سوئیس رای به صورت قانون در برابر همجنسگرا ستیزی

رای دهندگان در سوئیس به شدت مورد حمایت قانون جدید علیه هوموفوبیا در یک همه پرسی با توجه به نتایج قسمی.

این کشور بر خلاف بسیاری از آن اروپای غربی همسایه ندارد و در عین حال باید قوانین است که به طور خاص محافظت لزبین, همجنسگرایان و دوجنسی ها از تبعیض است.

بیشتر:

ارقام اولیه روز یکشنبه نشان داد 60.5 درصد رای به نفع گسترش قوانین موجود در برابر تبعیض و تحریک به نفرت قومی و مذهبی زمینه را شامل گرایش های جنسی.

“این یک روز تاریخی” Mathias Reynard یک سیاستمدار از حزب سوسیال دموکرات سوئیس که آغاز اصلاحات گفت: سوئیس کانال RTS 1.

“آن را می دهد یک سیگنال است که با شکوه برای همه و برای هر کسی که قربانی تبعیض شده,” او گفت:.

با نتایج 23 از سوئیس 26 استان, ارقام اولیه نشان داد که بالاترین نرخ تصویب شد در ژنو با 76.3 درصد است و مناطق روستایی استان از اپانزل Innerrhoden, ایالت شویتز و Uri رای داده بودند در برابر.

این تغییر به تصویب مجلس در سال 2018 اما منتقدان بر این باورند که آن را تا پایان سانسور آزادی بیان تا به حال به دست آمده از 50000 امضا لازم تحت سوئیس سیستم دموکراسی مستقیم برای قرار دادن به این موضوع را به رای می دهند.

چه قانون می گویند

همه از سوئیس عمده احزاب به جز پوپولیستی جناح راست حزب مردم سوئیس (SVP) بزرگترین نیروی سیاسی در پارلمان حمایت قانون است.

هانس موزر سر کوچک فدرال اتحادیه دموکرات سوئیس (EDU) حزب گفت: ATS news agency: “ما همچنان به نمایندگی از ارزش های مسیحی است.”

تحت قانون جدید ضد همجنس نظرات ساخته شده در محیط خانواده یا در میان دوستان نخواهد بود criminalised.

اما عموم بدنام کردن و یا تبعیض آمیز علیه کسی بودن یا تحریک نفرت علیه آن شخص در متن سخنرانی تصاویر و یا حرکات ممنوع خواهد بود.

دولت گفته است که هنوز هم ممکن است به لجوج بحث در مسائلی مانند ازدواج و جدید قانون, ممنوعیت, جوک – اما خاموش-رنگ.

“تحریک به نفرت نیاز به رسیدن به یک سطح معینی از شدت در نظر گرفته شود جنایی در سوئیس” Alexandre Curchod یک رسانه وکیل گفت: AFP news agency.

اما او اذعان کرد که وجود دارد می تواند استثنا “اگر آن را می توان نشان داده شده است که تحت پوشش هنری تولید و یا شوخی کسی است که در واقع درگیر شدن در تحریک”.

به طور جداگانه یک طرح نشان داد که رای دهندگان در روز یکشنبه به رد دوم ابتکار خواستار حداقل 10 درصد از مسکن جدید ساخته شود نه برای سود تعاونی در تلاش برای کاهش هزینه های زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>