سوریه: ما را از سربازان باز کردن آتش بر روی مردم محلی در شمال شرق کشته شدن 1

سوریه دولتی اخبار آژانس می گوید یک غیر نظامی کشته شد و یکی دیگر زخمی شد زمانی که نیروهای ایالات متحده باز آتش در محلی که در تلاش برای جلوگیری ایالات متحده کاروان رانندگی را از طریق یک روستا در شمال شرقی کشور

بیروت — سوریه رسانه ها گفت: سوریه یک غیر نظامی کشته شد و یکی دیگر زخمی شد زمانی که نیروهای ایالات متحده باز آتش در محلی که در حال تلاش برای جلوگیری ایالات متحده کاروان از رانندگی را از طریق یک ایستگاه بازرسی در یک روستا در شمال شرقی کشور.

دولت سانا نیوز گفت: مردم جمع شده بودند در ایست بازرسی ارتش در روستای Khirbet Ammu شرق شهر Qamishli, pelting ایالات متحده کاروان با سنگ و به دست گرفتن یک پرچم ایالات متحده از یک وسیله نقلیه. که در آن نقطه, نیروهای ایالات متحده اخراج شده با مهمات و بمب های دود در ساکنان این گزارش گفت:.

هیچ نظر فوری از آمریکا و ائتلاف به رهبری این گزارش که نمی تواند به طور مستقل تایید کرد.

گزارش حادثه علائم نادر رویارویی مربوط به ایالات متحده و سوریه نیروهای نظامی در منطقه شلوغ که در آن نیروهای روسی نیز مستقر و مطمئن شوید که برای بیشتر تشدید تنش.

صدها نفر از نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در شمال شرقی سوریه کار خود را با شرکای محلی از کردستان به رهبری سوریه نیروهای دموکراتیک برای مبارزه با گروه دولت اسلامی. ایالات متحده با انجام گشت زنی در شمال شرقی سوریه بود اما بلافاصله روشن نیست که چرا کاروان سوار به یک کنترل دولت منطقه.

سانا گفت: این حادثه رخ داده است پس از سوریه متوقف ایالات متحده کاروان چهار وسایل نقلیه سفر در جاده ها و صدها نفر از مردم جمع آوری شده در ایستگاه بازرسی برای جلوگیری از آن را از ادامه راه خود را. سربازان آمریکایی آتش گشودند و پس از یک غیر نظامی کشته شد و یکی دیگر زخمی ساکنان حمله به کاروان آسیب دیده و چهار وسایل نقلیه سانا گفت.

دولتی Al-Ikhbariya تلویزیون در پخش یک تلفن همراه تصویری نشان دادن یک خودروی زرهی پرواز یک پرچم ایالات متحده ایستاده در یک جاده روستایی در حالی که یک ماشین به نظر می رسد مسدود کردن راه خود را.

مردم محلی دیده می شود راه رفتن گذشته ایالات متحده آمریکا وسیله نقلیه زره پوش با حداقل دو سرباز در داخل یکی از آنها مراحل پایین به عنوان شهروندان رویکرد است. یک غیر نظامی دیده می شود پاره شدن یک پرچم ایالات متحده به عنوان او به روش های سرباز.

این تلویزیون گفت: گسترش تنش در جلوگیری از تقویت از آمدن به کمک ایالات متحده کاروان. این گزارش گفت که زخمی های غیر نظامی و درمان در Qamishli بیمارستان.

Al-Ikhbariya و کردی-وابسته Rojava مرکز اطلاعات گزارش داد که ایالات متحده هواپیما در طول پرواز ایجاد کرد که در آن حادثه رخ داده است گفت: وجود مستقیم درگیری بین نیروهای ایالات متحده و مردم محلی در Khirbet Ammu. دولت-تلویزیون اجرا کرد که گزارش ها از آمریکا مصدوم و اضافه کرد که نیروهای خارج از منطقه است.

به ناظر حقوق بشر سوریه گفت: ساکنان و افراد مسلح طرفدار دولت و شبه نظامیان در Khirbet Ammu مسدود مسیر ایالات متحده از ارتش اخراج در هوا باعث نیروهای ایالات متحده به آتش بمب دود. تنش تشدید و نیروهای آمریکایی کشته و یک نفر رصدخانه گفت.

رصدخانه است که شبکه ای از فعالان در زمین گفت: روشن است که اگر به کشته شدن یک غیر نظامی و یا شبه نظامی عضو.

ایالات متحده جت پرواز بر فراز منطقه در رویارویی میان گزارش می دهد که کاروان به طور کامل محاصره شده. پس از یک تنش بن بست, کاروان بود قادر به ترک منطقه به عنوان جت پرواز سربار شکست دیوار صوتی.

رصدخانه همچنین گفت که یک کاروان وارد صحنه شدند برای خنثی کردن تنش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>