دادگاه عالی قانون اجازه می دهد تا به نوبه خود به دور از مهاجران که ممکن است نیاز به کمک های عمومی

به اصطلاح “اتهام عمومی” حکومت باعث می شود آن را آسان تر برای رد مهاجران فقیر.

دادگاه عالی با صدور حکمی از روز شنبه به طور موقت اجازه می دهد تا یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون که انکار برخی از مهاجران وضعیت حقوقی در ایالات متحده آمریکا اگر آنها موفق به دیدار با استانداردهای جدید اثبات آنها نمی تکیه بیش از حد به شدت در منافع عمومی.

این 5-4 تصمیم گیری ساخته شده توسط دادگاه محافظه کار اکثریت به معنی این قانون این است که مجاز به ادامه تا زمانی که یک دادگاه پایین تر باعث می شود یک اراده است.

این قانون نیاز به مقامات مهاجرت به ارزیابی عوامل از جمله متقاضی سن بهداشت و دارایی در حالی که گسترش فهرست خارج از محدوده خدمات عمومی شامل خدمات درمانی مواد غذایی و یارانه مسکن.

زنان باردار و کودکان و پناهندگان و پناهجویان و برخی از اعضای نظامی و به طور کلی معاف.

جداگانه ای دولت حرکت هفته گذشته زنان باردار در تلاش برای ورود به کشور در حال حاضر رو بیشتر موشکافی و می تواند ویزای خود را تکذیب کرد اگر ماموران اداره مهاجرت پیدا کردن آنها در حال سفر به یک کودک در خاک ایالات متحده آمریکا.

این قانون که دادگاه عالی است که به طور موقت اجازه می دهد انتظار می رود که گسترده بر آن اعمال به صورت دائم وضعیت حقوقی در ایالات متحده در یک تجزیه و تحلیل از موسسه سیاست مهاجرت سال گذشته 70 درصد از اخیر گرین کارت متقاضیان می شده اند نهفته بود قانون اجرا شده قبلا.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام ستایش بالا تصمیم دادگاه در بیانیه ای در روز شنبه.

“امروز ماندن از دیوان عالی کشور یک پیروزی عظیم برای مالیات دهندگان آمریکایی, امریکایی کارگران و قانون اساسی آمریکا” گریشام گفت. “این تصمیم به دولت اجازه می دهد برای اجرای مقررات effectuating دیرینه قانون فدرال است که تازه واردین به این کشور باید از نظر مالی خودکفا و نه “اتهام عمومی” در کشور ما و شهروندان آن است.”

اما واکنش از حقوق مدنی طرفداران decrying قریب الوقوع اجرای سیاست سریع بود.

“عمومی شارژ قانون است و در عین حال یک حمله دیگر در جوامع مهاجر و به خصوص مضر برای بازماندگان خشونت مبتنی بر جنسیت که مشمول قانون” گفت: Irena سالیوان یک دادستان ارشد در Tahirih Justice Center, یک گروه است که طرفداران برای قربانیان قاچاق. “معتادان معمولا استفاده از تهدید به خشونت و اخراج به خاطر بازماندگان را از لحاظ اقتصادی وابسته به آنها و برای جلوگیری از آنها را از فرار.”

کلودیا مرکز, ارشد, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی را از حقوق معلولین برنامه ادعا کرد حکومت طراحی شده بود به عمد آزار مهاجران و کسانی که نیاز به مراقبت های تخصصی.

“آن را پاس غلط تصور کلیشه ای که افراد معلول انجام و کمک به جامعه ما” مرکز در بیانیه ای گفت. “خانواده ها را رنج می برند. کنگره بارها اعلام کرد که تبعیض ناتوانی نقض قانون فدرال است. این قانون باید متوقف شود.”

جوامع مهاجر بودند لرزاند وقتی که حکومت اعلام شد برای اولین بار در بهار گذشته. بسیاری نگران آن می تواند تاثیر شهروند ایالات متحده فرزندان اگر پدر و مادر تصمیم به استفاده از خدمات عمومی از ترس خود برنامه کارت سبز خواهد بود را تکذیب کرد.

دانشگاه کالیفرنیا در سان دیگو مطالعه منتشر شده در ماه اوت گذشته یافت مهاجران مستند نشده بودند بسیار کمتر احتمال دارد به دنبال اورژانس مراقبت های بهداشتی پس از شنیدن در مورد اتهام عمومی قانون است.

پس از تصمیم دادگاه عالی جمعه مهاجر طرفداران و حقوقی تحلیلگران بودند به تشویق کسانی که معتقدند ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار به دنبال منابع حقوقی با توجه به پیچیده وب را از سیاست های تغییرات ساخته شده توسط این قانون جدید باید پیمایش در یک مورد به مورد و بر اساس.

ABC اخبار ارشد واشنگتن خبرنگار Devin دوایر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>