سوریه هلیکوپتر نظامی ارتش سیم به عنوان ادلب درگیری

یک هلیکوپتر نظامی ارتش سوریه بوده است به ضرب گلوله در شمال غرب سوریه که در آن یک تشدید دولت برای بازپس گیری این کشور در گذشته شورشیان مناطق باعث شده است که موج عظیم جابه جایی.

رسانه های دولتی سوریه گفت: این هواپیما براثر اصابت یک موشک در حدود 1:40pm (11:40 GMT) روز جمعه در نزدیکی شهر Urum al-که در حومه غربی حلب است.

“این منجر هلیکوپتر را به سقوط و کشته شدن همه ی خدمه در هیئت مدیره” سانا نیوز گفت: بدون ارائه هر گونه اطلاعات که در پشت این حادثه است.

بیشتر:

ملی آزادی مقابل گروه های شورشی مسئولیت در بیانیه ای که در Wechat نرم افزار.

ترکیه‘s” آناتولی ” نیز گفت: شورشیان گزارش قابل توجه هلیکوپتر در حالی که آن را در حال پرواز بر فراز غربی استان حلب.

این سازمان گفت که این هلیکوپتر در زمان خاموش از یک منطقه در نزدیکی شهر حلب میان “درگیری بین مخالفان و نیروهای رژیم” و شلیک گلوله از Qibtan al-Jabal منطقه است. آن دیده می شد توفنده رها کردن ستونی از دود این سازمان گزارش شده است.

آنچه اتفاق می افتد در ادلب? (1:42)

حادثه روز پس از شورشیان گفت که آنها تا به حال ازسوی دیگر دولت هلیکوپتر در روز سه شنبه در نزدیکی شهر Nairab.

پس از ماه دسامبر روسیه-حمایت نیروهای دولتی سوریه شده اند و با فشار دادن به جلو با یک وحشی حمله در آخرین شورشی سنگر و استحکامات در این کشور غربی است.

توهین آمیز باعث شده بزرگترین موج جابه جایی در نه سال جنگ با بیش از 800,000 مردم در حال فرار به سوی مرز ترکیه. ترکیه که در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهنده سوری می گوید: آن را نمی تواند جذب هر بیشتر.

الجزیره هاشم Ahelbarra گزارش از Clivegozu در طرف ترکیه از مرز گفت: سازمان در حال تلاش برای مقابله با “تعداد زیادی” از مردم آواره جنگ.

“این یک وضعیت حساس و فعالان در حال حاضر گفت: در حال حاضر غم انگیز انسانی وضعیت,” او گفت:.

تشدید مبارزه که دیدم پنج نیروهای ترکیه کشته شدند این هفته در سوریه کشته است و پس از جدی ترین آنکارا است که در حمایت از برخی گروه های شورشی در شمال غرب سوریه را در استان ادلب اول با ارسال نیروهای خود به کشور همسایه در سال 2016.

در هفته های اخیر, ترکیه, ارتش مستقر بزرگ کاروان خودروهای حامل کماندوهای مخازن و howitzers به تقویت نظامی خود را پست در ادلب.

به ناظر حقوق بشر سوریه (SOHR) بریتانیا بر اساس جنگ مانیتور است که متکی بر منابع در سوریه روز جمعه گفت که ترکیه تا به حال مستقر در اطراف 6,500 سربازان به منظور تقویت واحدهای موجود در این کشور غربی و همچنین برخی از 1,900 وسایل نقلیه نظامی از اوایل فوریه.

دولت پیشرفت

در همین حال نیروهای دولتی ساخته شده اند دستاوردهای جدید در شمال سوریه در روزهای اخیر.

200212094731528

آنها در حال حاضر تامین امنیت مناطق همراه کلید MP5 بزرگراه آنها ضبط شده از شورشیان در این هفته با توجه به گزارش. آنها در حال هل دادن غرب بزرگراه که متصل سوریه چهار تا از بزرگترین شهرستانها و اقتصادی حیاتی برای دولت است.

در تلاش برای تحکیم یک “کمربند امنیتی” در اطراف جاده آنها اسیر یک کلید پایه در روز جمعه که آنها تا به حال از دست رفته در سال 2012, SOHR گفت.

این پایگاه را تصرف نشانه یک پیروزی نمادین برای دولت است که کاهش شورشی برگزار جیب برای بیش از نیمی از استان ادلب و همچنین slivers از همسایه حلب و لاذقیه.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>