سوپر باول سال 2020: این است که چقدر پول بازیکنان فوتبال مانند Eli Manning, دریافت فقط برای بازنشستگی

Eli Manning بازنشستگی ممکن است به عنوان شیرین به عنوان یک برنده touchdown, اما او نمی خواهد تنها یک NFL درمان خواهد شد به خوبی در بازنشستگی این سال است.

پیشکسوت فوتبال بازیکنان دریافت یک میزبان از مزایای بازنشستگی آنها پس از پیاده کردن زمینه برای آخرین بار. هر چند آنها ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان منینگ — 39-year-old New York Giants کارفرمایی تا به حال 16 سال فعالیت حرفه ای و بالاترین پرداخت بازیکن فوتبال در تاریخ — هنوز هم وجود دارد مزایای متعدد لیگ ملی فوتبال را فراهم می کند خود را بازنشسته و بازیکنان.

منینگ که کمک کرد تیم درجه دو برنده سوپر باول به دست آورده $252 میلیون دلار در طول زندگی حرفه ای خود و به تازگی اعلام کرد که در این فصل بود و خود را آخرین. دیگر بازیکنان هنوز برای گفتن اینکه آیا آنها بازنشسته در سال 2020 خارج از فصل است.

New England Patriots کارفرمایی تام بردی, 42 گفت: بازنشستگی بود “بسیار بعید” اما “من قصد ندارم آن را پیش بینی کند.” New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees, 41, گفت: او خود را نشان می دهد بازنشستگی تصمیم گیری در “یک ماه یا بیشتر.” بازیکنان دیگر برنامه به طور بالقوه خروج از بازی عبارتند از: Philadelphia Eagles مرکز Jason Kelce, 32, که دچار آسیب های سال گذشته و آنتونی Castonzo این 31 ساله Indianapolis Colts مقابله با توهین آمیز است که در آغاز تمام 132 بازی او در نه سال گذشته با توجه به ESPN.

ببینید: khezri ‘هنوز هم آماده به بازی NFL پس از ‘را تکذیب کرد کار برای 889 روز’

NFL است سخاوتمندانه بازنشستگی بسته بندی برای بسیاری از آن بازیکنان مشاوران است که کار با این لیگ ورزشکاران گفت. بسیاری از بازیکنان فوتبال دریافت حقوق بازنشستگی یک بسته قطع پس از 12 ماه کردن زمینه استقرار جداگانه مزایای بازنشستگی شناخته شده به عنوان یک سرمایه و انباشت طرح 401(k) با یک سخاوتمندانه کارفرما مطابقت (به اندازه 2 $برای هر $1 بازیکن قرار می دهد در تا 28000 دلار از کارفرما مسابقات یک سال). برخی از بازیکنان نیز تحت پوشش مراقبت های بهداشتی برای مدت پنج سال به بازنشستگی خود را. 401(k) سهم محدود برای افراد است $19,500 در سال 2020 که بدان معنی است که بازیکنان فوتبال می تواند تا آنجا که $47,500 این سال است.

“اگر شما را مدیریت آن را به درستی شما می توانید درآمد خوبی برای مکمل حرفه ای دیگر گفت:” اوان برشی ثبت شده مشاور مالی با بازیکنان NFL انجمن. “ما می دانیم که بیشتر روز پس از بازی خود را روز از بازی خود را روز.”

اما وجود هشدارهای حتی برای بازیکنان که کسب multimillions. حقوق بازنشستگی تنها در دسترس برای بازیکنان فوتبال با اعتبار سه فصل بوده اما متوسط حرفه ای برای بازیکنان NFL بازیکن کمتر از آن گفت: Steven گلدشتاین حسابدار با Grassi و شرکت ، که با این نسخهها کار با ورزشکاران. “بالا وجود دارد احتمال اکثریت بازیکنان ممکن است واجد شرایط برای بازنشستگی,” او گفت:. “[منینگ] یک استثنا برای این قانون است.”

