سرپرست در سرباز خانه را حفظ کند مقامات در تاریکی وکیل می گوید

ABC News Corona Virus Government. Response

بنت والش درخواست کمک برای تسهیلات رد شد می گوید او وکیل است.

سرپرست از سربازان در هولیوک ماساچوست دولت-اجرای تاسیسات که در آن بیش از 90 جانباز ساکنان درگذشت در coronavirus همه گیر را حفظ کند هر کسی “در تاریکی” درباره بحران رو به رشد در داخل با توجه به وکیل.

وکیل ویلیام بنت بارها و بارها اصرار داشت که روز سه شنبه به حالت تعلیق سرپرست بنت والش در زمان مراحل مختلف به اطلاع دولت و مقامات محلی در مورد رشد نرخ COVID-19 عفونت در میان جانبازان است.

اما بنت گفت والش درخواست برای کمک های پزشکی برای تسهیلات محروم بودند.

والش قرار داده شد در پرداخت مرخصی اداری در مارس 30 بعد از مقامات دولتی در بازدید از مرکز.

“برای هر کسی که به او نشان می دهد که پوشش پنهان و یا سعی در پنهان کردن بحران بهداشت عمومی مؤثر جانبازان او متعهد به خدمت یک تهمت خوب خود به نام” بنت گفت.

بنت والش و سابق Hampden County district attorney.

از سه شنبه 92 کهنه ساکنان فوت در طول همه گیر نزدیک به 40 درصد از جانبازان ساکن شد و در این مرکز زمانی که این ویروس برای اولین بار زده روی صفحه در ماه مارس با توجه به دولت از بهداشت و خدمات انسانی. هفتاد و شش از مرحوم ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19, 15 آزمایش منفی و یک مرگ ناشناخته باقی می ماند, با توجه به دفتر.

اضافی 75 جانباز ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به دفتر.

سوالات به چه رفت در داخل این تاسیسات در حال جستوجو در چهار جداگانه تحقیقات از جمله تحقیقات مستقل به دستور رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر و تحقیقات فدرال در حال انجام توسط باراک اوباما برای منطقه ماساچوست و وزارت عدالت و حقوق مدنی را بدست آورد. بیکر گفت: روز سه شنبه تحقیقات مستقل باید تکمیل شود به زودی.

کارکنان قبلا گفته ABC اخبار که شکست در رهبری بود که بخشی از دلیل اتفاقی در پاسخ به این ویروس.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه بنت نمایش داده شده در اسناد و مدارک است که او نشان داد و گفت: مراحل والش در زمان به نگه داشتن دولت و مقامات محلی اطلاع از وضعیت.

والش برای اولین بار مطلع در مارس 21 مورد یکی از جانبازان تست مثبت و به او اطلاع داد وزیر امور جانبازان خدمات در همان روز با توجه به بنت. روز بعد دیگر مقامات دولتی اطلاع داده شد از طریق یک انتقادی حادثه گزارش بنت گفت.

پس از جانبازان آزمایش مثبت در روزهای بعد و یک جانباز مشکوک به داشتن COVID-19 درگذشت بنت گفت والش متوجه شدم که کمک های اضافی مورد نیاز بود. والش و سپس درخواست کمک های پزشکی از گارد ملی با توجه به بنت.

“در مارس 27, بحران ناشی از کوروناویروس به حال فوران در هولیوک سربازان خانه” بنت گفت. هنوز زود است که همان بعد از ظهر والش مطلع شد که درخواست خود را برای گارد ملی کمک رد شد با توجه به بنت.

بنت مدعی شد که مقامات دولتی گفته والش که او “ممنوع” از صدور عمومی نظرات بدون نیاز به تایید قبل بودند و “کبود” است که والش گفته بود به مقامات محلی در مورد شیوع. او در ادامه ادعا می کنند که یک مکالمه بین والش و هولیوک شهردار الکس مورس باعث یک “غیر منتظره گرم پاسخ” از سرپرست مافوق که او معتقد است که منجر به والش تعلیق.

والش با اشاره ABC News به بنت نظر.

یک بیانیه منتشر شده توسط دفتر اجرایی بهداشت و خدمات انسانی است که منجر فرماندار در پاسخ به این سربازان اصلی مرگ و میر نیست به طور مستقیم آدرس هر یک از اتهامات ساخته شده توسط بنت اما ذکر این فرمانداری در حال بررسی است.

“وضعیت غم انگیز در هولیوک سربازان خانه یک یادآوری از موذی طبیعت COVID-19 یک ویروس است که با داشتن یک تاثیر مخربی در جوامع ما و در دراز مدت مراقبت از امکانات” بیانیه ای گفت:. “شرایطی که منجر به این وضعیت دلخراش در هولیوک سربازان خانه — از جمله مدیریت و نظارت — موضوع کامل و بی طرفانه بررسی دستور فرماندار رهبری وکیل علامت Pearlstein.”

آنچه که در مورد coronavirus:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
  • لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

    tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>