مصرف جزر و مد از فرصت برای نجات اقیانوس ما

بنابراین انسان جهان متوقف شده در محور آن نه با جنگ سیارک یا جرایم اما یک اشکال میکروسکوپی که هنوز ما هیچ پاسخ.

که ما می تواند پس به طور کامل در معرض توسط یک عمل از طبیعت, البته با الهام از اعمال خود ما باید در حال حاضر ذهنی بازوی ما در مبارزه با جمع آوری طوفان بحران آب و هوا.

بدون شک سوخت های فسیلی در حال بازگشت قدرت شلیک تا در سراسر جهان به عنوان مستندات سهولت. اما رو به رشد وجود دارد سر و صدا برای این شروع یک عصر جدید.

سازمان ملل فرستاده ویژه اقیانوس پیتر تامسون در همراه مقاله می نویسد: “اگر تا کنون وجود دارد جزر و مد در امور بشری است که باید گرفته شود این است که آن.” بازگشت به روش های قدیمی به سادگی سوانح مرگبار البته او استدلال می کند.

آن موقع نصیحت کشیده شده از شکسپیر بازی ژولیوس سزار که در آن بروتوس می گوید به Cassius:

“وجود دارد یک جزر و مد در امور مردان,

که گرفته شده در سیل منجر به ثروت…”

بروتوس است که در واقع صحبت کردن در مورد زمان ایده آل برای اعتصاب در میدان نبرد اما پیام روشن است: اول تشخیص و سپس از فرصت.

Brutus را رواقی فلسفه ناشى از یونان باستان در قرن سوم قبل از میلاد. این باستان تفکر تأکید اجتناب ناپذیری از قوانین طبیعت و شاهد موفقیت بشریت محدود تا در شناخت و پیروی از این قوانین است.

علم در حال حاضر می پذیرد ما شده اند تجاوز به مرزهای طبیعت قوانین و عواقب ناشی شده اند و خطر ناک. از یک انسان و دام بیماری همه گیر است که قتل صدها هزار نفر از هر قدم از زندگی به آب و هوا و توفنده تنوع زیستی با عواقب وخیمی را برای میلیون ها نفر اگر نه میلیاردها.

سریع راه حل

مشکل این است چگونه مهار خواهد شد برای تغییر به خصوص در تقویم حفره ساخته شده توسط COVID-19, تعویق انداختن بحرانی آب و هوا و تنوع زیستی همایش. اما همه چیز در حال حرکت است.

این هفته آینده از تاریخ 1 ژوئن مجازی اقیانوس ها گفت و گو خواهد شد پر کردن فضای چپ توسط سازمان ملل متحد اقیانوس کنفرانس که قرار است به اتفاق در لیسبون, پرتغال با تمرکز بر چگونه اقیانوس می تواند بخشی از راه حل در کمک به اقتصاد جهانی بهبود یافتن از این بیماری همه گیر.

نیمی از جهان را در محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) است که وابسته به طبیعت, به گزارش انجمن اقتصاد جهانی و بیش از 3 میلیارد نفر تکیه بر اقیانوس برای معیشت خود را.

Interactive: Green read - World's oceans

دیالوگ طراحی شده برای جوامع در سراسر جهان برای اتصال و تبادل افکار.

تامسون می گوید آن است که همه در مورد جاده ما باید در حال حاضر سفر: چگونه ما به پیشبرد پایدار مواد غذایی, سیستم های, ساخت, انعطاف پذیر, شهرستانها اجرای یک انتقال سریع به انرژی های تجدید پذیر و حفاظت از اقیانوسها که ما ارائه با هر نفس اکسیژن است که ما تنفس می کنیم.

“اگر ما عاشق فرزندان ما و آنها” تامسون گفت: “اگر ما عاشق این سیاره اگر ما در زندگی عشق خود را پس ماندن درست به دوره نهایی الزامی است.”

در غیر این صورت به عنوان بروتوس می دانستم که چشم انداز تیره و تار است:

“وجود دارد یک جزر و مد در امور مردان,

که گرفته شده در سیل منجر به ثروت;

حذف تمام سفر از خود زندگی

موظف است در shallows و در بدبختی.

در چنین دریای ما در حال حاضر شناور

و ما باید در این زمان هنگامی که آن را در خدمت

و یا از دست دادن ما سرمایه گذاری.”

محیط زیست خود را دور تا

1. انرژی پاک اتومبیل: رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی می خواهد فرانسه به تولید یک میلیون و انرژی پاک خودروهای سال 2025 و آن را در اروپا تولید بالا.

2. پنجاه میلیارد سال ارزش: این که چه مقدار تجمعی تاریخچه تکاملی دانشمندان ترس می تواند از دست رفته به عنوان انسان فشار حیات وحش به آستانه و “عجیب و شگفت انگیز” حیوانات اسلاید در سکوت به سمت انقراض.

3. قطر birdlife پر رونق است: تماشای تصاویر خیره کننده از آسمان تیره به عنوان cormorants به خانه می آیند به جای شب بسر بردن.

4. Cop26 تاخیر: مهم اجلاس آب و هوا خواهد بود به تعویق افتاد تا نوامبر سال 2021 به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

5. ‘طاعون’: هند در برخورد با آن بدترین حمله به صحرا ملخ در بیش از یک ربع قرن است.

حرف آخر

ما باید این جریان در حالی که آنها در خدمت به طریق مه از غم تروما و قربانی این بیماری همه گیر آورده بر ما گرفتن یک نگاه اجمالی از راه های پیش رو است. شادی birdsong و tolling زنگ از منطق به ما بگویید به یکی که منجر به آبی-سبز آینده.

پیتر تامسون نماینده خاص ملل متحد برای اقیانوس & co-صندلی از دوستان از اقیانوس اکشن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>