سوریه مخالفت فرماندهان هشدار ادلب تنش نظامی

مخالفان سوریه فرماندهان باید گفت: یک ضد حمله علیه نیروهای دولتی در این کشور غربی می تواند شروع “در هر لحظه” در میان افزایش تنش ها در منطقه است.

هشدار روز دوشنبه آمد ساعت پس از آنکارا گفت: پنج نیروهای ترکیه کشته شدند در حمله ارتش سوریه در استان ادلب مخالفان را آخرین سنگر در کشور است. در پاسخ به ترکیه انتقام با هدف قرار دادن بیش از 100 ارتش سوریه اهداف.

بیشتر:

این تحولات به عنوان تقویت از مبارزان از ترکیه-سوریه حمایت ارتش ملی (SNA) و سوریه جبهه آزادی (SLF) فرستاده شده اند طی چند روز گذشته به خط مقدم در غرب حلب و جنوب استان ادلب در پاسخ به پیشرفت های از روسیه حمایت ارتش سوریه.

هزاران نفر از سربازان ترکیه نیز مستقر شده اند برای مشاهده پست ها و در امتداد خط مقدم با چندین کاروان با وسایل نقلیه زره پوش, نبرد, تانک ها و توپخانه وارد شمال سوریه طی هفته گذشته.

در صبح روز دوشنبه ترکیه توپخانه شروع به بمباران مواضع توسط نیروهای دولتی سوریه در شهر Saraqeb غربی استان ادلب اما این حمله متوقف شد و مدت کوتاهی پس از.

“عملیات [در برابر نیروهای دولتی] قرار بود برای شروع 10 صبح امروز است. اما آن متوقف شد با توجه به ورود یک هیئت روسی به آنکارا گفت:” SNA فرمانده که خواسته بود به نام او به عنوان مجاز به بحث در مورد این موضوع.

هیئتی از روسیه به رهبری سرگئی Vershinin معاون وزیر امور خارجه مسئول امور سوریه و Alexandr Lavrentiev با فرستاده ویژه روسیه در انتخابات ریاست جمهوری به سوریه, در آنکارا برای یک سری از جلسات با مقامات ترکیه.

به گفته فرمانده این مذاکرات شکست خورده و در حال حاضر دولت ترکیه در انتظار یک دیدار از جیمز جفری نماینده خاص ایالات متحده امریکا برای سوریه قبل از آن را هل می دهد به جلو با بهره برداری است. آن هدف خواهد بود برای پس گرفتن سرزمین های دولت سوریه گرفته شده بیش از دسامبر سال گذشته است.

روز چهارشنبه رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان به اولتیماتوم به دولت سوریه برای خروج نیروهای خود از ترکیه را مشاهده پست ها در استان ادلب. هشدار او دو روز پس از سوریه نیروهای دولتی را هدف قرار یک کاروان حمل تشویقها برای مشاهده امتیاز در خاک در حال حاضر تحت کنترل دمشق. این حمله به کشته شدن هفت سرباز ترک و یک پیمانکار عصبی آنکارا.

این وضعیت تشدید روز دوشنبه با حمله نیروهای دولتی سوریه در یک جدید مشاهده, نقطه, ارتش ترکیه به حال راه اندازی در Taftanaz پایگاه نظامی 15km (9.3 کیلومتر) در شمال شرقی شهر ادلب. بیشتر از پنج نیروهای ترکیه زخمی شدند در این حمله مرگبار.

خالد رحال دیگر فرمانده نیروهای اپوزیسیون نیز تایید شده است که وجود دارد جدی آماده سازی برای یک عملیات نظامی به رهبری مخالفان دولت سوریه و با حمایت ارتش ترکیه در طول هفته گذشته.

“با توجه به وضعیت کنونی و در نظر گرفتن کشته شدن سربازان ترکیه و حمله به ترکی کاروان [هفته گذشته] نبرد می تواند در هر لحظه” او به الجزیره.

او گفت که این عملیات تمرکز بر تصرف برخی مناطق از دولت سوریه در ادلب و حلب گردید.

با توجه به می Kasapoglu مدیر امنیت و دفاع مطالعات برنامه در استانبول-بر اساس فکر می کنم تانک عدم استقرار آنکارا نیروهای روی زمین و مجموعه جدید ترکی دفاع از مواضع غیر از آن 12 مشاهده, نقاط, نقطه به قریب الوقوع تنش نظامی.

“ترکیه به عمد تشدید اوضاع نظامی به نیروی روسیه به واسطه برقراری آتش بس بین ارتش سوریه و ترکیه به دلیل این است که تنها راه در چشم آنکارا برای متوقف کردن رژیم, حمله,” او گفت: Al Jazeera.

در نظر او یک تنش نظامی کاملا به احتمال زیاد اما از آن خواهد شد در دامنه محدود و این امر با هدف جلوگیری از پیشروی دولت سوریه است.

“می تواند وجود داشته باشد یک ضد حمله اما این امر می تواند بخشی از یک بزرگتر دفاعی [استراتژی] برای ادلب” او گفت:, و اضافه کرد که یک عملیات گسترده تر به پس گرفتن خاک از نیروهای دولتی سوریه بعید است با توجه به این واقعیت است که ارتش ترکیه قادر به ارائه پوشش هوایی برای نیروهای مخالف.

با توجه به Kasapoglu هدف از این دولت سوریه است که به “کاهش جمعیت” مخالفت با کنترل شمال سوریه به منظور قادر به کنترل آن است. ترکیه ترس چنین توسعه به بیش از سه میلیون نفر از مردم ساکن در این منطقه را به مرز خود را با سوریه و یا به منطقه تحت مستقیم آن کنترل نظامی در شمال حلب استان Kasapoglu گفت.

روز دوشنبه سازمان ملل متحد گفت که برخی از 700000 نفر آواره شده اند از ماه دسامبر در شمال غربی سوریه برخی از 100000 نفر از آنها در هفته گذشته به تنهایی. فعالان حقوق بشر هشدار داده اند که اوضاع در این منطقه وخیم تر شده است و که وجود دارد نه به اندازه کافی چادر و مواد غذایی برای تعداد فزاینده ای از مردم آواره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>