سوریه ارتش ادلب تقاطع شهر ترکیه با وجود هشدارهای

ارتش سوریه گرفته شده کنترل استراتژیک شمال غربی تقاطع شهر در روز شنبه آخرین آن به دست آوردن در یک هفته-طولانی توهین آمیز علیه این کشور در گذشته عمده شورشی سنگر و استحکامات از یمن است.

پیشرفت در Saraqeb آمد و در مدت کوتاهی پس از ترکیه با ارسال نیروهای اضافی به این منطقه و تهدید کردند که اگر نظامی خود را مشاهده پست ها در ادلب راه اندازی زیر یک سال 2018 آتش بس مورد حمله قرار می آیند.

بیشتر:

“واحدهای ارتش در حال حاضر ورزش کنترل کامل بر شهر Saraqeb” دولت گزارش تلویزیون, نشان دادن فیلم هایی از خیابان های این شهر خالی پس از هفته ها بمباران.

Saraqeb است در نظر گرفته استراتژیک جایزه برای دولت آن را به عنوان به دنبال به دست آوردن مجدد کنترل از M4 و M5 بزرگراه است که با در این شهر است.

این M5, سوریه, طولانی ترین بزرگراه متصل دوم شهر حلب به شهر دمشق و همچنان از جنوب به اردن در مرز.

با Saraqeb دوباره کمی بیش از نیمی از استان ادلب همچنان در تصرف مخالفان همراه با slivers از همسایه حلب و لاذقیه استان.

از دسامبر نیروهای دولتی را فشرده یک تاول حمله علیه ایران در منطقه با حمایت از تصرف شهر پس از شهر با وجود هشدارهای ترکیه که متحد شورشیان را متوقف کند.

این خشونت ها به کشته شدن بیش از 300 غیرنظامی و آواره کرده است حدود 600000 نفر پس از, با توجه به سازمان ملل متحد.

شاهدان در مرز گفت: کاروان از خودروهای نظامی شده بود عبور به ادلب از جمعه ارائه لوازم و بازگشت به بازگشت با بیشتر.

جنگ اتحاد مختل شکننده همکاری بین مسکو و آنکارا.

ترکیه می گوید: پیشرفت های روسیه-حمایت سوریه و متحدان آن را تهدید تازه فاجعه انسانی, رانندگی, موج دیگری از پتانسیل پناهندگان به آن مرز جنوبی و تهدید کرده است که اگر عمل آنها را نمی.

ترکیه در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهجوی سوری است.

پاسخ در قوی ترین شیوه ای’

ترکیه beefing تا نیروهای خود را در ادلب موفق به جلوگیری از پیشروی نیروهای دولتی سوریه منجر آنکارا و مسکو برای برگزاری مذاکرات در روز شنبه در مورد دولت سوریه حمله وجود دارد.

با توجه به دولتی ترکیه, اخبار سازمان, Anadolu آنکارا فرستاده است بیش از 350 وسایل نقلیه پر از کماندوها و مهمات برای تقویت آن مشاهده پست ها در ادلب پس از جمعه.

مقامات ترکیه و روسیه برگزار شد و سه ساعت از ظاهرا بی نتیجه مذاکرات در آنکارا موافقت خود را برای دیدار دوباره در هفته آینده.

دو کشور حمایت طرف مخالف در سوریه نزدیک به نه سال جنگ داخلی اما باید جعلی یک سری از توافقات پس از سال 2017 با هدف شامل خونریزی ،

“وضعیت در ایران مورد بحث قرار گرفت” ترکیه وزارت امور خارجه گفت: پس از مذاکرات. “مراحل است که می تواند گرفته شده برای ایجاد صلح بر روی زمین به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و پیشبرد روند سیاسی مورد بررسی قرار گرفت.”

یک منبع امنیتی گفت: نیروهای’ تنها ماموریت بود برای تقویت این کشور 12 موجود مشاهده پست های ایجاد شده در زیر یک 2018 مقابله با روسیه که با هدف جلوگیری از یک نبرد عمده و متعاقب آن بحران انسانی.

ترکیه می گوید سه نفر از آن پایگاه در قسمت جنوب شرقی ادلب شده اند احاطه شده توسط ارتش سوریه و تهدید کرده است که اگر پاسخ هر یک از پست ها مورد حمله قرار می آیند.

“ما مشاهده پست ها در ادلب ادامه وظایف خود هستند و قادر به حفاظت از خود را با سلاح ها و تجهیزات آنها دارای” ترکیه وزارت دفاع گفت: در توییتر.

“در صورت حمله جدید مناسب پاسخ داده خواهد شد و در قوی ترین شیوه بر اساس حق دفاع از خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>