Tanger Outlet سهام افزایش فروشندگان کوتاه فشرده


iStockphoto

این Tanger Outlets در لنکستر کانتی.

سهام Tanger Factory Outlet مراکز موشک بالاتر حتی به عنوان شک و تردید در مورد آینده از آجر و ملات خرده فروشان همچنان به طاعون شرکت یکی از پیشگامان خروجی-فروشگاه خرید.

اما سهم حرکت رو به بالا نیست چرا که سرمایه گذاران را تغییر قلب در مورد “خرده فروشی-pocalypse”. بلکه Tanger کاهش قیمت سهم منجر شده خود را در بازار سرمایه به سقوط به زیر آستانه که آن را نگه می دارد در یک محبوب صندوق ارز داد و ستد و متعاقب آن عمل در سهام رانندگی قیمت آن بالاتر است. چرا که Tanger SKT, -4.51% یکی از سهام که جذب علاقه بسیاری از فروشندگان کوتاه که شرط قیمت آن پایین خواهد رفت.

به عنوان آخرین مهلت برای برداشت از صندوق تساوی نزدیک, کسانی که سرمایه گذاران در آنچه شناخته شده به عنوان “کوتاه فشار.” آنها مجبور به خرید سهام به نزدیک کردن مواضع خود در نتیجه تورم قیمت سهم و با آن در بازار سرمایه.

این یک وضعیت که موجب بزرگتر سوال در مورد چگونه ETFs در حال ساخته و آنچه را در جهت منافع سرمایه گذاران در این صندوق. در حال حاضر این وضعیت بی سابقه است ETF صنعت شرکت کنندگان می گویند و کسانی که به صحبت کرد MarketWatch تا به حال نمایش های مختلف.

“این اولین مورد است که در آن شما ببینید اثرات منفی بالا منفعل مالکیت” گفت: Alex Pettee, رئيس جمهور و مدیر تحقیقات در Hoya سرمایه املاک و مستغلات. “آن را به چالش می کشد مفهوم است که آن را همیشه خالص مثبت (برای سهام) برای اضافه شدن به این شاخص.”

ببینید: می خواهید به سود حاصل از کمبود مسکن? تاپیک جدید ETF است.

دیو Nadig یک صنعت کهنه خدمت در حال حاضر به عنوان مدیر سرمایه گذاری رئیس و مدیر تحقیقات در ETF جریان یک نمایش متفاوت است. “این نشان می دهد که بخشی از بازار که همه همیشه نگرانی در مورد در حال کار است,” او گفت: MarketWatch. “لوله کشی از بازار انجام شده است دقیقا آنچه در آن قرار است به انجام.”

در اینجا این است که چگونه است که “لوله کشی” با این نسخهها کار: فروشندگان کوتاه قرض گرفتن سهام از سهام آنها فکر می کنم به احتمال زیاد به کاهش ارزش اغلب از یک ETF یا نهاد دیگر است که برگزاری بزرگ. اگر کوتاه شرط بندی تابه و قیمت سهم کاهش می یابد, کوتاه فروشنده می تواند خرید سهام در, کاهش قیمت و جیب تفاوت. اما اگر قیمت سهم حرکت بالاتر, کوتاه فروشنده از دست می دهد.

در این مورد حدس و گمان ساختمان شده است برای هفته ها که Tanger خواهد بود لگد از شاخص که زمینه SPDR S&P سود سهام ETF SDY, -1.04% شناخته شده به عنوان S&P بالا عملکرد سود سهام و اشراف است. اسناد و مدارک که وضع چگونه شاخص ساخته شده است توضیح است که شرکت در حال حاضر بخشی از این شاخص باید یک شناور-تنظیم بازار سرمایه بزرگتر از یا برابر با 1.5 میلیارد دلار به عنوان “ایجاد توازن مرجع تاریخ” که در این مورد بود Dec. 31.

به منظور نزدیک کردن موقعیت خود را مدیر صندوق باید تمام سهام خود را از قرض داده است. به عنوان کوتاه فروشندگان مجبور به خرید سهام این شرکت آنها می خواهم که قبلا شرط در برابر آن رانندگی قیمت بالاتر است. در واقع سهام بیش از 11 درصد بيشتر از سال تا به امروز نسبت به افزایش 3 ٪ برای شاخص S&P 500 SPX -1.57% .

