سه شنبه: بایدن برنده 9 متحده ساندرز طول می کشد کالیفرنیا

احیا جو بایدن به ثمر رساند تا جارو پیروزی در سراسر ایالات متحده با حمایت از متنوع ائتلاف و مترقی رقیب برنی ساندرز کشف و ضبط سه شنبه بزرگترین جایزه با یک پیروزی در کالیفرنیا به عنوان حزب دموکرات یک بار شلوغ ریاست جمهوری زمینه شد دو مرد مسابقه.

دو دموکرات مادام العمر سیاستمداران کاملا با دیدگاه های مختلف برای ما آینده شد مبارزه برای نمایندگان به عنوان 14 ایالت و یک قلمرو ایالات متحده برگزار شد یک سری از سهام انتخابات مشخص شده است که مهم ترین بعد از رای گیری در حزب 2020 نامزدی ریاست جمهوری مبارزه است. برنده اصلی فصل را در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

بیشتر:

دو نفر دیگر مشخصات بالا نامزدها هنوز هم در کاهش دموکراتیک زمینه, نیویورک, میلیاردر مایک بلومبرگ و ماساچوست سناتور الیزابت وارن شد teetering در لبه زنده ماندن. وارن پایان ناامید کننده مقام سوم در دولت و بلومبرگ از برنامه ریزی برای ارزیابی مجدد نامزدی خود را روز چهارشنبه پس از گذراندن بیش از نیم میلیارد دلار به نمره یک پیروزی در ساموآ آمریکا.

خطوط نامزدی مبارزه با خوردگی بایدن در برابر ساندرز هر که منجر ائتلاف های متفاوت جمعیتی و باورهای سیاسی بودند crystallising روز پایان به عنوان معاون رئیس جمهور سابق و سه دوره سناتور صحبت کرد و به هر یک از دیگر از طریق دوئل پیروزی, سخنرانی, 4,000 کیلومتر (از 2500 مایل) از هم جدا در سه شنبه شب حتی اگر آنها اجتناب شود با استفاده از هر یک از دیگر نام.

Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks at a primary election night campaign rally Tuesday, March 3, 2020, in Los Angeles. (AP Photo/Chris Carlson)

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند و در یک انتخابات اوليه شب کمپین تجمع [Chris کارلسون/AP Photo]

“مردم در حال صحبت کردن در مورد یک انقلاب است. ما در آغاز یک جنبش” بایدن متهم در لس آنجلس ضربه زدن یکی از ساندرز’ امضا خواستار یک “انقلاب سیاسی”.

بدون استناد صعودی خود را رقیب با نام ساندرز را دامنگیر در بایدن از برلینگتون ورمونت.

“شما نمی توانید ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی نوع از سیاست” ساندرز اعلام کرد, تیک تاک پایین یک لیست از گذشته تفاوت سیاست با بایدن در اجتماعی, امنیت, تجارت و نیروی نظامی.

“این را تبدیل به یک کنتراست در ایده ها,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات و ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور است.”

استارک انتخاب

تعادل فوق العاده روز سه شنبه در میدان جنگ – با بایدن برنده شدن حداقل نه متحده و ساندرز چهار پرسش در مورد اینکه آیا دموکراتیک اولیه مسابقه کشش تمام راه را به جولای کنوانسیون و یا تصمیم خیلی دیر است.

بایدن را پایان قوی مربوط چشمگیر چرخش در طول فقط سه روز هنگامی که او قوی تر از یک فوران چاه نفت پیروزی در کارولینای جنوبی به نمره فراگیر پیروزی در روز سه شنبه که فراتر از جغرافیا کلاس و نژاد. پیروزی او وجود دارد باعث سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سناتور ctq به رها کردن مسابقه و تایید معاون رئیس جمهور سابق.

بایدن نشان داد قدرت در غرب با پیروزی در ماساچوست برنده مینه سوتا در غرب میانه بالا به پایان رسید و در بالا در سراسر جنوب در ویرجینیا, آلاباما, کارولینای شمالی و تنسی و آرکانزاس – در علاوه بر این به Oklahoma. او به دست اورد غیر منتظره پیروزی در تگزاس که در آن او گردن و گردن با سندرز برای بسیاری از شب.

ساندرز افتتاح شد سه شنبه به عنوان بی چون و چرای حزب سوسیالیست دموکراتیک و در یک موقعیت به ادعای یک نماینده غیر قابل عبور منجر شود. و در حالی که او به ثمر رساند شب بزرگترین نماینده-جایزه در کالیفرنیا به ثمر رساند او فقط سه دیگر تعیین کننده پیروزی های خود را در ایالت ورمونت همراه با یوتا و کلرادو است.

