صحبت کردن نژاد پرستی و زندگی ماده در روسیه

“بله من از نژاد مخلوط. من بیش از یک میلیون متنفر. چگونه آمده است ؟ خواندن این پست.”

این است چگونه 22 ساله ماریا مگدلنا Tunkara معرفی خودش در Instagram حساب قبل از اقدام به رکود گسترده ترین-گسترش و تثبیت نژادپرستانه و باورهای جنسیتی در روسیه است.

“من فکر می کنم مردم درک نمی آنچه آنها می گویند زمانی که آنها به من بگویید که من خوش شانس هستم که به دنبال راه من. ظاهر من در روسیه باعث انواع انجمن ها است که مردم به آسانی به فریاد در خیابان” او می نویسد: در یکی از Instagram posts.

“من می شنوم تمام وقت زیر: که من تا به حال فراموش کرده به شستن. که من یک کودک از سال 1980 المپیک [در روسیه] و یا 1957 جوانان و دانش آموزان در جشنواره […] که پدر من زندگی در یک درخت خرما […] که من عانه مو در سر من […] که بین روابط نرمال و مختلط-مسابقه کودکان دارای مشکلات سلامتی […] که من نازک تر از آنجا که کودکان در آفریقا گرسنه هستند.”

“این است که سرد می شود متفاوت در روسیه” او آمده است.

یک وبلاگ روزانه

بیش از دو سال پیش احساس نیاز برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد مسائل است که عمیقا ناراحت او Tunkara او تبدیل Instagram منظم روسیه حساب به یک وبلاگ روزانه در نژادپرستی فمینیسم و شیوه زندگی در روسیه است.

متولد شده از یک مادر و یک مالی پدر در St Petersburg مهندسی دانش آموز braved سوء استفاده آنلاین به بحث در مورد موضوعات تلقی حساس و بحث برانگیز در روسیه – از تمایلات جنسی به جنایات نفرت و تبعیض را به, تبعیض قومی و مثبت تصویر بدن.

“در ابتدا آن را بسیار دشوار است برای گرفتن نفرت به خصوص از افراد نزدیک به من از دوستان همکلاسی […] و سپس آن را بهتر – نفرت آغاز شده که از غریبه,” او گفت: Al Jazeera.

او می بیند وبلاگ خود را به عنوان یک پلت فرم نه فقط به بحث در مورد نژاد پرستی و فمینیسم در روسیه بلکه برای کمک به خودش غلبه بر تروما نژادپرستانه و سوء استفاده رنج می برد او به عنوان یک کودک. او همچنین می خواهد برای کمک به دیگران به خصوص افراد از رنگ و پدر و مادر از نژاد مخلوط کودکانی که نگرانی در مورد قلدری.

Maria Magdalena Tunkara

Tunkara زندگی مطالعات و می نویسد: در سنت پترزبورگ [حسن نیت ارائه میدهد از ماریا مگدلنا Tunkara]

Tunkara گفت که او تا به حال عادی دوران کودکی تا زمانی که او شروع مدرسه. زمانی که او شروع به گرفتن برداشت در توهین و حتی جسمی حمله کردند.

معلمان او به اونها در آزار و اذیت و همچنین اغلب درخواست او چرا مادر خود را نمی تواند پیدا کردن یک مرد روسی به ازدواج و یا اگر پدر پیر Narcisse معروف کامرونی-خواننده روسی.

در مدرسه دوستان خود را نمی خواهد جلوگیری از ترک خوردگی جوک در مورد رنگ پوست و یا با استفاده از نژادی تهمت به آدرس او. در کالج او را متوقف صحبت کردن با بهترین دوست او و پس از او مست و messaged او: “مردم سیاه = بردگان است.”

او گفت: هرگز خانواده خود را در مورد هر یک از آن را به عنوان او احساس شرمنده.

در عین حال پدر و مادر او هرگز خودداری از بحث در مورد نژاد پرستی. پدرش Aliou Tunkara است که به خوبی شناخته شده فعال که تاسیس سازمانی به نام افریقایی وحدت برای کمک به آفریقایی ها که مواجه نژادپرستانه سوء استفاده و یا خشونت در سنت پترزبورگ.

سمت راست

آن را از طریق پدرش کار که Tunkara به دنبال جزئیات حملات خشونت آمیز و قتل که راست گروه مرتکب در برابر مردم از رنگ در سراسر روسیه در 2000s.

