس 15, اما شما در حال حاضر باید تا 15 جولای تا به پرونده آنها را بدون نیاز به ارسال یک فرمت درخواست به IRS.

پرداخت بیشتر و تشکیل پرونده تعویق

IRS فقط اعلام کرد که تقریبا تمام مالیات فدرال پرداخت و مهلت تشکیل پرونده که در غیر این صورت سقوط بین آوریل 1 و 15 ژوئیه به طور خودکار به تعویق افتاد تا 15 ژوئیه بدون هر گونه مالیات دهندگان عمل مورد نیاز است. این جدید تسکین به طور عمده تحت تاثیر 2020 تخمین زده پرداخت مالیات که در غیر این صورت بود که به علت در 15 ژوئن فدرال و درآمد مالیاتی برای مالیات دهندگان که با استفاده از یک سال مالی (به جای تقویم سال) برای مقاصد مالیاتی است.

به تعویق افتاد مهلت برای ساخت 2019-مالیات-سهم سال برای جامعه جراحان ایران و HSAs

طبیعی مارس 15 آخرین مهلت برای ساخت ایرا و سلامت حساب پس انداز (HSA) سهم خود را برای سال 2019 مالیاتی سال است که به تعویق افتاد ژوئیه 15.

تاثیر اقتصادی پرداخت برای افراد

این بسیار به اطلاع عموم چک از دولت فدرال است. آنها می تواند تا 1200 $برای یک فرد یا $2,400 برای یک زن و شوهر است. مردمی با زیر سن-17 وابسته به کودکان می توانید دریافت تا به یکی دیگر از $500 به ازای هر بچه. اما این پرداخت ها از رده خارج در سطوح بالاتر از درآمد ناخالص تنظیم (AGI). برای جزئیات بیشتر به وب سایت IRS www.irs.gov برای دسترسی به اطلاعات انتشار IR-2020-61 به صورت پرسش و پاسخ در مورد تاثیر اقتصادی پرداخت.

قرض $100,000 از خود ایرا و پرداخت آن را در سه سال بعد با هیچ مالیاتی عواقب

ایرا صاحبان که در حال منفی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس (و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از آنها) خواهد بود واجد شرایط برای گرفتن مالیات مورد علاقه coronavirus مربوط به توزیعهای از خود جامعه جراحان ایران. برای نگه داشتن چیزهای ساده اجازه دهید این توزیع بيماری های قلبی عروقی. آنها می توانید به اضافه کردن تا آنجا که $100,000. شما می توانید recontribute یک CVD را به خود ایرا در ظرف سه سال از تاریخ خروج و درمان خروج و بعد از آن recontribution به عنوان یک کاملا رایگان-مالیات رول اور.

در اثر CVD مته اجازه می دهد تا شما را به قرض گرفتن تا 100.000 دلار از خود ایرا(ع) و recontribute (بازپرداخت) مقدار(ع) در هر زمان تا سه سال بعد از آن با هیچ مالیات بر درآمد فدرال عواقب. و وجود دارد هیچ محدودیتی در مورد آنچه شما می توانید با استفاده از CVD بودجه در طول دوره سه سال. اگر شما کمبود پول نقد شما می توانید با استفاده از این پول برای پرداخت صورتحساب و recontribute بعد زمانی که وضعیت مالی خود را بهبود یافته است. شما می توانید کمک به بزرگسالان خود بچه ها. شما می توانید پرداخت خود را HELOC. هر آنچه. برای اطلاعات بیشتر, ببینید این قبلی مالیات پسر ستون.

کوچک کارفرما اعتبار مالیاتی و مالیات بر حقوق و دستمزد امداد برای پوشش نیاز COVID-19-مربوط به کارمند پرداخت می شود و ترک

برای جزئیات بیشتر در این امداد رسانی بود که بخشی از FFCRA و که همچنین می تواند کمک به خود اشتغالی افراد, دیدن این قبلی مالیات پسر ستون.

حفظ و نگهداری کارکنان اعتبار مالیاتی برای کلیه کارفرمایان واجد شرایط

مراقبت عمل می کنند کمک های مالی به اصطلاح حفظ و نگهداری کارکنان اعتباری. میزان اعتبار معادل 50 درصد از واجد شرایط کارمند حقوق و دستمزد پرداخت می شود واجد شرایط کارفرما در سال 2020 تقویم سه ماهه. اعتبار منوط به طور کلی دستمزد کلاه از 10000 $در هر کارمند واجد شرایط. برای جزئیات بیشتر اینجا را ببینید.

