نظرسنجی: شرکت های اضافه شده 2.4 میلیون شغل در ماه ژوئن

شرکت های ایالات متحده اضافه شده نزدیک به 2.4 میلیون شغل در ماه ژوئن با توجه به بررسی های زیادی به دست آورید که هنوز برگ های بازار کار بسیار پایین تر از آن قبل از همه گیر سطح

واشنگتن — شرکت های ایالات متحده اضافه شده نزدیک به 2.4 میلیون شغل در ماه ژوئن با توجه به بررسی های زیادی به دست آورید که هنوز برگ کل اشتغال بسیار پایین تر از آن قبل از همه گیر سطوح.

حقوق و دستمزد شرکت ADP گفت که کسب و کارهای کوچک گزارش بزرگترین افزایش, اضافه کردن 937,000 شغل. شرکت های ساخت و ساز و رستوران ها و هتل ها نیز ارسال شده دستاوردهای بزرگ در استخدام.

هنوز اقتصاد آمریکا تحت فشار از این بیماری همه گیر به عنوان جدید خوشه از coronavirus در چندین جنوبی و کشورهای غربی را مجبور به توقف خود را reopenings و تحمیل جدید تعطیلی از کافه ها و کسب و کارهای دیگر. که می تواند آهسته استخدام در ماه های آینده.

روز پنج شنبه دولت را انتشار رسمی شغل رقم برای ماه ژوئن که پیش بینی شده نشان می دهد که کارفرمایان اضافه شده 3 میلیون شغل و نرخ بیکاری کاهش یافت و به 12.3 درصد از 13.3 درصد در ماه مه. هر دوی این نرخ در میان بالاترین در ایالات متحده دیده می شود پس از رکود بزرگ.

ADP را شامل نمی شود مشاغل دولتی در گزارش خود و اغلب واگرا از وزارت کار داده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>