طالبان حملات در افغانستان را باید کاهش داد: ما به طور کلی

بالا, ایالات متحده به طور کلی گفت که طالبان تا به حال به طور قابل توجهی کاهش تعداد حملات آن است که انجام پس از یک توافق را امضا با ما در اوایل این ماه.

“من نمی خواهد در نظر گرفتن آنچه که طالبان در حال انجام است که سازگار با هر نوع راه رفتن رو به جلو برای رسیدن به یک نهایی دولت توافق با دولت فعلی افغانستان” دریایی ایالات متحده به طور کلی کنت مکنزی رئیس نظامی فرماندهی مرکزی گفت: در سنا شنوایی.

“این حملات در حال رفتن به آمده قابل ملاحظه ای … ما نیاز به راه های زیر که در آن ما در حال حاضر,” او گفت:.

بیشتر:

دولت افغانستان روز چهارشنبه گفت: این امر رایگان 1,500 طالبان زندانی در حالی که تاخیر در انتشار یکی دیگر از 3,500 که طالبان می گویند باید مجموعه ای رایگان برای مذاکرات شروع به تحت یک توافق با آمریکا.

طالبان وعده داده شده برای باز کردن مذاکرات با دولت افغانستان به عنوان بخشی از توافقنامه با آمریکا در ماه گذشته برای پایان دادن به 18 سال از ما مشارکت در جنگ در افغانستان است.

طالبان گفت که این توافق نیاز به دولت برای انتشار 5,000 زندانیان قبل از مذاکرات آغاز خواهد شد. دولت می گوید مذاکرات باید شروع و خشونت فروکش قبل از آن را به رایگان همه آنها را.

شرایط ؟

منابع گفته اند خبرگزاری رویترز اختلاف مطرح می شود, در بخشی به دلیل مختلف از جمله در مورد آزادی زندانیان در موافقت نامه های جداگانه به ما رسیده با طالبان و دولت افغانستان.

رئیس جمهور اشرف غنی با صدور حکمی دستور انتشار اولیه 1,500 با زندانیان دیگر 3,500 به مجموعه ای رایگان به عنوان شرایط دیدار غنی و عبدالله صدیق صدیقی گفت.

“طالبان می خواهند همه از 5000 زندانی در یک بار است که غیر ممکن است” صدیقی گفت: روزنامه نگاران در یک کنفرانس خبری. اولین زندانی بود آزاد شده در مارس 14, او گفت:.

سهیل شاهین سخنگوی طالبان مستقر در دوحه گفت: خبرگزاری رویترز که این گروه هرگز به توافق رسیدند که وجود دارد خواهد بود شرایط متصل به آزادی 5000 زندانی.

“اگر کسی ادعا می کند این از آن خواهد شد در برابر صلح توافق است که ما امضا شده در فوریه 29,” شاهین گفت. “این است که به درستی توضیح داده شده در قرارداد صلح که برای اولین بار از 5000 زندانی را آزاد شود و سپس افغانستان گفتگو خواهد بود آغاز شده است.”

با وجود توافق بین آمریکا و طالبان مبارزه ادامه داده و در نقاط مختلف کشور است.

“طالبان مسئول خواهد بود و نه دولت افغانستان اگر این روند با شکست مواجه” قطع میشود.

زلمای خلیل زاد خاص ایالات متحده امریکا فرستاده بود که کلید مذاکره کننده در مذاکرات با طالبان خواسته است تا هر دو طرف به نشستن برای مذاکرات.

رهبران طالبان به رویترز گفت که شورای رهبری نیز رد یک دولت افغانستان خواست که آنها را نوشته شده تضمین می کند که این زندانیان را به بخشی در مبارزه با دولت افغانستان در آینده است.

موانع سیاسی

در ضمن تشکیل یک تیم مذاکره کننده است که برای شرکت در مذاکرات با طالبان به عنوان بخشی از داخل افغانستان گفت و گو شده است به تعویق افتاد با توجه به ادامه سیاسی مشاوره صدیقی گفت.

ترکیب تیم بوده است استخوان مشاجره بین افغانستان و رقیب اصلی او عبدالله عبدالله که حاضر به رسمیت شناختن غنی مجدد در انتخابات سال گذشته ریاست جمهوری پای صندوقهای رای است.

عبدالله دوم به بالا که مورد مناقشه نتیجه در هر یک از افغانستان گذشته سه انتخابات ریاست جمهوری به عنوان رییس اجرایی دولت وحدت ملی پس از 2014. او در یک مراسم این هفته خود را اعلام رئیس جمهور در همان روز غنی شد و سوگند یاد کرد, برای دومین دوره در جای دیگر در پایتخت.

“رئیس جمهور غنی گفته است که ما او مشاوره با دکتر عبدالله و دیگر رهبران افغان و اعلام خواهد شد فراگیر تیم در آینده چند روز” وزارت امور خارجه ایالات متحده در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

روز چهارشنبه غنی و عبدالله اعلام کرد که حکم صادر شده برای حل و عبدالله عبدالله رئیس اجرایی پست. عبدالله با صدور بیانیه خود را دارد گفت: غنی بود دیگر رئیس جمهور و احکام خود را گرفتند معتبر نیست.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>