مظنون در رانندگی با تیراندازی در خارج از دادگاه دستگیر شد

مقامات عکسی از خودروی فراری ادعا شده منتشر کردند.

به به اشتراک گذاری به

مقامات می گويند دستگيری در يک تيراندازی آشکار در خارج از يک دادگاه فدرال در فينينوس نصف النهار روز سه شنبه صورت گرفته است.

به گفته مقامات، يک افسر امنيتی دادگاه در اين تيراندازی که حدود ساعت ۱۱:۳۰ صبح در نزديکی دادگاه ساندرا دی اوکانر آمريکا در مرکز شهر فينيکل روی داد، مجروح شد. مقامات می گویند این افسر با جراحات غیر جانی به بیمارستان منتقل شد.

حدود سه ساعت پس از تیراندازی، اف بی آی اعلام کرد که یک مظنون در بازداشت است و هیچ تهدید مداومی برای امنیت عمومی وجود ندارد.

PHOTO: Phoenix police released a photo of a vehicle suspected to be involved in a drive-by shooting outside a federal courthouse on Tuesday, Sept. 15, 2020.

پلیس فینیق عکسی از خودرویی را منتشر کرد که مظنون به دست داشتن در یک تیراندازی رانندگی در خارج از یک دادگاه فدرال در روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ بود.

پلیس فینیق عکسی از خودرویی را منتشر کرد که مظنون به دست داشتن در یک تیراندازی رانندگی در خارج از یک دادگاه فدرال در روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ بود.

اداره پلیس فینیقه تصاویر نظارتی از ماشین گریز ادعا شده در پی تیراندازی منتشر کرده بود.

اف بی آی از زمانی که در خارج از دادگاه فدرال صورت گرفت به تحقیقات رسیدگی می کند.

الکسی استون ای بی سی نیوز در این گزارش سهیم بود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>