مطالعه: فیلیپین جهانی نقطه داغ برای آنلاین کودک آزاری

یک مقام آمریکایی می گوید: فیلیپین پدید آمده است به عنوان یک جهانی نقطه داغ برای آنلاین استثمار جنسی کودکان و coronavirus مستندات است که محدود کردن میلیون ها نفر به خانه های خود ممکن است به بدتر شدن سوء استفاده

مانیل فیلیپین — فیلیپین به عنوان یک جهانی نقطه داغ برای آنلاین استثمار جنسی کودکان و coronavirus مستندات است که محدود کردن میلیون ها نفر به خانه های خود ممکن است به بدتر شدن نقض یک مقام آمریکایی روز پنجشنبه گفت.

یک مطالعه جدید منتشر شده توسط واشنگتن-بر اساس عدالت بین المللی ماموریت در روز پنج شنبه گفت: فیلیپین موارد آنلاین استثمار جنسی کودکان را افزایش داده اند به شدت در سال های اخیر با پدر و مادر conniving به کودکان خود قربانی برای پول است. این گروه غیر دولتی کمک کرده است پیگیری و تعقیب مجرم در فیلیپین.

“جهانی shutdown با COVID-19 همه گیر به نظر می رسد به تنها افزایش این پدیده” وزارت امور خارجه ایالات متحده official John Richmond که با نظارت آمریکا در تلاش برای مبارزه با قاچاق انسان گفت: در یک آنلاین راه اندازی از مطالعه.

در اکثر موارد “از قاچاقچیان در واقع پدر و مادر یا اعضای خانواده از کودکان و نوجوانان آنها در حال بهره برداری,” ریچموند گفت. “و بنابراین مستند سفارشات معنی است که کودکان در حال قفل کردن با خود را متوقف کند.”

وب کم طرح شامل پدوفیل در آمریکا و کانادا و اروپا و استرالیا که پرداخت تسهيل جنسی سوء استفاده از کودکان و حتی نوزادان در حریم خصوصی فیلیپین خانه. آنها را تماشا و کمک مستقیم به سوء استفاده از طریق آنلاین livestreaming خدمات.

استفاده گسترده ای از زبان انگلیسی در دسترس بودن اینترنت و ارتباط گسترده بین المللی پول, سیستم های انتقال باید همراه با تثبیت فقر و دسترسی گسترده به آسیب پذیر کودکان و نوجوانان اجازه می دهد تا بسیاری از موارد نقض حقوق بشر اتفاق می افتد در فیلیپین.

با استناد آنلاین راهنمایی در نقض این مطالعه گفت: برآورد تعداد پروتکل اینترنت آدرس های مورد استفاده برای آنلاین استثمار جنسی کودکان در فیلیپین به شدت افزایش یافت و از حدود 23,333 در سال 2014 به 81,723 در سال 2017 — 250 درصد افزایش یافته است. یک آدرس IP برای شناسایی یک کامپیوتر متصل به اینترنت.

این مطالعه نشان داد 64 درصد از آنلاین جنسی کودک آزاری موارد در فیلیپین آغاز شد و توسط مقامات خارجی تا حد زیادی به دلیل عدم قابلیت تشخیص livestreamed سوء استفاده است که اغلب کشف تنها زمانی که خارجی مجریان قانون accost یک مجرم در خارج از کشور.

“صنعت فن آوری باید اولویت بندی تشخیص از همه استثمار جنسی کودکان مواد به دلیل گرانش از آسیب است که تکرار استثمار جنسی علل قربانیان” عدالت بین المللی ماموریت فیلیپین مدیر سامسون Inocencio جونیور گفت. “کودکان وجود دارد که نیاز به امداد و نجات در حال حاضر, اما نجات شروع به موقع تشخیص و گزارش قدرتمند.”

در 90 موارد مربوط به 381 قربانیان از سال 2011 تا 2017, 43 قربانیان مورد آزار قرار گرفته بودند از دو سال به چهار سال. این دوره از سوء استفاده برای دیگران شناخته شده نیست, با توجه به مطالعه است.

آن گفت: قربانیان سن متوسط 11 سال با جوانترین کمتر از 1 سال قدیمی است. دیگر نگران کننده پیدا شد که نزدیک به نیمی از موارد نقض حقوق بشر چیده شده بود توسط پدر و مادر یا سایر بستگان قربانیان.

“ما نیاز به عمل به عنوان یک جامعه جهانی پایان دادن به مصونیت از مجازات در هر دو منبع کشورهایی مانند فیلیپین و تقاضا در کشور” فیلیپین عدالت معاون Emmeline Aglipay-Villar گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>