شک در مادر و پسر, قتل دو ID می خواهم با پایگاه داده های شجره نامه

جاناتان هرست, 51, چهره دو فقره قتل درجه اول.

یک مرد دستگیر شد, این هفته در دو قتل از 85 سال و پسرش-و مقامات می گویند آنها مشکوک از طریق DNA و پایگاه داده های شجره نامه.

پاتریشیا ویلسون, 85 و پسرش رابرت ویلسون, 64, مرده یافت شد در خانه خود در چنار, ایلینوی در ماه اوت سال 2016 با توجه به دکالب شهرستان کلانتر دفتر.

Wilsons کشته شدند از بلانت نیروی ضربه در یک “وحشتناک و بی عمل خشونت” دکالب شهرستان کلانتر دفتر رئیس معاون اندی سالیوان گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

بازداشت مظنون 51 ساله جاناتان هرست تا به حال هیچ ارتباط شناخته شده Wilsons یا چنار منطقه سالیوان گفت.

مقامات بر این باورند هرست عمل کرده و به تنهایی به ارتکاب “عمل تصادفی از خشونت” سالیوان گفت.

زمانی که مقامات شروع به تحقیق و جستجو برای یک مظنون آنها کشف “مقدار قابل توجهی از شواهد فیزیکی” سالیوان گفت.

DNA مشخصات به دست آمده از صحنه جرم که کمک به از بین بردن چند نفر از علاقه سالیوان گفت.

سپس سالیوان گفت: محققان تبدیل به Parabon NanoLabs یک شرکت است که ترک خورده و ده ها تن از سرد موارد با استفاده از تبارشناسی ژنتیکی.

از طریق تبارشناسی ژنتیکی ناشناخته قاتل DNA از یک صحنه جرم را می توان شناسایی از طریق اعضای خانواده خود که به طور داوطلبانه DNA خود را به یک پایگاه داده های شجره نامه. این اجازه می دهد تا پلیس برای ایجاد یک مقدار بزرگتر خانواده درخت از استفاده از پایگاه داده های مجری قانون مانند ترکیب DNA شاخص سیستم (CODIS).

برای کرک Wilson مورد محققان و Parabon تحلیلگران در زمان DNA از صحنه جرم و وارد آن به شجره نامه پایگاه داده به تلاش برای محدود کردن ممکن است مشکوک است. تحلیلگران ساخته شده است یک درخت خانواده بر اساس آن DNA که منجر به هرست سالیوان گفت.

تلفن همراه سوابق و شواهد دیگر تایید هرست بود در نزدیکی قربانیان اصلی در این روز جرم و سالیوان گفت.

یک ماشین به سرقت رفته بود از قربانیان اصلی و بعد از آن بهبود در شیکاگو در نزدیکی جایی که هرست زندگی سالیوان گفت.

هرست که قبلا زندگی می کردند در شیکاگو و در حال حاضر زندگی در سینسینتی, اوهایو دستگیر شد در خانه اش در دوشنبه سالیوان گفت. هرست است که در انتظار استرداد به ایلینوی به صورت دو فقره قتل درجه اول Sullivan گفت.

اگر محکوم در هر دو شمارش هرست چهره های اجباری زندگی جمله شهرستان دکالب وکیل دولت ریک اماتو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>