تایوان افزایش داخلی دفاع با پرواز جدید جت مربی

رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون اتحاد نظارت اولین تست پرواز جدید در داخل کشور طراحی و ساخته شده پیشرفته جت مربی در دوشنبه بخشی از طرح دولت برای تقویت دفاع در مواجهه با یک چالش رو به رشدی از چین است.

تایوان نیروهای مسلح عمدتا مجهز توسط ایالات متحده, اما خانه مدرن ساخته شده است که توسعه پیشرفته در خانه رشد دفاع صنعت یک اولویت به خصوص که چین که ادعا می کند این جزیره به عنوان خود مراحل نظامی نوسازی تلاش.

بیشتر:

جدید در-5 شجاع عقاب ساخته شده توسط دولتی هوافضا توسعه صنعتی پارسیان با بودجه 68.6 میلیارد دلار تایوان ($2.32 میلیارد دلار) است که اولین جت ساخته شده در داخل کشور از آنجا که F-CK-1 Ching-kuo جنگنده بود که نورد بیش از سه دهه پیش است.

صحبت کردن در یک هوایی در مرکز شهر Taichung, Tsai و گفت: هواپیماهای جدید در عوض منتقدان که فکر تایوان فاقد تکنولوژی و باید تمرکز در جلسه دفاع از خود نیاز از خارج از کشور.

Taiwan

رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون تماشا رسمی ارائه جدید جت مربی. او مشتاق است که به منظور افزایش تایوان قابلیت دفاع چین می شود قاطعانه تر [Ritchie B. تاکیتاکی/سازمان حفاظت محیط زیست]

“این مربی جدید هواپیما نه تنها ایجاد کرده است بیش از 2000 فرصت شغلی را نیز تصویب تجارب و پرورش نسل جدیدی از صنعت هوا و فضا فنی استعداد,” او گفت:.

چینی حضور

تنها در 5 flanked توسط یک Ching-kuo جنگنده ساخته شده و 12 دقیقه پرواز در مقابل Tsai. اولین آزمون رسمی پرواز بود در اوایل این ماه کمتر از یک سال پس از نمونه رونمایی شد.

مربی می تواند مجهز به سلاح. تایوان نیروی هوایی قصد دارد در خرید 66 از هواپیماها توسط 2026 به جای پیری در-3 و F-5 آموزش هواپیما.

تست پرواز آمد در میان یک قدم تا حضور نظامی خود را در نزدیکی دموکراتیک جزیره است.

تایوان می گوید: چین نیروی هوایی پرواز در نزدیکی آن حداقل هفت بار در دو هفته گذشته آخرین روز یکشنبه.

تایوان رونمایی از بزرگترین هزینه های دفاعی افزایش در بیش از یک دهه در سال گذشته و در دولت نیز در حال توسعه جدید در داخل کشور ساخته شده و زیردریایی.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>