Sunbelt را COVID-19 موارد سنبله; برخی از کشورها پشت در بازگشایی

آریزونا ثبت شده بیشتر coronavirus مرگ و میر عفونتهای hospitalisations و اتاق اورژانس (ER) بازدید در یک روز تنها تر از همیشه قبل از در یک بحران جمعه در سراسر ایالات متحده Sunbelt که با ارسال میلرزد از طریق سایر نقاط کشور و رهبری دور متحده را بازگشایی برنامه در خود نگه دارد.

در فلوریدا بيمارستان آماده برای هجوم بیماران با بزرگترین مرکز پزشکی در فلوریدا ترین-آمار شهرستان میامی جکسون سیستم بهداشت و درمان پوسته پوسته شدن پشت اعمال جراحی الکتیو و روش های دیگر به اتاق را برای قربانیان تجدید حیات جریان در سراسر جنوب و غرب است.

موارد در تگزاس افزایش یافت 8,076 روز چهارشنبه بیشترین افزایش روزانه از این بیماری همه گیر آغاز شده است.

روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس سفر به آریزونا که در آن موارد مشخصی پس از اقامت در خانه سفارشات تمام شده در اواسط ماه مه. آریزونا گزارش رکورد تک-روز اوج تقریبا 4,900 جدید COVID-19 موارد جدید 88, مرگ و میر نزدیک به 1300 ER بازديد و در حال اجرا در مجموع نزدیک به از 2900 نفر در بیمارستان است.

Arizona

Coronavirus موارد در آریزونا آمریکا باید مشخصی پس از اقامت در خانه سفارشات تمام شده در اواسط ماه مه [چنی Orr/رویترز]

فلوریدا ثبت بیش از 6,500 موارد جدید به پایین از حدود 9000 در برخی از روزهای هفته گذشته اما هنوز هم نگران کننده و در حال اجرا در مجموع بیش از 3500 مرگ و میر. پیش از چهارم جولای تعطیلات استان ها در جنوب فلوریدا در حال بسته شدن سواحل برای دفع جمعیت زیادی است که می تواند گسترش ویروس.

افزایش موارد متهم شده است در بخش, در چه نیوجرسی جدید والی به نام “knucklehead رفتار” توسط آمریکایی ها هستند که با پوشیدن ماسک یا اطاعت اجتماعی دیگر-فاصله گرفتن قوانین است.

‘قصد ندارم به عقب’

“بیش از حد بسیاری از مردم ازدحام به رستوران در اواخر شب عطف این موسسات به پرورش زمینه را برای این ویروس کشنده,” Miami-Dade County شهردار کارلوس Gimenez گفت: در حالی که منع رستوران با صندلی برای بیش از هشت نفر از مشتریان در داخل از نیمه شب تا 6 صبح.

کارشناسان بهداشت می گویند این ویروس در فلوریدا و دیگر ایالت های جنوبی با خطر تبدیل شدن به غیر قابل کنترل با مورد اعداد خیلی بزرگ را برای ردیابی.

مرلین Rauth یک شهروند ارشد در پونتا گوردا گفت: فلوریدا بازگشایی شد “بیش از حد بیش از حد به زودی”.

“نکته غم انگیز این است که COVID گسترش احتمالا برای برخی از زمان اگر ما می تواند مسطح منحنی با مسئول رهبری,” او گفت:. “تجربه در حال حاضر نشان داده است اکثر مردم نمی خواهد فاصله اجتماعی در سواحل میله و غیره. فرماندار آشکارا هیچ نگرانی برای سلامت دولت را شهروندان است.”

فرماندار فلوریدا ران DeSantis یک جمهوری خواه روز سه شنبه گفت که دولت او “نه قصد بازگشت” در روز بازگشایی.

Fauci در coronavirus: ‘ما در مجموع کنترل’

افزایش اعداد را مطرح ترس است که بسیاری از کشورهای دیگر می تواند همان پدیده اگر آنها بازگشایی بیش از حد – و یا که مردم از جنوب و غرب می تواند از گسترش این ویروس به دیگر مناطق است.

برخی از دور متحده و شهرستانها که به نظر می رسید به رام خود را از شیوع بیماری از جمله کلرادو, ویرجینیا دلاور و نیوجرسی رسید مکث و یا عقب نشینی در برخی از بازگشایی مجدد برنامه برای کافه ها و رستوران ها. و نیویورک و نیوجرسی به درخواست بازدید کنندگان از 16 متحده از کارولینای شمالی به کالیفرنیا به قرنطینه خود را برای دو هفته.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: این شهرستان با تاخیر خود در از سرگیری داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و نه به خاطر هر گونه افزایش در موارد وجود دارد.

“حتی یک هفته پیش من امیدوار ما می تواند. اما اخبار ما بدست از سراسر کشور بدتر می شود و بدتر از همه” او گفت:.

تعداد موارد تایید شده در آمریکا در هر روز تقریبا دو برابر بیش از ماه گذشته, هدف قرار دادن 44,800 روز سه شنبه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. که بالاتر است حتی از آنچه ملت شاهد در طول مرگبارترین کشش بحران در اواسط ماه آوریل تا اوایل ماه مه.

California

لس آنجلس, کالیفرنیا, بسته شدن سواحل آن برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته [مایک بلیک/رویترز]

دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری کارشناس هشدار داد در کاپیتول هیل در روز سه شنبه که افزایش در سراسر جنوب و غرب “قرار می دهد کل کشور در خطر” است و عفونت های جدید می تواند به 100,000 یک روز اگر مردم نمی شروع به گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی.

بیشتر ایالات آمریکا قدم به عقب از بازگشایی به عنوان COVID-19 مورد افزایش

“هنگامی که شما یک شیوع در یک قسمت از کشور و حتی در دیگر نقاط کشور آنها به خوبی انجام آنها آسیب پذیر” Fauci گفت.

شیوع بیماری در فلوریدا و آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا در حال حاضر این کشورها مجبور به معکوس دوره و را از جمله اقدامات به عنوان خاموش کردن میله ها و سواحل و مهار رستوران ظرفیت.

این ویروس در ایالات متحده است سرزنش بیش از 2.6 میلیون مورد تأیید و بیش از 127,000 مرگ و میر – بالاترین تلفات در جهان توسط دانشگاه جانز هاپکینز در تعداد. در سراسر جهان تعداد زیادی از عفونت ها قرار داده است در بیش از 10.6 میلیون دلار با بیش از نیم میلیون مرگ و میر.

اعداد حقیقی در آمریکا و در سطح جهان بر این باور هستند که به طور قابل توجهی بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست و موارد خفیف که رفته نشده.

تعداد مرگ و میر در هر روز در آمریکا ادامه داد و به افت بیش از هفته گذشته و به طور متوسط حدود 550 در مقایسه با اوج در حدود 2,200 یک روز در اواسط ماه آوریل با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل. اما کارشناسان توجه داشته باشید که مرگ و میر عقب مانده شاخص – در آن طول می کشد زمان برای مردم به بیمار و مرگ – و آنها هشدار می دهند که این روند معکوس می تواند خود را.

در نیوجرسی که در آن موارد رد شده بود از اواخر ماه آوریل فرماندار فیل مورفی اعلام کرد یک مکث روز دوشنبه در بخشی به دلیل از مردم با پوشیدن ماسک و رعایت نکردن اجتماعی فاصله.

“متاسفانه, ملی, صحنه مرکب موارد knucklehead رفتار در اینجا در خانه نیاز به ما ضربه مکث در راه اندازی مجدد از داخل سالن ناهار خوری برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>