تایوان هشدار به شهروندان هنگ کنگ در معرض خطر پس از چین قانون تصویب

تایوان هشدار داد شهروندان می تواند آنها را در معرض خطر اگر آنها بازدید هنگ کنگ و رئیس جمهور Tsai و نشستند ون ابراز ناامیدی پس از چین به تصویب مجلس بحث برانگیز امنیت ملی قانون است که منتقدان ترس را به شدت محدود کردن آزادی ها در نیمه مستقل شهرستان چینی.

قانون جدید را “به شدت تحت تاثیر” آزادی و دموکراسی و حقوق بشر در هنگ کنگ و تایوان و دولت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه اضافه کرد که دموکراتیک جزیره ادامه خواهد داد به ارائه کمک به هنگ کنگ مردم است.

“دولت به شدت محکوم کرد (قانون) و مجددا حمایت خود را از مردم هنگ کنگ به عنوان آنها در تلاش برای دموکراسی و آزادی” کابینه سخنگوی اویان تینگ گفت.

مقامات در پکن و هنگ کنگ گفت: این قانون با هدف در چند “مشکل” در هنگ کنگ و نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد و حقوق و آزادی.

این قانون امنیت مجموعه صحنه را برای رادیکال ترین تغییرات در این مستعمره سابق بریتانیا پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

“بسیار نا امید’

با این وجود تینگ هشدار داد تایوانی مردم از “خطرات احتمالی” هنگام بازدید از هنگ کنگ در این قانون. او نداد.

ماه تظاهرات ضد دولتی طرفدار دموکراسی تظاهرات در هنگ کنگ در سال گذشته برنده گسترده همدردی در تایوان که چین ادعا می کند به عنوان خود را.

تایوان محکوم جدید هنگ کنگ قانون امنیت

جزیره استقبال مردم از هنگ کنگ که وجود دارد نقل مکان کرد و در حال اجرای اقدامات برای کمک به تازه واردان.

رئیس جمهور Tsai و نشستند ون گفت که او “بسیار نا امید” توسط چین اعمال قانون است.

“ما امیدواریم که دلار هنگ کنگ مردم همچنان پایبند به آزادی و دموکراسی و حقوق بشر است که آنها را گرامی” او گفت.

تایوان قرار است به راه اندازی در چهار شنبه اختصاص داده شده به کمک به کسانی که به فکر فرار از هنگ کنگ. 1 جولای نیز روز به خاک بازگردانده شد و به حکومت از بریتانیا با وعده گسترده آزادی تحت “یک کشور دو سیستم” چارچوب است.

Tsai و گفت: این قانون ثابت کرد که فرمول “بود که امکان پذیر نیست” و این که تایوان را ارائه می کنند “بتن” کمک های انسان دوستانه به مهاجران از هنگ کنگ.

پکن را انکار می کند خفقان هنگ کنگ آزادی و محکوم خانه مدرن را ارائه دهد.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>