نظارت گرفتن در زیر پوست ما – و این که باید زنگ ما

Coronavirus نوع حادثه برای نظارت است.

آن است که همه جا در حال گسترش با این بیماری است. و در مرحله دوم ما شاهد یک تغییر در ماهیت نظارت بیش از پوست نظارت به زیر پوست نظارت است.

بیش از پوست نظارت این است که چیزهایی که ما فراموش, که در آن ما بروید که ما با آنچه که ما تماشای تلویزیون است. ما می دانیم که برای سال, شرکت ها و دولت ها شده اند در حال توسعه توانایی های تکنولوژیکی ابزار برای نظارت بر آنچه که ما انجام دهد. و این به آنها می دهد مقدار زیادی از بینش سیاسی ما انداز اولویت های ما حتی شخصیت ما.

اما آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که نظارت شروع به رفتن در زیر پوست – آشکار و نه فقط آنچه که ما انجام می دهیم اما چگونه ما احساس می کنیم.

البته از آن است که در حال حاضر متمرکز بر بیماری خود را. به منظور می دانم که آیا ما بیمار, سیستم های نظارت نیاز به اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل بدن ما – ما دمای بدن شاید ما فشار خون شاید ضربان قلب ما. همه این چیزها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ما ایجاد وضعیت پزشکی است.

اما هنگامی که نظارت می رود زیر پوست آن می تواند برای بسیاری از اهداف دیگر. برای مثال اگر شما خواندن این مقاله و یا تماشای ویدئو همراه آن ارائه شده ممکن است برخی از سرنخ در مورد دیدگاه های سیاسی و یا شخصیت.

اما اگر سیستم های نظارت در واقع می توانید در زیر پوست خود را به عنوان شما در حال خواندن یا تماشای آن است ؟ شاید تلویزیون شما در حال تماشای شما و بیومتریک دستبند روی مچ دست خود را اندازه گیری درجه حرارت بدن شما خود را در فشار خون و ضربان قلب خود را. آنها می دانند نه تنها آنچه شما در حال خواندن یا تماشای اما چگونه آن را می سازد شما احساس می کنید – چیزی که باعث می شود شما عصبانی, چه چیزی باعث می شود شما خنده, آیا شما با من موافق هستید و یا اگر شما فکر می کنم – “I am crazy”.

پیامدهای این افراطی هستند. آنها می توانید تمام راه را به ایجاد جدید توتالیتر – بدتر از هر چیزی ما قبل از دیده می شود. آنها همچنین می تواند در نتیجه انقلاب در بازار کار در اقتصاد در روابط شخصی.

من در برابر نظارت خود را. من فکر می کنم در این همه گیر ما نیاز به استفاده از هر فن آوری های در دسترس هستند به ما برای آن مبارزه می کنند و به سهولت همراه با بحران اقتصادی است. نظارت می تواند به ما کمک کند انجام این کار است. آن را می توانید به عنوان مثال سهولت مستندات و اجازه می دهد تا مردم برای رفتن به محل کار یا دانشگاه خیلی زودتر از اگر ما این تکنولوژی است.

اما آن را باید با دقت انجام شود. و دو اصلی وجود دارد دستورالعمل های ما باید به دنبال.

اولا ما باید نظارت مردم اگر آنها بیمار هستند اما این نباید انجام شده توسط پلیس یا سرویس های امنیتی است که به طور بالقوه می تواند از این اطلاعات برای مقاصد دیگر. مستقل مقامات بهداشت و درمان و یا سازمان باید به تاسیس و وظیفه تنها با متوقف کردن بیماری همه گیر. داده های جمع آوری آنها نباید با هر کس دیگری – و نه پلیس و نه کارفرمایان و نه شرکت های بیمه.

بسیاری از مردم از جمله سیاستمداران در حال توصیف مبارزه با این بیماری همه گیر به عنوان یک جنگ است. و در جنگ ما نیاز به شامل خدمات امنیتی است. اما این یک جنگ نیست. این یک بحران بهداشت و درمان. آن را در مورد سربازان در حال اجرا در اطراف با اسلحه. آن است که در مورد پرستاران در بیمارستان ها در حال تغییر کثیف bedsheets.

ما نه نیاز به کارشناسان در کشتار مردم است. ما نیاز کارشناسان در مراقبت از مردم است. بنابراین اگر شما می خواهید برای قرار دادن کسی در شارژ قرار داده و یک پرستار مسئول یک سرباز و یا یک کل.