Democratic presidential candidate Sen. Bernie Sanders, I-Vt., accompanied by his wife Jane O’Meara Sanders, speaks during a primary night election rally in Essex Junction, Vt., Tuesday, March 3, 2020.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز به همراه همسرش جین o’meara ساندرز صحبت می کند در طول اولیه شب تجمع انتخاباتی در اسکس جانکشن ورمونت [مت Rourke/AP Photo]

هنوز ساندرز ثابت کرد او می تواند تحویل در شاید بزرگترین آزمون خود را از دهه فعالیت سیاسی. موفقیت خود را ساخته شده بر روی یک پایه از انرژی لیبرال ها افراد جوان و Latinos. و خود را قطعی پیروزی در کالیفرنیا علائم یک وارونگی در دولت او از دست داد و چهار سال پیش.

در بایدن و ساندرز دموکرات باید یک استارک انتخاب چه نوع از نامزد آنها می خواهند به اجرا در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز است که 78 ساله خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی که متکی بر یک انرژی ائتلاف حزب چپ پهلو که پذیرای دیرین خود را مبارزه برای تبدیل این کشور سیستم سیاسی و اقتصادی.

بایدن یک 77 ساله و مادام العمر رهبر حزب خود را در واشنگتن تاسیس که صرفا یک رویکرد عملگرایانه تر به هسته سیاست مسائلی مانند بهداشت و درمان و تغییر آب و هوا.

Voting stickers are seen at a polling station on Super Tuesday in Los Angeles, California, U.S., March 3, 2020. REUTERS/Lucy Nicholson

رای گیری در پوستر دیده می شود در یک مرکز رای دهی در روز سه شنبه در لس آنجلس, کالیفرنیا [لوسی نیکلسون/رویترز]

بایدن متصلب تا پیروزی های خود را با وجود اینکه به طور چشمگیری outspent و کارکنان است. وزش رقیب همشهری برای مثال ریخت و بیش از $19m به تبلیغات تلویزیونی در ویرجینیا در حالی که بایدن صرف کمتر از $200,000. بلومبرگ صرف بیش از نیم میلیارد دلار در سه شنبه متحده به طور کلی.

سیاه رای دهندگان شده اند کلید بایدن ، بایدن که در خدمت دو دوره به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما, معاون رئیس جمهور, برنده 60 درصد از رای گیری در آلاباما جایی که آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تا بیش از نیمی از رای دهندگان دموکرات در روز سه شنبه. بلومبرگ به دست آورده 25 درصد و ساندرز برنده حدود 10 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار آرا با توجه به AP VoteCast های گسترده نظرسنجی از رای دهندگان.

طولانی, صف های طولانی

شاید یکی دیگر از تم شب بود, صف های طولانی.

برخی از رای دهندگان در تگزاس گزارش داد انتظار تا پنج ساعت برای رای دادن. 11:30بعد از ظهر در دولت خطوط گزارش شد در مکان های مختلف از جمله دانشگاه جنوبی تگزاس.

غیر منتظره صف های طولانی هستند و در نتیجه کاهش از مراکز رای دهی پس از صدها بسته شد در طول سال های اخیر با گروه های حقوق بشر گفت: این تعطیلی به طور نامتناسبی تحت تاثیر گروه های اقلیت.

“من فکر می کنم داستان امشب واقعا در مورد بسته شدن حوزه های رأی گیری در سراسر تگزاس و در سراسر کشور گفت:” چارلی بونر و ارتباطات و مدیر برای حرکت تگزاس یک سازمان حزبی است که جوان را تشویق می کند مردم را به رای دادن.

“ما در حال دیدن [بستن] عمدتا در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع در سراسر تگزاس,” او گفت: Al Jazeera. “و آن داشتن یک نامتناسب اثر جوان ما مردم است.”

Voters wait in line to cast their ballot in the Democratic primary at a polling station in Houston, Texas, U.S. March 3, 2020. REUTERS/Callaghan O'Hare

رای دهندگان در صف انتظار برای بازیگران خود را از رای گیری دموکراتیک اولیه در یک مرکز رای دهی در هوستون تگزاس [Callaghan o’hare/رویترز]

صف های طولانی نیز گزارش شده در کالیفرنیا است. Sanders, کمپین درخواست اضطراری دستور روز سه شنبه درخواست برای نظر سنجی در لس آنجلس به باز بماند اضافی دو ساعت پس از انتشار گزارش تاخیر و صف های طولانی.

این شهرستان یکی از چند حوزه های قضایی در کالیفرنیا استفاده می شود که رای گیری جدید ماشین آلات و روش در 14-حالت فوق العاده سه شنبه اولیه در یک روز زمانی که میلیون ها نفر تبدیل به رای دادن.

“اگر شما در خط به رای خط بماند!” ساندرز توییتی در اواخر شب.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر دستور داده شده بود.

به عنوان نتایج به ادامه آمده است در روز سه شنبه نماینده شمارش انتظار می رود برای ادامه برای تغییر شاید به طور چشمگیری. برخی از نامزدها در ادامه به شناور در اطراف 15 درصد رای آستانه آنها باید برای به دست آوردن نمایندگان.

نهایی نامزد باید در نهایت ادعا 1,991 نمایندگان که اکثریت 3,979 متعهد نمایندگان در دسترس اولیه این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>