تایوان ارائه می دهد کمک برای هنگ کنگ به عنوان فعالان چین تدابیر گرفتن

تایوان ارائه خواهد شد مردم هنگ کنگ با “کمک های لازم” رئیس Tsai و نشستند ون گفت: پس از یک تجدید حیات در تظاهرات در قلمرو حکومت علیه تازگی پیشنهادی امنیت ملی قانون از پکن است.

نوشتن در Facebook صفحه: اواخر روز یکشنبه Tsai و گفت: این قانون پیشنهادی بود که یک تهدید جدی به هنگ کنگ آزادی و استقلال قضایی – بیانیه ای که به احتمال زیاد به rile تا چین که در نظر تایوان بخشی از خاک خود را.

بیشتر:

تایوان تبدیل به یک پناهگاه برای کوچک اما رو به رشد تعداد معترضان طرفدار دموکراسی در حال فرار از هنگ کنگ است که roiled با اعتراضات پس از سال گذشته است.

پلیس هنگ کنگ روز یکشنبه با شلیک گاز اشک آور و ماشین های آب پاش برای متفرق کردن هزاران نفر از مردم که بسیج در اعتراض به پکن برنامه ریزی برای تحمیل قوانین امنیت ملی در این سرزمین است.

گلوله و سرکوب هستند نه راه برای مقابله با آرمان های هنگ کنگ مردم برای آزادی و دموکراسی تایوان جمهور گفت:.

“در صورت تغییر وضعیت جامعه بین المللی فعالانه کشیده دست یاری به هنگ کنگ مردم” Tsai نوشت.

تایوان خواهد شد “حتی بیشتر فعالانه کامل و نونهالان با حمایت از کار و ارائه هنگ کنگ مردم با کمک های لازم” او نوشت.

تایوان هیچ قانون پناهندگان است که می توان به هنگ کنگ معترضان که به دنبال پناهندگی در این جزیره است. قوانین آن را وعده برای کمک به هنگ کنگ که شهروندان امنیت و آزادی در معرض تهدید هستند به دلایل سیاسی.

خشم در پکن

اعتراض در هنگ کنگ را به دست آورد همدردی گسترده در تایوان و پشتیبانی از معترضان توسط Tsai و دولت بدتر شده است در حال حاضر فقیر روابط بین تایپه و پکن است.

چین که ادعای تایوان را به عنوان خود را متهم کرده است حامیان تایوان استقلال تبانی با معترضان.

چین معتقد است Tsai به “تجزیه طلب” خم بر اعلام این جزیره رسمی استقلال.

Tsai و می گوید تایوان در حال حاضر یک کشور مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را.

Tsai و آخرین بیانیه در هنگ کنگ نیز می تواند بیشتر پیچیده و ظریف خود را در رابطه با پکن به عنوان او شروع دور دوم او در.

در مراسم تحلیف او در سخنرانی هفته گذشته Tsai و متعهد به دنبال ثبات در روابط با چین گفت که “صلح و برابری و دموکراسی و گفت و گو” باید به شکل پایه ای برای تماس بین دو طرف به عنوان وسیله ای برای جلوگیری از تشدید تناقضات و تفاوت.

اما Tsai نیز رد کرد چین “یک کشور دو سیستم” چارچوب و گفت آن را “جمع و جور کردن تایوان و تضعیف متقابل تنگه وضع موجود”.

در همین حال وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: این قانون پیشنهادی برای هنگ کنگ باید تحمیل شود “بدون کوچکترین تاخیر”.

پیشنهاد این است که انتظار می رود به ممنوعیت خیانت به براندازی و فتنه می آید و پس از هنگ کنگ بود متزلزل ماه عظیم و گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی.

وانگ یی در یک نشست خبری گفت که این قانون “ضروری” پس از تظاهرات در نیمه مستقل hub سال گذشته “به طور جدی در معرض خطر چین امنیت ملی”.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>