سوریه بسته حریم هوایی بیش از ادلب پس از هواپیما شلیک

Antakya ترکیه – دولت سوریه بسته شده است حریم هوایی بیش شمال غربی ادلب در میان گزارش های متناقض از یک هواپیما گلوله را بر منطقه.

ترکیه را دولت اجرا شود خبرگزاری آناتولی گفت: سوریه “رژیم هواپیما” به ضرب گلوله کشته شد بیش از ادلب در روز یکشنبه یک ادعای بی درنگ رد سوریه به خبرگزاری جمهوری عربی سوریه (سانا).

به جای سانا گفت این بود: “عربستان با هواپیمای” بود که ازسوی در منطقه است. هواپیماهای بدون سرنشین به پایین آورده شد بیش از شهر Saraqeb در ادلب آن گفت.

در بیانیه ای به نقل از سانا ، ارتش سوریه همچنین اعلام کرد: “بسته شدن حریم هوایی برای هواپیما پرواز هر هواپیما سفر در سراسر شمال غربی منطقه از سوریه به ویژه بر استان ادلب”.

به سانا گزارش به نقل از یک منبع نظامی عنوان کرد و گفت: “هر هواپیمایی که حریم هوایی ما را نقض خواهد شد به عنوان یک درمان خصمانه پرواز است که باید تیرباران کرد و مانع از دستیابی به اهداف آن است.”

نیروهای وفادار به سوریه و رئیس جمهور بشار اسد حمایت روسیه airpower را تمدید توهین آمیز به تصرف ادلب از مخالفان سوری که مورد حمایت ترکیه است. پس از عملیات تشدید در ماه دسامبر نیروهای دولتی سوریه به سرعت در حال پیشرفته به آخرین اپوزیسیون قوی-برگزاری تصرف استراتژیک M5 بزرگراه و تحکیم کنترل بر بخش هایی از شهر حلب در استان که هم مرز با یمن است.

ترکیه می گوید این عملیات نقض معاملات امضا شده با روسیه در سال 2017 و 2018 به راه اندازی د-تشدید مناطق در منطقه است.

تنش ها را تشدید کرد, در روزهای اخیر پس از 34 نیروهای ترکیه کشته شدند در سوریه حملات هوایی در یمن است. تلفات بزرگترین نظامی از دست دادن ترکیه نظامی رنج می برد پس از آن مداخله در درگیری در سال 2016 و در پاسخ آنکارا گفت: آن زده نمرات از دولت سوریه اهداف و “neutralised” 2,212 سربازان.

صحبت کردن در بغداد در روز یکشنبه ترکیه, وزیر دفاع Hulusi Akar گفت: آنکارا در واکنش به حال نیز تخریب هشت سوریه هلیکوپتر 103 مخازن 72 توپخانه و راکت انداز و سیستم های دفاع هوایی. او همچنین گفت: ترکیه پاسخ این است که به نام عملیات “بهار سپر”.

“ما به هیچ وجه قصد برخورد با روسیه و هدف ما این است که برای پایان دادن به این قتل عام توسط رژیم سوریه و تروریست ها و همچنین پایان دادن به جابه جایی” Akar به نقل از به نقل از رسانه های ترکیه.

بیشتر به زودی …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>