هشدار: هیچ دو مالیات سود مجاز: 50% حفظ و نگهداری کارکنان اعتباری نمی توان ادعا کرد برای COVID-19-مربوط مورد نیاز کارمند ترک پرداخت فرمان توسط FFCRA که فوق فدرال مالیات بر حقوق و دستمزد اعتبارات ادعا کرد. همچنین 50 درصد حفظ و نگهداری کارکنان اعتباری نمی توان ادعا کرد که برای کارمند حقوق و دستمزد در نظر گرفته شده در این ادعا از قبل موجود اعتبار مالیاتی فرصت کار و یا از قبل موجود اعتبار مالیاتی برای پرداخت خانواده و پزشکی را ترک کنند.

مالیات حقوق و دستمزد تعویق امداد برای تمام کارفرمایان و افراد خود اشتغال

تحت حقوق و دستمزد مالیات تعویق امداد ارائه شده توسط مراقبت در عمل کسب و کار شما می توانید تسلیم 6.2% کارفرما بخشی از مالیات تامین اجتماعی جزء FICA مالیات بدهکار در اولین $137,700 از یک کارمند 2020 دستمزد — برای حقوق و دستمزد پرداخت می شود در طول تعویق دوره است. تعویق آغاز دوره در 3/27/20 و به پایان خواهد رسید در 12/31/20. کسب و کار خود و پس از آن باید پرداخت معوق مالیات حقوق و دستمزد مبلغ در اقساط دو:

* نیمی از معوق مبلغ باید پرداخت شود در توسط 12/31/21

* نیم باقی مانده باید پرداخت شود در توسط 12/31/22.

این مالیات حقوق و دستمزد تعویق معامله در دسترس است به تمام کارفرمایان بدون نیاز به نشان دادن هر گونه خاص COVID-19-مربوط به تاثیر.

اگر شما خود اشتغالی شما می توانید تسلیم نیمی از مسئولیت خود را برای 12.4% امنیت اجتماعی مالیات از بخش های خود اشتغالی (SE) مالیات برای تعویق دوره است. تعویق آغاز دوره در 3/27/20 و به پایان خواهد رسید در 12/31/20. بعد از آن شما باید پرداخت معوق SE مقدار مالیات (ما هنوز نمی دانند که چگونه برای محاسبه این مقدار) در دو اقساط:

* نصف 12/31/21

* نیم باقی مانده توسط 12/31/22.

هشدار: بخشش از PPP وام مانع واجد شرایط برای مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق امتیاز

مالیات بر حقوق و دستمزد تعویق امتیاز در دسترس نیست به هر کوچک و کارفرما تنها مالک و یا خود اشتغالی فردی که دریافت آمرزش SBA وام های صادر شده در زیر پرداخت Protection Program (PPP) ارائه شده توسط مراقبت عمل می کنند. PPP در حال حاضر بودجه با $349 میلیارد, با بودجه های بیشتر مطمئن به آمده است. PPP وام مسلما با ارزش تر از حقوق و دستمزد مالیات تعویق رسیدگی به این دلیل که قوانین اجازه می دهد که PPP وام به بخشیده شود بسیار لیبرال. بنابراین برای بخشایش PPP وام گزینه اگر شما می توانید. برای جزئیات بیشتر در مورد PPP وام و بخشش در اینجا مشاهده کنید.

عطف به ماسبق امداد مالیاتی اقدامات باز کردن فرصت های به فایل اصلاح گرداند و بازیابی مالیات پرداخت می شود در اوایل سال

برخی از معافیت های مالیاتی اقدامات ارائه شده توسط مراقبت در عمل در حال عطف به ماسبق. عطف به ماسبق امداد تحت تاثیر قرار می 2018 و 2019 را برمی گرداند که در حال حاضر ثبت شده است برای شما و یا کسب و کار شما. یکی عطف به ماسبق امداد ارائه می تواند در برخی از موارد رفتن تمام راه برگشت به 2013.