اما بهتر است وجود دارد راه هایی برای قرار نیست هر کسی مسئول راه هایی است که می تواند اطلاعات به اشتراک گذاشته شده نظیر به نظیر و بدون یک قدرت مرکزی که از آن جمع آوری تمام. بنابراین به عنوان مثال وجود دارد فن آوری است که اجازه می دهد تا گوشی های هوشمند خود را به صحبت به طور مستقیم به گوشی های هوشمند در اطراف آن است. بنابراین اجازه دهید ما می گویند شما با کسی که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 که فرد گوشی های هوشمند هشدار خود را گوشی های هوشمند و گوشی های هوشمند از دیگر افرادی بودند که در اطراف آنها.

اگر ما افزایش نظارت شهروندان ما همیشه باید تعادل آن با افزایش نظارت دولت ها و شرکت های بزرگ.

دولت در حال حاضر ساخت تصمیم گیری بسیار مهم. آنها در حال توزیع پول مانند آب – صدها میلیارد دلار یا در مورد ایالات متحده آمریکا, تریلیون دلار است. این باید بررسی شود. که تصمیم گیری در مورد که در آن این پول می رود ؟ آیا آن را برای کمک به شرکت های بزرگ که مدیران و دوستان با وزرای دولت و یا آن را به کمک به کسب و کارهای کوچک ؟

دولت ها ممکن است سعی کنید به می گویند که آن را بیش از حد پیچیده برای پیگیری همه از این تصمیم گیری و پرداخت اما از آن است که همان فن آوری است. بنابراین اگر آن را بیش از حد پیچیده برای نظارت بر ما آن است که نه بیش از حد پیچیده برای نظارت بر آنها.

بنابراین شهروندان باید به تقاضای دو چیز – اولا که حریم خصوصی خود را محافظت می شود تا آنجا که ممکن است و ثانیا که هر گونه افزایش در نظارت بر آنها باید همراه با افزایش نظارت دولت.

مردم ممکن است فکر می کنم “خوب ما اتخاذ این اقدام اضطراری در حال حاضر و زمانی که این اورژانس است بیش از زمانی که هیچ بیشتر وجود دارد coronavirus ما می توانیم از بین بردن این سیستم نظارت.” اما اقدامات انجام شده در اورژانس باید یک گرایش outlasting اضطراری است. از آن آسان است برای ایجاد یک سیستم نظارت اما بسیار دشوار است به از بین بردن پس از آن.

همیشه وجود دارد یک جدید اورژانس در افق. حتی اگر تعداد COVID-19 بيمار است را به صفر دولت خواهد گفت: “اما ممکن است موج دیگری و یا ممکن است وجود دارد یک شیوع ابولا بنابراین ما نیاز به نگه داشتن این در جای خود”.

بنابراین هر سیستم در حال تاسیس در حال حاضر هر چه اقدامات به تصویب رسید فکر می کنم آنها را به عنوان طولانی مدت است. و نه فقط در مورد فکر می کنم در حال حاضر خود را دولت. شاید شما اعتماد به خود را در حال حاضر دولت با این سیستم نظارت اما فکر می کنم در مورد سیاستمدار در کشور خود شما بیشتر از ترس. در حال حاضر از خود بپرسید “چه اتفاقی می افتد اگر این سیاستمدار است که نخست وزیر و یا رئیس جمهور در چهار یا هشت سال از در حال حاضر؟” چه نوع از سیستم های نظارت آیا شما احساس می کنید راحت با آنها مسئول است ؟

اما مهم ترین چیزی که به درک در مورد همه این اختراعات فن آوری است که فن آوری است که هرگز قطعی. آن را همیشه بستگی دارد به حدی در سیاست و تصمیم گیری های ما. ما می توانید تصمیم به استفاده از همان فن آوری برای ساخت انواع بسیار متفاوت از جوامع است. ما این را در قرن 20 زمانی که همان تکنولوژی استفاده شده برای ساخت کمونیستی دیکتاتوری فاشیستی رژیم و لیبرال دموکراسی. اگر شما نگاه کنید در کره شمالی و کره جنوبی امروز آنها دسترسی به همان تکنولوژی که فقط آنها را انتخاب کنید به استفاده از آن متفاوت است.

آن خواهد بود که با فن آوری های جدید مانند سیستم های نظارت. بنابراین ما باید به سوال تصمیم گیری های سیاسی ما در حال حاضر در مورد چگونه به استفاده از آنها. چرا که با این بیماری همه گیر وجود دارد نه تنها یک انگیزه برای افزایش نظارت نیز وجود دارد که توافق ، “باشه برو زیر پوست من, من آن را اجازه می دهد.” این یک گام کوچک به دلیل در حال حاضر که اطلاعات جمع آوری خواهد شد به دانستن اینکه آیا یا نه شما باید این بیماری است. اما با این حال یک گام در یک مسیر خطرناک در سرنوشت جاده بنابراین ما باید مراقب باشید به عنوان ما آن را.

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>