سوریه را محکوم کرد “گمراه کننده” استفاده از سلاح شیمیایی را ناظر گزارش

دولت سوریه را محکوم کرده است گزارش های جهانی از سلاح های شیمیایی watchdog سرزنش رئیس جمهور بشار اسد نیروهای خود را برای یک سری از گاز سمی حملات در سال 2017, حتی در حالی که اتحادیه اروپا با استقبال از نتايج و گفت که مایل به دموکراسی و گسترش تحریم ها علیه دمشق.

در بیانیه ای روز پنج شنبه در سوریه وزارت امور خارجه به نام گزارش سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) “گمراه کننده” و گفت: این موجود “جعل و ساخته شده نتیجه گیری با هدف جعل حقایق و متهم ساختن دولت سوریه”.

بیشتر:

پنج شنبه گزارش برای اولین بار توسط تیم تحقیقاتی توسط OPCW به این نتیجه رسید که سمی کلر و گاز اعصاب سارین پرتاب شد بیش از شهر Latamneh در کشور های غربی حما منطقه حداقل سه بار در ماه مارس سال 2017.

آن گفت: دو, afghan Air Force Sukhoi SU-22 جنگنده های جت کاهش یافته است دو بمب حاوی سارین در Latamneh در مارس 24 مارس 30 سال 2017.

یک هلیکوپتر نظامی ارتش سوریه کاهش یافته است یک سیلندر حاوی گاز کلر در یک بیمارستان در همان شهر در مارس 25 سال است که در این گزارش گفت:.

این OPCW گفت: آن را نمی تواند شناسایی دقیق زنجیره ای از فرمان ولی است که سفارشات برای حملات آمده است باید از ارشد دولت سوریه فرماندهان.

دمشق اصرار دارد آن را به تحویل سلاح های خود را انبارهای تحت 2013 توافق باعث مظنون به حمله گاز سارین که به کشته شدن 1400 نفر در حومه دمشق از ها قرار گرفتند.

دمشق “کاملا رد می کند همیشه پس از استفاده از گازهای سمی در شهر Latamneh و یا در دیگر سوریه شهر یا روستای” سوریه وزارت امور خارجه گفت:.

اتحادیه اروپا و ترکیه خوش آمدید, گزارش

به طور جداگانه در روز پنج شنبه اتحادیه اروپا دیپلماتیک رئیس جوزپ Borrell استقبال این گزارش به نمایندگی از 27 عضو از بلوک.

“ما به طور کامل پشتیبانی از یافته های این گزارش و با توجه نگرانی های بزرگ نتیجه گیری خود را,” او گفت:. “کسانی که شناسایی مسئول استفاده از سلاح های شیمیایی باید پاسخگوی این اعمال قابل سرزنش.”

این گزارش در حال حاضر رفتن به سازمان ملل متحد در میان دیگران برای تصمیم گیری چه بیشتر عمل – در صورت وجود – باید گرفته شود.

“این است که در حال حاضر به شورای اجرایی و کنفرانس کشورهای عضو کنوانسیون سلاح های شیمیایی سازمان ملل متحد دبیر کل و جامعه بین المللی به عنوان یک کل را به هر گونه اقدام بیشتر آنها گمان مناسب و لازم” فرناندو آریاس تیاو ناظر مدیر کل گفت.

Borrell گفت: اتحادیه اروپا مایل به در نظر گرفتن توسعه و گسترش تحریم ها علیه اسد را دولت.

“اتحادیه اروپا قبلا اعمال اقدامات محدود کننده در سطح بالا مقامات سوریه و دانشمندان برای نقش خود را در توسعه و استفاده از سلاح های شیمیایی و آماده است به نظر معرفی بیشتر اقدامات به عنوان مناسب” او در بیانیه ای گفت.

ترکیه نیز با استقبال از گزارش گفت: این یک “گام مهم” برای اطمینان از پاسخگویی از مجرمان از سلاح شیمیایی در سوریه است.

“رژیم [سوریه] است که به قتل شهروندان خود را برای نه سال … باید [برگزار] پاسخگو” وزارت امور خارجه ترکیه در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه.

کشورهای غربی دولت سوریه و گروه های حقوق بشر همه متهم al-نیروهای اسد باعث متعدد مرگ و میر در چندین سلاح شیمیایی در طی سوریه نه سال
جنگ.

اسد را به دولت و حامی اصلی آن روسیه همواره رد اتهامات از جمله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>