در اینجا یک خلاصه سریع از مراقبت قانون عطف به ماسبق مالیاتی اقدامات امداد است که به طور بالقوه می تواند به نفع شما و یا کسب و کار خود و نهاد پس از اصلاح قبل از سال بازده آماده شده است و در زمینه.

آزادسازی قوانین کسر ضرر و زیان خالص عملیاتی

فعالیت های کسب و کار است که تولید ضرر و زیان مالیاتی می تواند باعث شود شما یا نهاد کسب و کار شما به یک شبکه عامل از دست دادن (NOL) برای سال. مراقبت عمل به طور قابل توجهی liberalizes این NOL کسر قوانین و اجازه می دهد تا NOLs که بوجود می آیند در 2018-2020 انجام می شود را به پنج سال. پس NOL که مطرح می شود این سال می توان به 2015. NOL به وجود آمد که در سال 2018 انجام می شود به سال 2013 است. چنین NOL حمل-پشت اجازه می دهد تا شما را به ادعا می کنند برای بازپرداخت مالیات پرداخت می شود در حمل سال به عقب. از آنجا که نرخ مالیات بيشتر از قبل از سال 2018 سال NOLs انجام شده بازگشت به آن سال ها می تواند در نتیجه سنگین بازپرداخت مالیات.

بهتر استهلاک قوانین برای املاک و مستغلات واجد شرایط بهبود ملک

مراقبت عمل شامل عطف به ماسبق اصلاح به 2017 کاهش مالیات و مشاغل (TCJA) که اجازه می دهد تا بسیار سریع تر استهلاک برای املاک و مستغلات واجد شرایط بهبود اموال (QIP) قرار داده شده است که در خدمات پس از 2017. QIP تعریف شده است به عنوان یک بهبود داخلی بخشی از یک nonresidential building قرار داده شده است که در سرویس پس از تاریخ ساختمان برای اولین بار در سرویس قرار می گیرد. اما QIP را شامل نمی شود هر گونه بهبود برای آن هزینه های منتسب به بزرگ شدن از ساختمان هر یک آسانسور و یا پله برقی یا داخلی چارچوب ساختاری از ساختمان.

این عطف به ماسبق اصلاح اجازه می دهد تا شما را به ادعا می کنند 100% اول-سال جایزه استهلاک برای QIP قرار داده شده در خدمات در 2018-2022. متناوبا, شما می توانید مستهلک QIP قرار داده شده در خدمات در سال 2018 و فراتر از آن بیش از 15 سال با استفاده از خط مستقیم روش.

اصلاح یک سال 2018 یا 2019 بازگشت به ادعای 100% اول-سال جایزه استهلاک برای QIP در سرویس قرار می گیرد که در آن سال ها می تواند منجر به NOL که انجام می شود به قبل از سال مالیاتی برای بازیابی مالیات پرداخت می شود که قبل از سال, همانطور که قبلا توضیح داده شده.

تعلیق بیش از حد از دست دادن کسب و کار disallowance قانون

نامطلوب TCJA ارائه مجاز و زمان کسر برای به اصطلاح بیش از حد کسب و کار ضرر و زیان وارده توسط افراد و دیگر noncorporate مالیات دهندگان مالیات سال آغاز در 2018-2025. بیش از حد از دست دادن کسب و کار است که بیش از 250 ، 000 $یا $500,000 برای یک ازدواج مشترک و تشکیل پرونده ، این از 250 ، 000 $و $500,000 محدودیت تنظیم سالانه برای تورم است.

مراقبت عمل تعلیق بیش از حد از دست دادن کسب و کار disallowance قانون برای ضرر و زیان است که بوجود می آیند در مالیات سال آغاز در 2018-2020.

اصلاح یک سال 2018 یا 2019 بازگشت به بازتاب تعلیق بیش از حد از دست دادن کسب و کار disallowance حکومت می تواند در یک سال 2018 یا 2019 NOL که پس از آن می تواند انجام شود به قبل از سال مالیاتی برای بازیابی مالیات پرداخت می شود که قبل از سال, همانطور که قبلا توضیح داده شده.

خط پایین

وجود دارد شما آن را دارند: مهم ترین COVID-19-مربوط به مالیات فدرال اقدامات امداد IMHO. تا کنون. من مطمئن هستم که وجود دارد بیشتر خواهد شد بنابراین لطفا در ارتباط باشید برای به روز رسانی. و امن وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>