در سال 2007 و 2008 خشونت به اوج خود رسید و با بیش از 600 نفرت انگیزه حملات فیزیکی و بیش از 100 قتل.

در آن زمان مقامات روسی محلی پشتیبانی فوق العاده-گروه های ملی امید آنها کمک به جلوگیری از یک دموکراسی از در حال ظهور در پس از انقلاب در گرجستان (2003) و اوکراین (2004).

در نهایت دولت تصمیم به ترک پایین در سمت راست را به خصوص پس از برخی از این گروه طرفه با اوکراین اعتراض جنبش 2013-2014 آورده که تعدادی از خشونت نفرت جنایات را به چند ده هر سال است.

با توجه به Tunkara این است و نه لزوما کاهش نژادپرستانه یا راست اعتقادات در میان روس ها.

“من احساس می کنم که نگرش نژادپرستانه ممکن است با افزایش رو به رشد دسترسی به اینترنت [در میان مردم روسیه]. من با دیدن افزایش اذیت و آزار آنلاین و در حال رشد گسترش گرایان و نئو نازی ها نمایش ها. این مرا می ترساند” او گفت:.

جورج فلوید

زمانی که در اواخر ماه مه به روسیه آغاز شده و با توجه به در سراسر کشور, تظاهرات در آمریکا موجب مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید در دست یک افسر پلیس Tunkara دیدم این به عنوان یک فرصت بزرگ برای جلب بیشتر مردم به بحث نژاد پرستی.

“برای اولین بار در چند سال گذشته من در زبان روسی اینترنت نوعی از بحث (که طول می کشد بیش از یک روز) از نژاد پرستی, موضوع,” او نوشت: در ژوئن 5 پست.

“من نمی توانم نفس بکشم’: جورج فلوید در آمریکا درگذشت بازداشت پلیس (2:50)

در حالی که وجود دارد برخی از همدردی برای گرفتاری از جامعه آمریکا در رسانه های اجتماعی بسیاری از روس ها از جمله مشاهیر متمرکز و انتقاد حوادث غارت و خشونت است.

سابق و نامزد انتخابات ریاست جمهوری خود اعلام کرد عضو اپوزیسیون Ksenia Sobchak برای مثال در مورد ارسال فلوید سابقه کیفری و او را به نام یک “سارق مسلح”.

او همچنین در مورد شکایت HBO را حذف فیلم بر باد رفته گفت: “من به شما گفت که آن را تمام خواهد شد در جنون”.

Tunkara تلاش برای توضیح به خوانندگان خود را چه می گذرد. او ما را به خشونت پلیس به زمینه صحبت در مورد نژادپرستی نهادی از حقوق مدنی, جنبش, تظاهرات بدون خشونت و افراطی گروه های سیاسی. او برخی حمایت ها در زیر پست های خود را, اما همچنین بسیار اپوزیسیون و بسیاری از آنها بدم میاید.

در ژوئن 5, او نوشته شده یک ویدیو را در Infinite در پاسخ به احساسات غالب در رسانه های اجتماعی است که روسیه نمی باید یک مشکل با نژاد پرستی بر خلاف ما.

به موسیقی پس زمینه “این است که روسیه bro”, ریمیکس از Childish Gambino این است که امریکا, آهنگ Tunkara نوشت: در مورد قتل و ضرب و شتم از مردم از رنگ در روسیه از حمله با چاقو در نه سال از نژاد مخلوط و قتل یک نه ساله تاجیک در St Petersburg راست مارس روسیه و طاقت فرسا مصونیت از مجازات که جرم و جنایت نفرت عاملان لذت ببرید.

این به راه انداخته و نه فقط بیشتر آنها بدم میاید اما همچنین تهدید به مرگ.

Maria Magdalena Tunkara

Tunkara گفت: او را تهدید به مرگ دریافت بیش از او وبلاگ نویسی در نژادپرستی در روسیه [حسن نیت ارائه میدهد از ماریا مگدلنا Tunkara]

تهدید به مرگ

“این نخستین بار نیست که من دریافت تهدید به مرگ [ … ] اما این بار آن را در مقیاس انبوه,” Tunkara گفت. او شکایتی برای پلیس و دادستانی است و هنوز هم در انتظار اقدام از مقامات.

