مشکوک, تایلندی, سرباز, کشته شدن 20 و زخمی شدن 31 باقی می ماند در بزرگ

به گفته پلیس مظنون است که پر از سوراخ داخل بازار.

حداقل 20 نفر کشته و 31 مجروح در تایلند به اتهام در دست یک سرباز تایلندی, به گفته پلیس و رسانه های محلی.

پلیس گفت: تیراندازی در محل ناخون راتچاسیما که ادعا مقصر است که هنوز هم در ترمینال 21 مرکز. این وضعیت در حال انجام است به گفته یک سخنگوی پلیس.

مردم در این منطقه شد توصیه به احتیاط به عنوان پلیس مظنون شد و هنوز هم تیراندازی تفنگ خود را.

پلیس تایلند گفت که آنها در حال پاکسازی بسیاری از بازار نیست گفت: اگر مظنون دستگیر شده است.

حدود 10:30 a. m. ET, تایلندی پلیس گفت: کسانی که در گیر بازار برای مخفی کردن در یک مکان امن و به قطع تلفن های خود را.

یک شهروند آمریکایی را نجات دادند و unhurt, acording به اطلاعات اولیه ارائه شده به ایالات متحده در اجرای قانون. مقامات در حال بررسی این که آیا این قانون مربوط به تروریسم.

به گزارش آسوشیتد پرس مظنون به اتهام ضرب گلوله کشته و یک سرباز و یک زن بیش از یک زمین اختلاف پلیس گفت: خروجی. تعداد کل قربانیان گلوله است و معلوم نیست در این زمان.

مقدماتی جزئیات مشترک با ایالات متحده می گویند مظنون به سرقت برده و سپس یک Humvee نظامی و سلاح از یک پایگاه ارتش که در آن چندین پاسداران مجروح شدند. مظنون سپس فرار به بازار محلی و اخراج در خریداران در داخل جایی که او برگزار شد بنا به گزارش مردم را به گروگان گرفتند.

ادعا تیرانداز ارسال پیام به Facebook در حمله قبل از اینکه حساب خود را پایین گرفته شده است, به گفته پلیس.

“ما نمی دانیم که چرا او این کار را کرد. به نظر می رسد او رفت دیوانه” سخنگوی وزارت دفاع Kongcheep Tantrawanit گفت: با توجه به رویترز.

وزارت امور خارجه ایالات متحده است که ارائه مشاوره به شهروندان در تایلند برای جلوگیری از این منطقه و برای تماس با عزیزان به چک کنید اگر آنها بی خطر هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>