تیم SWAT ضرب شاخه های قتل مشکوک پس از بن بست

فلوریدا با مگس کش زدن تیم به ضرب گلوله یک قتل مشکوک پس از یک بن بست

برادنتون فلوریدا — فلوریدا با مگس کش زدن تیم به ضرب گلوله یک قتل مشکوک اوایل روز دوشنبه بعد از محققان می گویند او یک تفنگ در آنها پس از barricading خود را در داخل یک خانه.

Polk County Sheriff Grady جاد گفت: با مگس کش زدن تیم ضربه اول رودی “خپله” عرصه 40 با beanbag اسلحه به دست کشیدن او را در تلاش برای خلع سلاح او اما زمانی که او خود را برگرفته .22-کالیبر تفنگ دستی اشاره کرد و آن را در آنها سه نفر به ضرب گلوله او را.

جاد گفت: عرصه را به سرقت برده تفنگ یکشنبه از آشنایی و پس از آن به نام اورلاندو ریورا گفتن او را برای آمدن او را به عنوان او می خواست برای نشان دادن ریورا چیزی. ریورا با همسر خود وارد شدند برندا پس از چیدن غذا برای فرزندان خود کشیده تا در کنار عرصه به عنوان او ایستاده بود در خیابان های حومه در حدود 7:30 p. m. روز شنبه.

عرصه کشیده نمد از پول نقد و آغاز شمارش آن جاد گفت. زمانی که اورلاندو ریورا شکایت کرده است که او نمی باید زمان برای تماشای عرصه شمارش پول عرصه کشیده تفنگ خود را و اخراج های متعدد دور به وانت کشتار اورلاندو ریورا و به طور جدی زخمی همسرش, جاد گفت. او در بیمارستان بستری شد در وضعیت با ثبات است.

جاد گفت: عرصه سپس به دیدن دختر خود را که به نام 911. او در سمت چپ و هنگامی که نمایندگان خال خال عرصه دوباره او کشیده در مقابل یکی از بستگان خانه را زد و داخل قفل خود را در حمام. با مگس کش زدن تیم آورده بود.

جاد گفت: عرصه ظاهر به مواد مخدر گفتن نمایندگان او در فنتانيل. پس از مذاکرات طولانی که شامل عرصه ساخت خودکشی تهدید و یک ربات ارائه او یک سیگار او راه می رفت از حمام اوایل روز شنبه با دست خود را در جیب خود.

با مگس کش زدن تیم و سپس به ضرب گلوله او را با beanbags ضربه زدن به او و تفنگ خود را به زمین افتاد. جاد گفت: عرصه آن را برداشت و با اشاره آن را در نمایندگان.

“بود که آخرین بار او را بد انتخاب” جاد گفت. نمایندگان باز آتش او را به قتل.

جاد گفت: هر دو عرصه و اورلاندو ریورا به حال سابقه کیفری در فلوریدا و در جای دیگر — عرصه در رود آیلند و ریورا در فیلادلفیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>