مطالعه باید اقدام در تغییر نام پایگاه نظامی: سناتور. Tim Scott

سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت که کنگره باید ادامه با قانونی که خواستار مطالعه به پایگاه های نظامی به نام بعد از آمار و ارقام از کنفدراسیون با وجود این واقعیت است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به وتو این لایحه اگر چنین زبان بود.

در ABC News’ ‘نیروگاه سیاست’ پادکست اسکات گفت: ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل سیاسی و مدیر ریک کلاین که تغییر نام پایگاه و یا آثار باید پس از مطالعه به نام خود.

“تمایل برای DOD برای مطالعه نام بازها, من فکر می کنم حس می کند به من. چگونه ما به این نتیجه در این پایگاه است که باید تغییر نام داد و اگر در همه بخشی از این روند است که ما باید مطالعه” اسکات گفت.

“من فکر می کنم که ما باید حرکت رو به جلو با زبان اساسا به عنوان آن است که از درک من این است که ما باید یک مطالعه از این پایگاه و به همین دلیل آنها نامگذاری شد و سپس به تصمیم گیری در مورد آنچه که ما باید در مورد آن انجام دهید. من فکر می کنم آن را زودرس به تصمیم گیری قبل از اینکه شما دیدن نتایج این مطالعه چیزی است که من علاقه مند به دیدن.”

اصلاحیه به وزارت دفاع سالانه هزینه های لایحه معرفی شد و توسط سناتور. الیزابت وارن D-Mass., و سرانجام توسط جمهوری خواه به رهبری سنا اسلحه خدمات کمیته که حذف نام نمادها و صفحه نمایش که در بزرگداشت کنفدراسیون ظرف مدت سه سال.

اسکات است که در راس پلیس اصلاحات لوایح در مجلس سنا جمهوریخواهان جلسه پس از صحبت علنی در مورد تجربه خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید بودن متوقف شد اجرای قانون است. سنا و مجلس در حال حاضر در یک وقفه در اصلاحات قانون مذاکرات با هیچ مسیر روشنی رو به جلو در چگونه آنها اقدام خواهد شد.

“من فکر می کنم شما به من گفت در ‘این هفته’ وجود دارد که در واقع 70 درصد از قرارداد خود را بین بیل و دموکراتیک لایحه در خانه” کارل گفت. “بعد چه ؟ وجود دارد هر چیزی بیشتر شما می توانید انجام دهید ؟ وجود بیت و قطعات است که می تواند گرفته شده از لایحه خود را که شما می توانید برای رسیدن به خود را دموکراتیک همکاران و گذشت یا ما فقط میخوای باید صبر کنید تا بعد از انتخابات در این مورد؟”

اسکات گفت: این بدترین نتیجه برای خود قانون این است که صبر کنید تا بعد از انتخابات عمومی ماه نوامبر به آن را انتخاب کنید تا.

“من فکر می کنم بدترین نتیجه این است که صبر کنید تا پس از انتخابات در قانون است که از من حمایت,” او گفت:. “وجود دارد گروه های کاری در هر دو طرف راهرو. بنابراین یک دلیل وجود دارد برای ما به نگه داشتن ما شانه به سنگ چاقو تیز کنی برای چند هفته آینده و ببینید که اگر ما می تواند پدیدار شود از این زمان به عقب در کشورهای ما با یک خطر بیافتد لایحه که منجر به امضای رئیسجمهور.”

“اگر ما در این فرصت نمی توان آن را برای عدم تلاش در بخشی از من, و آن را نمی خواهد چرا که هر عضو از این کشور ایالات متحده آمریکا جمهوری خواهان در حال حاضر به حرکت به جلو و به دموکرات ها به اندازه کافی اصلاحات برای رای دادن در هر تفاوت آنها را در لایحه,” او اضافه شده است.

کلاین خواسته اسکات در مورد اخیر شعار مبارزات مانند سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و اگر او با موافقت رئیس جمهور این است که کسانی که نفرت شعار.

اسکات گفت که او نمی پیدا کردن کلمات ‘black lives matter’ نفرت خود را دارند اما تماس پال خواستار قطع بودجه دولت به پلیس گفت: کمک به کلیشه — چیزی است که او تجربه کرده است و به عنوان یک مرد سیاه و سفید.

“من اینجا نیست برای دفاع و یا اظهار نظر در مورد آنچه او می کند یا نمی کند می گویند. من فکر می کنم که یک مسیر رو به جلو است که مملو از مشکلات چون من کار نمی کند برای رئیس جمهور, من کار برای مردم آمریکا” اسکات گفت.

“من نمی پیدا کردن سیاه و سفید زندگی می کند توجه به کلمات خود را به عنوان یک مشکل و یا نفرت خود را دارند. من فکر می کنم مفهوم defunding پلیس است که در یک موقعیت كليشه اي تمام مأموران اجرای قانون در راه همان است که من به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار خواهد نفرت به کلیشه ای چون من شده اند کلیشه,” او اضافه شده است.

اسکات تازه ضرب شده نقش به عنوان رهبر اصلی هر دو حزب قانون محوری است او را به محل موردتوجه وتماشای عموم-و هم زده گفتگو در مورد احتمال پیشنهاد ریاست جمهوری آمده است 2024.

“من نمی توانم آینده را پیش بینی. آنچه که من می توانم به شما بگویم این است که من فکر می کنم که آن را آسان تر برای سالم شهرت و بالاتر تصویب امتیاز به عنوان یک عضو از روحانیت و سپس آن را به عنوان یک عضو از سیاست تا آینده نامعلوم به من, اما من لازم نیست که هر گونه طرح ها امروز در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:.

“و رک و پوست کنده و نفرت است که من دریافت کرده اند و تهدید به مرگ و تمام چیزهایی که آمده اند-از آنجا که من مشغول به کار در یک دو حزبی قطعه ای از قوانین آن را امن تر در محله — نمی کند من می خواهم به عقب تعهد من در مدت محدودیت در دفتر و به خصوص در کشور ایالات متحده آمریکا. من خدا را شکر به جایی که من هستم,” او اضافه شده است.

همچنین در این پادکست کهنه ناظر انتخابات و مشاور سیاسی فرانک Luntz هشدار داد که زبان تهمت است که با استفاده از — مرجع “نظم و قانون” و تماس خود را یک “جنگجو” — است “بیش از کافئین دار” و “نه کمک به او.”

“این است که آنها در حال تبدیل شدن در برابر او را برای آنچه که او انجام می دهند. آنها در حال تبدیل شدن در برابر او را به دلیل آنچه که او گفت:” Luntz گفته کارل و کلاین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>