تایوان نیروی هوایی همونطور دوباره به هشدار چینی جت

تایوان در نیروی هوایی اتحاد دوباره درهم به هشدار نزدیک شدن, چینی, جت, در, آخرین, افزایش, نظامی, تنش در روابط پکن و جزیره آن ادعا می کند به عنوان خود را.

تایوان بارها شکایت کرده است که چین به شدت آن دریل نزدیکی به جزیره هنگام باید آن را با تمرکز تلاش خود را در مبارزه با گسترش coronavirus.

بیشتر:

چین گفته است چنین تمرینات خود را برای محافظت از حاکمیت و ارسال یک هشدار است که آن را نمی خواهد تحمل هر گونه حرکت به سمت رسمی استقلال تایوان.

در آخرین نمونه تایوان وزارت دفاع گفت: اواخر روز دوشنبه که چینی J-11 مبارزان و KJ-500 هشدار زود هنگام هوابرد و کنترل هواپیما پرواز به آبهای جنوب غربی تایوان برای شب تمرینات.

در این دوره آنها نزدیک به تایوان دفاع هوایی شناسایی منطقه این وزارتخانه اضافه شده است.

“بعد از ما هوا را شناسایی و گشت زنی هواپیماهای پاسخ مناسب و پخش (دستور) آنها را دور رانندگی کمونیست هواپیما پرواز کرد و دور از ما دفاع هوایی شناسایی منطقه.”

‘محاصره’ دریل

تایوان نظامی نگه می دارد ساعت مچی نزدیک در تنگه تایوان و اطراف آن برای اطمینان از این جزیره امنیت و مردم هیچ دلیلی برای هشدار وزارت گفت.

هیچ نظر فوری از چین نظامی در آخرین دریل.

چین با پرواز شده است آنچه در آن “جزیره محاصره” دریل و پس از سال 2016 زمانی که رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون اول صورت گرفت ، پکن معتقد است Tsai که برنده انتخابات مجدد در ماه ژانویه یک استقلال حامی.

Tsai و می گوید تایوان در حال حاضر یک کشور مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را.

شیوع ویروس بدتر شده است در حال حاضر فقیر روابط بین تایوان و چین با دو طرف یکدیگر را متهم كردن جعلی, اخبار و تایوان به خصوص خشم چین مسدود کردن دسترسی به آن به سازمان بهداشت جهانی است.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>