هدف فروشگاه ها و آمازون ‘mini-امکانات’ هستند دوئل برای همان روز تحویل تسلط

همان روز تحویل نبرد بین هدف و Corp. Amazon.com Inc. است تا حرارت با هدف استفاده از آن در فروشگاه ها به نفع خود بهره برداری و آمازون مینی تحقق مراکز گرفتن موارد به خریداران دست حتی سریعتر کلیپ.

هدف TGT و -2.92% که اعلام کرد سه ماهه چهارم و سال درآمد در صبح روز سه شنبه گفت که همان روز خدمات با تجربه بیش از 90 درصد رشد فروش در سال 2019.

هدف این است که با استفاده از آن شبکه ای از فروشگاه ها برای تحقق همان روز سفارشات که خرده می گوید در حال رشد سریع تر از فروش است که کشتی به مشتریان خانه.

و می گوید هدف این فروشگاه وانت گزینه بیشتر مقرون به صرفه با درایو و سفارش وانت گزینه های 90 ٪ ارزان تر از حمل و نقل از یک انبار.

جزئیات: مصرف کننده-شرکت های مواجه خواهد بود که اولین ضربه اگر coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده

پس از شرکت قبلی درآمد هدف اجرایی برایان کرنل صحبت کردیم تا ارزش است که تحقق آن گزینه های در حال آوردن به خرده فروش.

“با توجه به این که همان روز گزینه های تکیه در فروشگاه ما دارایی های تیم و موجودی آنها بسیار سود آور تر از سنتی e-commerce, انجام,” او گفت: در آن زمان.

که هنوز هم به نظر می رسد در این مورد.

“فروشگاه همچنان قابل توجه همکاران به هدف آنلاین رشد و مختلف در همان روز محصول در دسترس بودن گزینه ها به وضوح طنین با خریداران آن گفت:” چارلی اوشی مودی سرب هدف تحلیلگر.

“راهنمایی در ادامه به منعکس کننده هدف است که انتظارات مختلف آن سرمایه گذاری و محصول طرح تولید اضافی کشش و بهبود سودآوری است.”

ببینید: Walmart جدید برنامه عضویت نمی تواند ضرب و شتم آمازون نخست, کارشناسان می گویند

در میان سرمایه گذاری های دیگر که هدف برجسته در آن گزارش های درآمدی شرکت ها میلیون ها دلار در آموزش و حقوق و دستمزد برای کارگران; فروشگاه remodels که در مجموع حدود 1000 با 300 برنامه ریزی شده برای سال 2020; و کوچک قالب فروشگاه با حدود سه ده بیشتر از کسانی که برنامه ریزی شده برای سال 2020 است.

هدف گزارش سه ماهه چهارم سود و همان فروشگاه فروش است که ضرب و شتم انتظارات هر چند درآمد حاصل از $23.40 میلیارد دلار کاهش یافت و کمی کوتاه از $23.45 میلیارد FactSet اجماع.

هدف گزارش ناامید کننده تعطیلات-دوره مشابه در فروشگاه فروش با الکترونیک در میان این دسته ها که موفق به کوتاه فصل خرید افزایش می دهد.

“خبر خوب این است که هدف این نتایج همچنان نشان می دهد کسب و کار در یک مسیر رو به بالا با یک جامد کامل-سال comp از 3.4% به دنبال سال گذشته ستارگان 5.0 درصد رشد محور عمدتا توسط, ترافیک آنلاین از جمله گفت:” Instinet تحلیلگران به رهبری مایکل بیکر. “این نشان می دهد هدف نمیفهمد چگونه برای رقابت در خرده فروشی های جدید جهان است.”

Instinet نرخ هدف خرید سهام با 136 دلار قیمت هدف.

بخشی از هدف استراتژی برای رقابت نیز بوده است متعلق به برندهای با خرده فروش راه اندازی هشت در سال گذشته از جمله تمام در حرکت یک athleisure نام تجاری برای مردان و زنان و کودکان است. هدف طراحان گنجانیده شده ویژگی هایی مانند گلف, پوشاک, مردانه, ساده, طراحی, عناصر در شلوار یوگا زنان و حق بیمه پارچه به منظور رقابت در اشباع ورزشی چشم انداز است.

جزئیات: هدف این است که گرفتن سهم بازار در لباس زنان که سرمه را از دست دادن

و هدف آن می گوید: مواد غذایی نام تجاری خوب و جمع آوری شده است “سرعت” به این شرکت بزرگترین نام تجاری متعلق به.

آمازون AMZN, -0.36% همچنان به مبارزه با عقب در تحقق مقابل با آن آخرین اطلاعیه ارائه حتی سریع تر در همان روز تحویل بیش از سه میلیون اقلام به اعضای نخست در فیلادلفیا, ققنوس, اورلاندو و دالاس.

آمازون می گوید این امکانات جدید که در حال نزدیک تر به مشتریان و قادر به دریافت کالا به اعضای نخست در عرض چند ساعت.

“این برای اولین بار-از-خود-نوع ساختمان و به عنوان مینی تحقق مراکز بهینه سازی شده برای سریع تر کلیک کنید به سرعت تحویل” با توجه به اعلام.

آمازون در حال حاضر کاهش زمان آن طول می کشد برای اعضای نخست در سراسر کشور برای دریافت بسته های خود را از دو روز به یکی نیاز به سرمایه گذاری “کمی تحت” $1.5 میلیارد دلار است.

همچنین: آمازون یک روز حمل و نقل یک ضربه با خریداران و هزینه آن کمتر از مورد انتظار 1.5 میلیارد دلار

به عنوان آمازون در ادامه به افزایش خدمات آن بازی هدف – و دیگران مانند Walmart, Inc. WMT, -1.09% – باید به طور مستمر تغییر استراتژی برای جمع آوری آنها.

“به طور کلی ما فکر می کنم هدف این نتایج نشان می دهد با اندکی بهبود در حرکت به بستن سال مالی” نوشت: تحلیلگران UBS. “نگاه به آینده انتظار داریم هدف برای بهره مندی از اجرای قوی سهم سود از فروشگاه تعطیلی و tailwinds از آن تجارت پیشرفت در سال پیش رو است.”

UBS نرخ هدف سهام خنثی با $127 قیمت هدف.

هدف این است که میزبانی نیز میزبانی آن سرمایه گذار جلسه روز سه شنبه. سهام خرده فروش در حال پایین 3.7% در معامله روز سه شنبه اما تا نزدیک به 44 درصد بیش از سال گذشته است. این SPDR S&P خرده فروشی ETF XRT, -1.52% پایین است و نزدیک به 12 درصد بیش از سال گذشته است. و S&P 500 شاخص SPX -1.35% به دست آورده است 8.5% برای دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>