پرسید که آیا روسیه نیاز به یک سیاه زندگی مهم جنبش او می گوید که زمینه در کشور متفاوت است و که باید در نظر گرفته شود.

“من فکر نمی کنم ما باید کپی غرب است. نژادپرستی در روسیه متفاوت است از نژاد پرستی در ایالات متحده است. نژادپرستی در اینجا بیشتر ‘خانواده’ نژادپرستی” Tunkara گفت.

با وجود نوسان راست ایده های خود را در روسیه, جامعه, کشور هرگز نژادپرستی تصویب در قانون آن را به عنوان در مورد ما, او گفت:.

دیگران را با اشاره به میراث اتحاد جماهیر شوروی ضد نژاد پرستی و ضد امپریالیسم.

در مقاله منتشر شده در 15 ژوئن در مسکو بار شان Guillory یک تاریخ روسیه محقق نوشت: در مورد اتصالات قوی بلشویک روسیه تاسیس با ضد نژاد پرستی جنبش در ایالات متحده در دهه های 1920 و 1930 و تجارب مثبت آمریکایی در حال بازدید از این کشور در آن زمان.

“شاید عمیق ترین تجربه شوروی ضد نژاد پرستی به آمریکایی های آفریقایی تبار بود که توانایی لحظه ای گام فراتر از پوست خود” نوشت Guillory به نقل از شاعر آمریکایی Langston Hughes که توصیف یک قطار سفر او در زمان اتحاد جماهیر شوروی سابق در دهه 1930 در نه شرایط مثبت: “من سوار جنوبی از مسکو هستم و نه جیم-اعالن و هیچ یک از این تیره تر مردم در قطار با من جیم-جمع.”

“من کاملا فراموش کرده اید که من سیاه و سفید. من به سادگی احساس می کنم مثل یک انسان که همه” نوشت: یکی دیگر از آمریکایی های آفریقایی تبار, مارگارت, گلاسکو که به مسکو نقل مکان کرد و در سال 1930 پس از اینکه قادر به پیدا کردن یک شغل در شهر نیویورک است.

Maria Magdalena Tunkara

Tunkara و خانواده او [حسن نیت ارائه میدهد از ماریا مگدلنا Tunkara]

حدود 90 سال بعد Tunkara قادر به “گام فراتر از” او رنگ پوست. او چهره لفظی به طور منظم در روسیه از جمله کمونیست دوران نژادی تهمت مانند “جشنواره کودک” و “المپیک کودک”, موهن از نظر استفاده می شود به عنوان توهین علیه روسیه, mixed-race کودکان است.

آنها اشاره به رویدادهای بین المللی است که اتحاد جماهیر شوروی به میزبانی جذب خارجی ها از خارج از بلوک شرق که هر کلیشه – وارد روابط جنسی با زنان روسی – چیزی محافظه کار سفید اکثر سایتهای.

در واقع مردم از رنگ رو خیلی تبعیض در دوران اتحاد جماهیر شوروی با وجود رسمی ضد نژادپرستانه و ضد امپریالیستی لفاظی های مقامات اصرار بر Tunkara گفت.

“من فقط نمی تواند آن را’

او گفت که او نمی خواهند به کودکان در روسیه زیرا او نمی خواهید آنها را به صورت قلدری و آزار و اذیت.

“من احساس نمی کنم که امن اینجا. من به دنبال مهاجرت به غرب اروپا و من احساس می کنم در نهایت به این دلیل من می خواهم به احساس راحتی در کشوری که من زندگی می کنند […] و قادر به بالا بردن کودکان در ایمنی” Tunkara گفت.

در عین حال با وجود سوء استفاده و تهدید او مصمم است برای ادامه وبلاگ نویسی.

“من می دانم که همیشه وجود خواهد داشت مردم نسبت به من اگر من حاضر به دنبال یک مسیر خاص جامعه می خواهد من را. این وبلاگ فرصتی است برای من به جمع آوری در اطراف افرادی که فکر می کنم مثل من به احساس می کنید که من تنها نیستم,Tunkara گفت.

“وبلاگ کودک من, که من پرورش برای مدت زمان طولانی من فقط نمی تواند آن را بدهد.”

دنبال ماریا Petkova در توییتر: @mkpetkova

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>