دادگاه عالی اجازه می دهد تا تهمت را سریع حذف رد پناهجویان

قضات ارائه یک پیروزی برای رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دو با مشخصات بالا ضرر و زیان است.

روز پنج شنبه دادگاه عالی تحویل یک پیروزی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی تایید دولت توانایی برای تسریع در حذف متقاضیان پناهندگی که برنامه ها محروم شده اند.

این مورد شامل یک سری لنکایی مرد دستگیر شد و در مرز ایالات متحده و مکزیک در حالی که به دنبال پناهندگی در سال 2017. پس از یک افسر مهاجرت گفت که او موفق به نشان می دهد “معتبر ترس از آزار و اذیت” اگر مجبور به بازگشت به خانه مرد درخواست یک دادگاه فدرال برای جسم توانایی یک قاضی بررسی کسی را بازداشت.

در یک 7-2 تصمیم دادگاه گفت: سریلانکا پناهجو — Vijayakumar Thuraissigiam — است که فاقد شرایط لازم برای به چالش کشیدن خود را اخراج هر دو تحت قانون فدرال و قانون اساسی است.

“حکم تجدید نظر به طور سنتی به وسیله ای برای تضمین آزادی از غیر قانونی بازداشت اما مخاطب متبادر حکم برای رسیدن به یک کار کاملا متفاوت end یعنی برای به دست آوردن اضافی اداری بررسی پناهندگی خود را ادعا می کنند و در نهایت برای به دست آوردن اجازه اقامت در این کشور” عدالت ساموئل Alito می نویسد: در نظر اکثریت پیوست توسط دادگاه چهار نفر دیگر محافظه کاران است.

“مخاطب اقدام به ورود به کشور به طور غیرقانونی و دستگیر شد فقط 25 متری از مرز. بنابراین او هیچ حق به حقوق رویه ای دیگر از کسانی که فراهم شده توسط قانون” Alito اضافه شده است.

این تصمیم افزایش برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که در تلاش برای سرکوب سیل موارد پناهندگی در نظام حقوقی بر روی پاشنه از دو نفر با مشخصات بالا ضرر و زیان در دادگاه هفته گذشته در موارد تجاوز به حقوق و DACA.

این یک عقب نشینی عمده برای مهاجر طرفداران و هزاران نفر از مهاجران به دنبال پناه در ایالات متحده به امید شانس دوم پس از ادعای خود را رد کرد.

“این حکم نتواند به زندگی می کنند تا قانون اساسی شالوده اصل است که افراد محروم از آزادی خود در دادگاه و این شامل پناهجویان گفت:” آیتالله وکیل لی Gelernt که استدلال قبل از دادگاه به نمایندگی از سریلانکا ، “این تصمیم بدان معنی است که برخی از مردم رو ناقص اخراج سفارشات می توان به زور و بدون نظارت قضایی قرار دادن زندگی خود را در خطر بزرگ است.”

هیچ واکنش فوری از کاخ سفید و وزارت دادگستری و یا وزارت امنیت داخلی.

قضات Stephen Breyer و اموزش Bader Ginsburg موافقت با اکثریت قضاوت اما تاکید کرد که باید آن را به دقت متمرکز در این مورد.

“ما نیاز نیست و باید نه بیشتر” Breyer نوشت. “ما نیاز داریم که بیشتر به این دلیل که دولت از ما خواست برای تصمیم گیری و توافق کردیم که برای بررسی یک موضوع محدود به مورد قبل از ما.”

در قلب از این مورد است که در سال 1996 قانونی اصلاح قانون مهاجرت و مهاجر مسئولیت عمل می کنند که به ایجاد سیستم برای تنظیم برنامه های کاربردی پناهندگی و ساده روند از بین بردن مهاجران با meritless ادعا می کند.

“این کنگره را قضاوت است که رسیدگی به همه متقاضیان پناهندگی تا تمام عیار روند حذف کامل شده است را غیر قابل قبول بار در سیستم مهاجرت ما و انتشار آنها را بی خطر است که آنها شکست خواهد خورد به نظر می رسد برای دادرسی” Alito نوشت.

اکثر پناهجویان در طول پنج سال گذشته 77 درصد داشته اند ادعای خود را از “ترس معتبر” تایید Alito اشاره کرد.

در مخالفت قضات Sonia Sotomayor و النا کاگان که مهم ترین دولت در طول شفاهی گفت: نظارت قضایی از موارد پناهندگی است, اساسی و ضروری است.

“امروز تصمیم دستبند قضایی توانایی انجام آن در قانون اساسی وظیفه حفاظت از آزادی فردی و گسیختن یک جزء حیاتی از جدایی از قدرت” ستمیر نوشت. “آن را ترک خواهد کرد قابل توجه تمرینات اجرایی اختیار بدون کنترل در شرایط که در آن این حکم را حمایت شده اند قوی ترین. و آن را افزایش می دهد خطر ابتلا به غلط گیری مهاجرت که نقض حاکم بر قوانین و معاهدات.”

حاکم می آید تنها چند روز قبل از پایان سنتی دیوان عالی کشور ترم در ژوئن 30. سیزده گیری هنوز انتظار از جمله تصمیم گیری در سقط جنین, اعتبار مالیاتی برای مذهبی مدارس, قانون مراقبت مقرون به صرفه کالج انتخاباتی و احضاریه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>