سورینام انتخابات: نتایج اولیه نشان می دهد مخالفان برنده

سورینام اصلی مخالف حزب آماده است برای برنده شدن در این کشور به طور کلی, انتخابات, نتایج اولیه نشان داد در چهارشنبه نتیجه به احتمال زیاد به پایان دیرین حکومت رئیس انجمن Bouterse بود که محکوم به ماه قبل از سفارش قتل مخالفان سیاسی.

چان Santokhi را مترقی اصلاحات حزب (VHP) راه اندازی شد به پیروزی 20 کرسی در 51-عضو مجلس که ریاست, رئیس جمهور, پایان Bouterse را اکثریت با توجه به نتایج منتشر شده توسط وزارت کشور با بیش از 80 درصد از آرای شمارش.

بیشتر:

Bouterse ملی حزب دموکرات (حزب دموکراتیک ملی) به احتمال زیاد به پیروزی 16 کرسی های زیر در روز دوشنبه سنجی – سقوط از آن 26 کرسی در خروجی مجلس. مشارکت مردم بود و 72 درصد است.

احزاب مخالف که قبلا حکومت تشکیل یک ائتلاف با حزب دموکراتیک ملی.

شمارش هنوز هم در حال پیشرفت در قومی متنوع نفت و طلا-صادرات کشور از 600,000 که نشسته در شمال شرقی شانه از جنوب امریکا.

ناظر ماموریت از 15-ملت کارائیب جامعه CARICOM گفت: در حال شناسایی بی نظمی پس از مخالفت احزاب و نهادهای مدنی نگرانی و شمارش شد دو بار به حالت تعلیق درآمد.

“ما نیست شناسایی هر گونه شواهد جعلی عمل می کند اما ما را دیده اند که انتخابات به خوبی سازمان یافته و شفاف” گفت: ماموریت رئیس دورا جیمز.

Santokhi را VHP کاهش یافته قبلی اتحاد برای اجرا به تنهایی در روز دوشنبه انتخابات پس از یک کمپین توسط سورینام را به رسوایی فساد مالی بحران و دولت ولخرجی.

Santokhi سابق وزیر دادگستری و کمیسر پلیس شده بود صعودی قبل از انتخابات.

“من به شما تضمین می کنند که VHP خواهد بود که بزرگترین و ما حکومت کنند و ما حذف خواهد شد NDP از قدرت” او گفت: رو به با نظر سنجی پیش بینی پیروزی.

اما Santokhi خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به تشکیل یک ائتلاف به حکومت.

انتخابات رفت جلوتر با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس با مقامات کاستن سخت حکومت نظامی اجازه می دهد تا انتخابات را تحت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

این کشور تا کنون تنها 11 مورد تأیید و یک مرگ. ویژه ايستگاه راه اندازی شد در پرمریبو هتل برای 187 نفر در قرنطینه.

دهه از حکومت

Bouterse حزب اتحاد حکومت سابق هلندی مستعمره از 10 سال کار و فعالیت در آن ثبت افزایش رفاه اجتماعی و هزینه های بهداشت و درمان و همچنین چندین پروژه های زیربنایی.

این نظامی سابق حزب جدا حکومت به عنوان یک دیکتاتور از 1980 تا 1987 قدرت را به طور خلاصه برای بار دوم در یک کودتای بدون خونریزی در سال 1990. Bouterse بود اولین رئیس جمهور منتخب در سال 2010.

در ماه نوامبر او محکوم به 20 سال زندان توسط دادگاه نظامی برای سفارش اعدام در طول دوره اول خود را در قدرت در سال 1982.

74 ساله بود به جرم داشتن 15 مخالفان سیاسی از جمله وکلا و روزنامه نگاران و بازرگانان – گرد و اعدام شد.

Suriname

سورینام رئیس انجمن Bouterse آدرس هواداران پس از ظاهر شدن در دادگاه که در آن او در بر داشت شده بود به جرم قتل به صورت غیابی برای 1982 اعدام 15 فعالان در پاراماریبو سورینام [فایل: Ranu Abhelakh/رویترز]

این حادثه شناخته شده به عنوان “دسامبر قتل” بررسی شد توسط Santokhi در نقش های قبلی خود را به عنوان وزیر دادگستری و رئیس پلیس.

Bouterse به دادگاه تجدید نظر محکوم و پرونده به تعویق افتاد تا ماه ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

رئیس جمهور جدید باید سوگند قبل از اوت 13.

در حالی که یک حزب و یا ائتلاف نیاز به تنها یک اکثریت ساده به دست گرفتن کنترل مجلس ملی یک رئیس جمهور نیاز به دو سوم آرا انتخاب می شوند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>