شک در تاریخ قتل یوتا زن به نام ‘هیولا’

بستگان یک یوتا که پلیس کشته شد پس از ملاقات با یک مرد از طریق محبوب دوستیابی برنامه Tinder به نام مشکوک یک هیولا

سالت لیک سیتی — بستگان یک یوتا که پلیس کشته شد در آخر هفته گذشته پس از ملاقات با یک مرد از طریق محبوب دوستیابی برنامه Tinder به نام مشکوک یک “هیولا” که در زمان دختر خود را در “جرم به عنوان بی معنی بود آن را به عنوان بد است.”

خانواده معصوم سیاه و سفید صادر نظرات دوشنبه شب در یک بیانیه یک روز پس از, پلیس می گویند او فشرد و چاقو به مرگ داخل مشکوک در لیتون یوتا.

“یک هیولا گرفته شده دور زندگی دختر کوچک ما در یک جرم و جنایت به عنوان بی معنی بود آن را به عنوان بد است. قلب ما شکسته و زندگی ما برای همیشه لطفا برای تغییر با توجه به نفرت اعمال شخص دیگری” خانواده گفت.

سیاه, 25 بود “سرگرم” زن با یک شور و شوق برای “بودن صدای کسانی که نمی تواند صحبت کردن برای خود” و هدیه ای برای کار با نیازهای ویژه افراد خانواده گفت.

“زندگی دوستان و خانواده او به طور دائم در حال تغییر” در بیانیه ای گفت:. “هیچ زمان می توانید با پر کردن پوچی احساس می کنیم و سوراخ آن را در سمت چپ در قلب ما.”

اتان Hunsaker, 24 دستگیر شد یکشنبه به ظن قتل و حال برگزار شد بدون وثیقه. او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است متهم شده است. اسناد دادگاه نشان نمی دهد اگر او بود که به نمایندگی از یک وکیل است که می تواند صحبت می کنند از طرف او. بدون ذکر شماره تلفن را می توان یافت برای Hunsaker.

لیتون پلیس می گویند انگیزه است که هنوز هم در دست بررسی اما این حمله به نظر می رسد به دختران.

دو ملاقات برای نوشیدنی شنبه شب پس از جلسه در برنامه دوستیابی و سپس به Hunsaker خانه در لیتون یک شهر 78,000 مردم در حدود 25 مایل (40 کیلومتر) در شمال دریاچه نمک شهرستان با توجه به یک علت احتمالی بیانیه ثبت شده توسط پلیس.

Hunsaker به نام 911 به گزارش او را کشته بود کسی که در داخل خانه اش گفتن یک توزیع کننده برای گفتن افسران به او شلیک کنید. Hunsaker نیز خواسته ماموران به او شلیک کنید و پس از آنها وارد این سند گفت.

پلیس گفت که آنها یافت می شود سیاه و سفید دروغ گفتن بر روی زمین با چند زخم چاقو. اورژانس کارگران تلاش برای احیای او در اثر جراحات او در صحنه است.

Hunsaker پلیس گفت که او تا به حال افکار کشتن خود و دیگران روزانه. او تشخیص داده شده است با نامشخص بیماری های روانی پلیس گفت: در این سند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>