سودان برای ایجاد نیروی پلیس برای حفاظت از بهداشت و درمان کارگران

سودان انتقالی مقامات در حال کار برای ایجاد یک نیروی پلیس برای حفاظت از امکانات بهداشتی نخست وزیر ترکیه روز شنبه گفت که حملات علیه کارگران بهداشت و درمان و بیمارستان ها افزایش میان coronavirus بیماری همه گیر.

این حرکت پس از پزشکان در سراسر کشور در معرض تهدید در روز پنج شنبه به اعتصاب به فشار مقامات برای حفاظت از سلامت کارگران و امکانات.

بیشتر:

نخست وزیر Abdalla Hamdok ملاقات با نمایندگان پزشکان روز جمعه برای پیدا کردن قاطع و سخت راه حل های” پدیده تکرار حملات بر سلامت کارگران”, دفتر او در بیانیه ای گفت.

دولت معرفی خواهد شد پیش نویس لایحه ای را برای حفاظت از سلامت کارگران بیانیه ای گفت:.

حداقل دو ده حملات در کارکنان بهداشتی درمانی و امکانات صورت گرفته در دو ماه گذشته در سراسر کشور با توجه به شمارش توسط سودان پزشکان کمیته. این گروه بخشی از جنبش اعتراضی که در سال گذشته کمک کرد عزل دیرین رئیس جمهور Omar al-Bashir.

در یک نمونه در ماه گذشته یک شورش فوران در یک بیمارستان در شهر ام درمان در سراسر رودخانه نیل از سرمایه خارطوم زمانی که یک شایعه پخش شده که آن را به کروناویروس مبتلا ، پلیس بازداشت چند نفر که در تلاش برای حمله به ساختمان.

در روز پنج شنبه به تنهایی وجود دارد حداقل سه حمله بر سلامت کارگران و امکانات در خارطوم که منجر به انفصال موقت از خدمات در یک بیمارستان وجود دارد این کمیته گفت.

سودان گزارش شده حداقل 63 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 3,380 موارد تایید شده از کروناویروس که باعث می شود این بیماری است.

سودان را به سیستم بهداشت و درمان تضعیف شده است توسط چندین دهه جنگ و تحریم. این کشور هنوز از وضعیتی وخیم از سال گذشته که قیام سرنگون al-Bashir.

خشونت شکستن

در ضمن یک تعداد انگشت شماری از افراد جوان به خیابان ها ریختند در خارطوم روز شنبه در اولین سالگرد مرگبار پراکندگی اعتراض اردوگاه در آخرین روز از ماه رمضان سال گذشته است. معترضان را به آتش کشیدند, لاستیک, اما وجود دارد هیچ درگیری گزارش شده بین معترضان و نیروهای امنیتی.

فیلم منتشر حاضر نشان داد برخی از معترضان تمرین های اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس.

خشونت منقار تا سال گذشته از نیروهای نظامی در خارج از دفتر مرکزی در خارطوم شد و هشدار دهنده به نوبه خود از وقایع در بن بست بین نظامی و غیر نظامی داعش است. تظاهرکنندگان شده بود برگزاری تحصن در برابر فشار به شورای نظامی را برای تحویل قدرت به غیر نظامیان پس از al-Bashir را سرنگونی.

معترضان گفت: حداقل 128 نفر کشته و صدها نفر زخمی شدند در طول نشستن در پراکندگی و متعاقب آن سرکوب. اما نظامی-حمایت مقامات بهداشتی می گویند تنها 87 سالگی درگذشت از جمله نیروهای امنیتی.

بعد ژنرال و معترضان به یک قدرت هسته ای است که تاسیس یک مشترک نظامی-غیر نظامی مستقل شورا که منجر سودان نسبت به انتخابات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>