دادگاه عالی انگلیس به شنیدن مرز دیوار چالش

دیوان عالی کشور در حال خروج در محل تصمیم گیری است که محیط زیست را رد کرد گروه چالش به بخش هایی از دیوار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساختمان در امتداد مرز ایالات متحده با مکزیک

واشنگتن — دیوان عالی کشور در حال خروج در محل تصمیم گیری است که محیط زیست را رد کرد گروه چالش به بخش هایی از دیوار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساختمان در امتداد مرز ایالات متحده با مکزیک.

دادگاه عالی روز دوشنبه کاهش یافته است به شنیدن درخواست های مربوط به ساخت و ساز از 145 مایل (233 کیلومتر) از فولاد-bollard دیوار در امتداد مرز در آریزونا و کالیفرنیا و نیومکزیکو و تگزاس.

مرکز تنوع زیستی, the Animal Legal Defense Fund, مدافعان حیات وحش و زیست محیطی جنوب غربی مرکز به چالش کشیده بود یک قانون فدرال است که اجازه می دهد تا وزیر امنیت داخلی به چشم پوشیدن از هر گونه قوانین لازم برای اجازه ساخت و ساز سریع از مرز شمشیربازی. این گروه استدلال کرده بود که نقض قانون اساسی تفکیک قوا. اما دادگاه بدوی را رد کرد در این مورد.

این اولین بار است که دیوان عالی کشور است وزن در, در ساخت دیوار مرزی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. سال گذشته دادگاه عالی به دولت متهور به شیر میلیاردها دلار در بودجه پنتاگون به جای موانع در امتداد مرز با مکزیک در آریزونا و کالیفرنیا و نیومکزیکو با قوی تر شمشیربازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>