مظنون آتش سوزی حمله به AfD سیاستمدار Chrupalla ماشین

تینو Chrupalla رهبر جناح راست AfD نامیده می شود برای اطلاعات بیشتر با رعایت احترام بحث سیاسی پس از خود خودرو به آتش کشیده شد یک شبه. پلیس در حال بررسی پتانسیل انگیزه های سیاسی.

یک مظنون حمله به آتش سوزی غرق خودرو از تینو Chrupalla رهبر از جناح راست حزب AfD یکشنبه شب. محلی آتش نشانی نامیده می شد به خانه اش در Gablenz یک شهر در نزدیکی مرز لهستان در ایالت زاکسن.

ماشین پارک شده بود و در اموال خود با توجه به Chrupalla که به نام این حادثه را یک “حمله مستقیم در خانواده اش”. Chrupalla بود برای درمان, دود مسمومیت اما منتشر شد از بیمارستان این صبح است. پلیس در حال بررسی این که آیا یک انگیزه سیاسی در پشت این حمله است.

در پاسخ به این حمله Chrupalla گفت که شواهد بیشتر از قطبش در سیاست آلمان. هفته گذشته پس از راست تیراندازی در هاناو او به نام سیاستمداران از همه طرف — از جمله خود — برای نرم کردن شعارهای خود در مسائل حساس. او تمدید این تماس در روز دوشنبه:

“این حمله در خانواده من و خودم شواهد بیشتری از آنچه که من شده اند هشدار قبل و چرا من شده اند با دعوت از همه سیاستمداران به ورزش خویشتن داری و خود بازتاب. همه عناصر جامعه باید به آن عمل کنند. امنیت کشور ما در معرض خطر است.”

AfD رهبران: ما در حال سخنرانی نفرت قربانیان بیش از حد

یورگ Meuthen co-رهبر این حزب را محکوم کرد حمله کرد و گفت این تنها یک ماده از زمان تا زمانی که مردم بیشتر آسیب دیده اند. او استدلال کرد که قوی انتقاد از AfD ممکن است سوخت این آتش سوزی مشکوک حمله کرد و گفت: “دوباره آن را نشان می دهد که ترس در اذهان عمومی توسط احزاب دیگر در برابر AfD می تواند منجر به.”

توسل به “همه روزنامه نگاران و سیاستمداران” او خواستار آن شدند که تمام حملات کلامی در AfD بود باب روز پایین. افراط گرایان خواهد با استفاده از آنها به عنوان یک دعوت نامه برای ارتکاب جنایات او هشدار داد.

بیشتر بخوانید: آلمان در سیاسی آب و هوا به سوخت راست حملات مانند هاناو

Chrupalla تا به حال به طور مشابه گفت: AfD کنفرانس حزب در ساکسونی است که این حزب بود که از لحاظ سیاسی و اجتماعی طرد. او همچنین استدلال کرد که حزب خود رفتار نمی شد unblemished و خواست بیشتر محدودیت در استفاده از زبان است.

احزاب دیگر در محکوم کردن حمله

زاکسن دولت برتر مایکل Kretschmer از صدراعظم مرکل دموکرات مسیحی گفت که هیچ نشانهای از خشونت و یا خرابکاری باید تحمل بود.

“کسی که به چنین اقداماتی تقسیم جامعه و تشویق بیشتر پرخاشگری است. یک عمل منجر به دیگری و ما نیاز به شکستن این دایره خشونت” Kretschmer گفت. او افزود که خشونت نیز می تواند شامل حملات کلامی و گفت که “AfD ساخته شده است که سهم بزرگ به این در طول سال است.”

بالا سوسیال دموکرات در ایالت زاکسن مارتین Dulig زمان به توییتر و نوشت: “خشونت علیه سیاستمداران غیر قابل قبول است. این یک شکل از گفتمان سیاسی. من به شدت آن را محکوم.”

ریکو Gebhardt از حزب چپ (die Linke) در ایالت زاکسن همچنین گفت: خشونت بود خارج از محدوده “حتی در برابر سیاسی توانمندسازها از خشونت” متهم AfD از گرم کردن گفتمان در سیاست آلمان.

Chrupalla تنها در زمان بیش به عنوان رئیس جناح راست حزب پس از الکساندر Gauland در ماه نوامبر سال گذشته است. او شده است یک عضو از ملی مجلس فدرال از سال 2017 پس از برنده شدن در یک دستور مستقیم از Görlitz ترین شرقی شهر در آلمان است. قبل از آن او به عنوان یک نقاش و دکوراتور در این منطقه است.

emg/msh (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>