نظرسنجی: تنها نیمی از آلمانی ها علاقه مند به واکسیناسیون در برابر coronavirus

یکی دو آلمان خواهد واکسیناسیون در برابر ویروس اگر یک واکسن بود به در دسترس ساخته شده بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط YouGov. یکی در پنج گفت: آنها را واکسینه شود.

یکی دو آلمان ها خواهد بود واکسینه در برابر coronavirus اگر واکسن در دسترس قرار گرفت, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده توسط YouGov از طرف مطبوعات آلمان آژانس. بیشتر از یک چهارم شاید از این واکسن استفاده کنند در حالی که یک پنجم از 2,056 پاسخ دهندگان گفتند که واکسینه شود.

مردان نیز بیشتر به آسانی حاضر به واکسینه شود از پاسخ دهندگان زن.

آلمانی ها به طور کلی تقسیم مورد نیاز برای واکسیناسیون علیه coronavirus: در حالی که 44 درصد از افراد مورد بررسی حمایت برای آن 40 درصد مخالف آن است.

هیچ واکسن در برابر ویروس است که در حال حاضر در دسترس و در حالی که آزمایش های بالینی واکسن را آغاز کرده اند که کارشناسان بر این باورند که این می تواند بیش از یک سال برای یک به توان توسعه یافته و تایید شده است. آزمایشات بالینی در مقیاس بزرگ نیز می تواند شامل واکسیناسیون گروه های جمعیت های خاص قبل از واکسن است که به طور گسترده ای پراکنده.

بیشتر بخوانید: اتحادیه اروپا می خواهد به قرض $8.5 میلیارد دلار برای واکسن مراقبت های بهداشتی

واکسیناسیون اجباری?

یک موضوع مهم در اطراف واکسیناسیون مسئله این است که آیا یا نه که واکسن ساخته خواهد شد اجباری برای شهروندان است. اما دولت تاکید کرد که زمانی که یک واکسن در دسترس است از آن خواهد شد ساخته شده اجباری است. واکسیناسیون علیه سرخک برای کودکان و کارکنان در مدارس و مهد کودک دارد, اما اجباری از مارس.

با توجه به آلمانی عفونت قانون حفاظت اجباری واکسن نمی تواند اعمال شده توسط دولت فدرال است اما تنها می تواند تصمیم گرفتیم به طور مشترک توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی برای محافظت از “تهدید بخش از جمعیت است.” شهروندان می توانند تنها بود مجبور به استفاده از این واکسن در موارد خاص به عنوان آن می تواند نقض ماده 2 از آلمان قانون اساسی که “هر کس حق زندگی و تمامیت جسمی.”

ادامه مطلب: Coronavirus واکسن انسانی آزمایشات نشان می دهد وعده اولیه

یک مسطح منحنی در حال حاضر

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: آلمان به “گذشت” coronavirus آزمون تا کنون, اما که برخی از کار هنوز باقی مانده است.

تعداد موارد جدید شاهد کاهش شیب پس از coronavirus مربوط به محدودیت معرفی شدند در مارس. بسیاری از این اقدامات در حال حاضر برداشته شده است در حالی که رستوران ها و سایر موسسات را بازگشایی در هفته های اخیر.

این نرخ تولید مثل آلمان معیار برای تعیین زمانی که به شل محدودیت بود 1.04 به روز شنبه به این معنی که هر فرد آلوده بود با گسترش این بیماری به یک یا چند نفر. اما هفت روز, نرخ تولید مثل بود 0.90 در یکشنبه منعکس کننده به طور متوسط از آخرین 8-16 روز با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI) آلمان آژانس بهداشت عمومی.

RKI اعلام 333 موارد جدیدی از کروناویروس در صبح روز دوشنبه که تا به حال ثبت شده است روز گذشته در آوردن مجموع به 181,815. مرگ و میر نیز با افزایش 11 از یکشنبه به دوشنبه صبح آوردن تعداد کل مرگ و میر به 8,511.

lc/rc (dpa)
هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>