Tanger از دست رفته است که بازار کلاه آستانه به عنوان Dec. 31 اما در روز جمعه بود و بالای آن در $1.522 میلیارد دلار با توجه به FactSet. Pettee معتقد است که شرکت رسانه های Meredith Corporation MDP, +1.21% یکی دیگر از برگزاری در این شاخص نیز از دست دادن جای خود به همین دلیل است.

S&P, جهانی, شاخص مالک کاهش یافته است به نظر. خیابان دولت جهانی و مشاوران و صاحب SPDR مجموعه از ETFs بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این کمیته که نظارت بر عملکرد بالا سود اشراف شاخص در دیدار جمعه و معلوم نیست که چگونه آنها را پاسخ به Tanger را تغییر بخت و اقبال. “این کمیته می تواند انتخاب کنید به استثنا به قوانین خود را به دلیل شرایط فوق العاده اما من نمی دانم که این فوق العاده” Nadig گفت.

مرتبط: این سخت است برای خریداران برای جلوگیری از آمازون — حتی در سرمایه گذاری های خود را

اما برای Pettee این وضعیت غیر عادی بالا می برد پرسش های ناراحت کننده. این استاندارد صنعت تمرین در یک وضعیت شبیه به این برای مدیر صندوق برای شروع رسیدن به دیگر شرکت کنندگان در بازار به خط تمیز تجارت: پیدا کردن یک خریدار حاضر به بر عهده گرفتن موقعیت در یک قیمت است که تقریبا باعث می شود سرمایه گذاران کل. اما دولت خیابانی را به عنوان بزرگترین دارنده سهام — 21 میلیون سهم و یا بیش از یک پنجم از شناور — کج که حساب دیفرانسیل و انتگرال Pettee فکر می کند.

“آن را به چالش می کشد عقل متعارف که بزرگتر همیشه بهتر است. اگر این ETFs در حال حرکت بازار با روش تغییراتی که خوب نیست برای پایان, سرمایه گذار,” او گفت:.

Pettee نیز فکر می کند سهامداران ETF هستند “به طور بالقوه صدمه دیده و نیاز به یک فروشنده مجبور. این یک راه کارآمد به دور از یک موقعیت” او گفت:.

Nadig مخالف است. “فکر می کنم در مورد تاثیر به سرمایه گذار برگزاری صندوق,” او گفت:. “او شده است برگزاری یک زباله انبار شده است که رفتن به پایین در قیمت می باشد. در حال حاضر این فعالیت در تماس شورت باعث شده آن را به سنبله.”

Pettee که شامل املاک و مستغلات متمرکز ETF خود طول می کشد کمی متفاوت از نظر شرکت و اقبال. Tanger نبود فقط یک پیشگام خروجی خرده فروشی فضای بازار او اشاره کرد, آن را تا به حال نیز موفق به قطع در آن حتی به عنوان خرید آنلاین ویران swathes بزرگ از آجر و ملات خرده فروشی.

چه تر است, این شرکت یک “عملکرد-جستجوگر مورد علاقه” Pettee گفت: دلیل این افزایش سود خود و به طور مداوم برای سال. در اوایل ژانویه تحقیقات توجه تحلیلگران در سیتی گفت: آنها بر این باورند که سود سهام است که “امن برای هم بودن. علاوه بر این بدون در فروشگاه قرار گرفتن در معرض [Tanger] دهکدهای بسیار پایین تر نیاز به سرمایه از بازار REIT همسالان و اهرم نسبتا کم است” آنها نوشت.

Tanger بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Nadig در ضمن بیشتر متمرکز تدارکات از این وضعیت است. “این کوچک شرکت در دیدار عجیب و غریب مکانیکی سکسکه است که فقط ممکن است نجات آن,” او گفت:.

مربوط به: مراکز در حال مرگ هستند. وجود ندارد به اندازه کافی خانه. است وجود دارد یک راه حل است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>