سه شنبه روز رسانی: کالیفرنیا و مین بیش از حد نزدیک به پروژه

مسابقه در حال حاضر به نظر می رسد یکی بین بایدن و ساندرز.

به عنوان فوق العاده سهشنبه, بزرگترین بعد از رای گیری در سال 2020 اولیه چرخه انتخابات نورد به جمعه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن جاروب ایالت های جنوبی و ایالت ورمونت برنی ساندرز رهبری در نماینده-ثروتمند ایالت کالیفرنیا است.

هر دو ایالت کالیفرنیا و مین باقی می ماند بیش از حد نزدیک به تماس از شنبه صبح.

با استناد شدید صبر کنید بار و تکنولوژی شکست در ایالت طلایی Sanders کمپین حتی یک شکایت اواخر روز سه شنبه خواستار آن شد که لس آنجلس سنجی باز بماند دیر است. تگزاس هم دیدم رای دهندگان به انتظارنشسته بودند تا از طریق ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه.

Sanders کمپین تا به حال انتظار می رود فراگیر سه شنبه برنده اما در آخرین لحظه خروج از آن. ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg از مسابقه و تاییدیه از بایدن کسانی که انتظارات مختل شود.

بایدن بسیار بهره مند از تحکیم کسانی که کاندیدای میانه کشیدن بزرگ عبادی در Klobuchar را در ایالت مینه سوتا و بهداشت ، الیزابت وارن ایالت ماساچوست است. در مجموع نه متحده نامیده شده است در بایدن به نفع — آلاباما, آرکانزاس, ماساچوست, مینه سوتا, North Carolina, اوکلاهما, تنسی, تگزاس و ویرجینیا — آوردن کل خود را متعهد نماینده به تعداد 371 عنوان از 5:21.m .ET.

در ضمن ساندرز گرفته شده برنده در سه متحده — کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت — آوردن کل خود را متعهد نماینده به تعداد 301.

این یک داستان از دو طرف: بایدن نوردد میان سیاه و حومه و رای دهندگان در حالی که Latino و جوان رای دهندگان طرفه با Sanders. Electability اولیه بود نگرانی در میان رای دهندگان در سراسر خروج, نظر سنجی, اما مراقبت های بهداشتی بود نظرسنجی به عنوان رای دهندگان مهم ترین مسئله است.

مسابقه در حال حاضر به نظر می رسد یکی بین بایدن و ساندرز با سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ، تشکر. Tulsi Gabbard D-هاوایی و وارن عدم ایجاد هر گونه تاخت و تاز قابل توجهی. وارن در آمد سوم در دولت باعث تماس از ترقی خواهان برای حزب چپ به تحکیم.

با توجه به ABC اخبار انتخابات, تحلیل ساندرز پیشرو در کالیفرنیا در حالی که بایدن است به احتمال زیاد به مین است.

در اینجا چگونه روز اتفاق می افتند. لطفا تازه کردن برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>