سوپر باول می بیند 1st, زن و آشکارا گی مربی در بازی تاریخ

“مهم ترین چیز این است که من نه آخرین.”

کتی Sowers ساخت سوپر باول در تاریخ جمعه بازی بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs.

The 49ers توهین آمیز دستیار مربی زن برای یک تیم در سوپر باول. او همچنین برای اولین بار آشکارا LBGT مربی برای رسیدن به سوپر باول با توجه به NFL.

“من در انتظار کسی به من بگویید که این همه شوخی و آنها در حال رفتن به مانند” روان! شما واقعا وجود دارد. شما واقعا یک مربی'” Sowers گفت: دوشنبه گذشته در سوپر جام رسانه روز با توجه به آسوشیتد پرس. “این یکی از آن چیزهایی است که شما واقعا شروع به اطراف خود نگاه کنید و امکان استفاده از هر روز به خصوص با همه چیز اتفاق می افتد در اخبار. شما واقعا درک لحظه.”

Sowers کار کرده تقریبا تمام عمر خود را در این لحظه در میامی در سوپر باول LIV.

33 ساله که در نزدیکی شهر کانزاس ESPN گفت: او به خاطر چیدن NFL افسانه Deion ساندرز برای گزارش کتاب در مدرسه ابتدایی وسرد تفاوت از همکلاسی های دیگر.

Sowers شروع بازی فوتبال, گذراندن هشت سال با زنان, فوتبال داد (WFA) و یکی در سال 2013 در ایالات متحده آمریکا تیم ملی فوتبال زنان با توجه به NFL زیستی.

دانشگاه مرکزی میسوری فارغ التحصیل آغاز زندگی حرفه ای خود را در خارج از میدان به عنوان مدیر ورزشی برای شهر کانزاس سیتی است.

Sowers سپس با انتقال بر روی Atlanta Falcons, که در آن او کار می کرد با گیرنده در خارج از فصل و نه ماه را صرف به عنوان یک سراغ کارآموز.

در سال 2017 Sowers ساخته شده راه خود را به 49ers برای اولین بار به عنوان یک شخص کار با این تیم گسترده ای گیرنده و پس از آن به عنوان یک فصلی توهین آمیز دستیار. او در فصل دوم به عنوان یک حمله دستیار با 49ers.

“او دارای دانش بیشتر از آنچه که مردم انتظار دارند از یک بازی نظر برای مطمئن” 49ers بازیکن ریچی جیمز گفت: NFL.com. “او سخت کار می کند در هنر و صنعت خود را فقط به عنوان به عنوان [بازیکنان] انجام دهید. او آن را دوست دارد او را دوست دارد به بازی به عنوان آنجا که ما انجام دهد.”

“شما باید احترام آن را … و او واقعا خنده دار بود با شما صادق,” او گفت:. “و او می تواند به ما بیش از شما می خواهم فکر می کنم.”

Sowers دیده خواهد شد در این سال سوپر باول نه تنها در حاشیه بلکه در یک تجاری نیز هست. داستان او از پشتکار و شکستن موانع است گفت: در یک آگهی مایکروسافت.

“من همیشه می خواستم به یک مربی” Sowers می گوید: در تجاری. “من تو را دیدم هرگز یک فرصت در فوتبال چون من هرگز دیده می شود یک مربی زن قبل از.”

“تمام طول می کشد و سپس آن را باز درب برای بسیاری از” او می گوید: در تجاری را به عنوان کلمات “تشکر کتی برای اینکه یک” به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش.

Sowers تنها دوم زن برای به دست آوردن یک کار تمام وقت به عنوان یک مربی در NFL. او پیشگام تلاش خود را رفته اند در رسانه های اجتماعی که در آن پدر و مادر و زن دیگر پیشگامان به اشتراک گذاشته اند قدردانی خود را.

تأمل در او دستاورد Sowers مشترک همان پیام تقریبا در همه مصاحبه های او در هفته گذشته منجر به سوپر باول.

“به عنوان اولین زن در سوپر باول آن را حقیقی” Sowers گفت: با توجه به ESPN. “این واقعا است. اما آنچه من می خواهم در ادامه بگویم این است که حتی اگر من اول مهم ترین چیز این است که من نه در گذشته و ما همچنان به رشد آن است.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>