همچنین نگاه کنید به: اینجا چقدر طرفدار بازیکنان تنیس و گلف بازان حرفه ای را در دوران بازنشستگی از ATP و تحصیلات تکمیلی

مقدار یک ورزشکار می شود و از حقوق بازنشستگی خود را و یا قطع بسته نیز به چند عامل از جمله بازیکن و دستمزد (که به طور معمول به عنوان بالا به عنوان منینگ). حداقل حقوق و دستمزد جدید NFL بازیکن می توانید کسب درآمد در سال 2020 است $510,000 در حالی که کسی که با سه سال تجربه را کسب حداقل $735,000 با توجه به NFL چانه زنی جمعی قرارداد. حقوق بازنشستگی تنها در دسترس هستند شروع در سن 55 برشی گفت. در صورتی که تاخیر خروج از حقوق بازنشستگی خود را سود بالاتر خواهد بود او اضافه شده است.

منینگ می تواند جمع آوری حدود 107,280 یک سال پس از او نوبت 55 با توجه به جامعه Actuaries تحلیل NFL Players’ طرح بازنشستگی. نسبتا پاتریک Mahomes the Kansas City Chiefs کارفرمایی می تواند انتظار $26,160 از یک سال آغاز و در سن 55 و سان فرانسیسکو 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo را دریافت $48,720 یک سال در 55 اگر آنها به بازنشسته امروز.

قرارداد است که مجموعه کسانی که حداقل — به عنوان به خوبی به عنوان مزایای آنها می خواهم در بازنشستگی — مجموعه به پایان می رسد در این سال در آن زمان بازیکنان NFL انجمن و لیگ نیاز به خرید یکی از جدید.

همچنین نگاه کنید به: چرا ورزشکاران حرفه ای ممکن است از دست دادن ثروت به دلیل قانون جدید مالیاتی

اگر چه بازیکنان می توانید درآمد قابل توجهی به حقوق و دستمزد خود را در فرصت های شغلی کوتاه مدت هستند و آنها بازنشسته در سن بسیار جوان تر از اکثر آمریکایی ها انجام دهد. بازیکنان نیاز خود را از مزایای بازنشستگی و پس انداز به گذشته آنها بقیه زندگی خود را, و بسیاری از شما نیاز به پیدا کردن فرصت های شغلی جدید پس از وقت خود را در این زمینه است.

برخی از بازیکنان تبدیل شدن به رسانههای مشاوران و یا مربیان و یا آنها ممکن است شروع به کسب و کار مانند رستوران ها یا لباس خط. اگر آنها به خوبی شناخته شده بازیکنان آنها همچنین ممکن است نشانه تایید. راب Gronkowski که بازنشسته شد به عنوان یک جدید, انگلستان پاتریوت در سال 2019 است مفسر در FOX Sports. Michael Strahan که صرف 15 سال به عنوان یک نیویورک غول پیکر, در حال حاضر شرکت میزبان Good Morning America در ABC. قطع +0.36% برخی از بازیکنان نیز تبدیل به مشاوران مالی مانند سابق Seattle Seahawks دفاعی بازگشت ویلی توماس.

ورزشکاران نیز نیاز به کمک بودجه و برنامه ریزی منابع مالی خود را برای زمانی که آنها در خارج از زمین برای خوب برشی گفت. بسیاری از بازیکنان در فوتبال و ورزش های دیگر دچار ورشکستگی زمانی که آنها دیگر نمی توانیم گران قیمت و شیوه زندگی است.

“ما سعی می کنید به آنها را در اوایل در حرفه خود به آنها را در بودجه” برشی گفت. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از این بچه ها که دریافت مشاوره بد و یا آنها در حال گرفتن مشاوره مایل به دریافت حق مشاوره و یا گوش دادن به مشاوره.”

نه تنها سالانه خود را به حقوق تغییر می کند ولی خود امرار معاش. “انتقال به دنیای واقعی — که سخت ترین چیز” گلدشتاین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>