مطالعه می یابد و زودتر از محدودیت ها می تواند به نجات 36,000 زندگی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن آمار است ،

محققان دانشگاه کلمبیا نقطه به نقطه بحرانی تصمیمات اتخاذ شده در مارس.

بعد از محققان در دانشگاه کلمبیا در این هفته تخمین زده می شود حدود 36,000 زندگی در ایالات متحده می تواند ذخیره شده از رمان coronavirus تا به حال اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر قرار داده شده است در محل یک هفته پیش از آن در ماه مارس, کاخ سفید روز پنجشنبه با اشاره یک انگشت در چین و رئیس جمهور آن را به نام یک “سیاسی ضربه های شغلی.”

بیماری افسران در دانشگاه کلمبیا گفت: در یک مطالعه منتشر شد شنبه که 61.6 درصد از مرگ و میر و 55 درصد از عفونت ها در سراسر کشور می تواند اجتناب شده است اگر اقدامات پیشگیرانه در محل در 15 مارس تا به حال تصویب شده است یک هفته زودتر. که حدود 35,927 مرگ و میر و 703,975 موارد است.

مورد مطالعه در روز پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کلمبیا یک موسسه که بسیار لیبرال” و بدون ارائه هر گونه شواهد افزود: “من فکر می کنم این فقط یک سیاسی کار ضربه, اگر شما می خواهید به حقیقت را می دانم.”

“من خیلی زود” او به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید دفاع از دولت او در پاسخ به این ویروس است. “من زودتر از چیزی که فکر می کردم.”

این مطالعه هنوز تحت معمولی علمی بررسی دقیق فرآیند و همه مدل ها صرفا برآورد منوط به تغییر با اطلاعات جدید است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

با این وجود کلمبیا محققان این است که اگر این اقدامات را آغاز کرده بود دو هفته قبل از آن 82.7 درصد از مرگ و میر و 84 درصد از عفونت 53,990 — و یا در مورد مرگ و میر و 960,937 موارد — مانع شده اند می تواند در سراسر کشور آنها یافت می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و انتقاد گسترده برای دولت او را آهسته پاسخ به همه گیر با رئیس جمهور کم اهمیت جلوه دادن تهدید حتی به عنوان مرگ و میر و عفونت شات در سراسر کشور است. رئيس جمهور بارها متهم چین و W. H. O. موفق به اندازه کافی اطلاع رسانی جهانی در مورد رو به رشد شیوع COVID-19 در ووهان چین استان است.

“آنچه را که باید زندگی را نجات داد این است که اگر چین بوده است شفاف و سازمان بهداشت جهانی تا به حال انجام ماموریت خود” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere در بیانیه ای گفت: صبح روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب ذکر شده تصمیم خود را در اواخر ماه ژانویه برای جلوگیری از بسیاری از مسافران که به تازگی صرف زمان در چین از ورود به ایالات متحده اگر چه دولت او نیست تصویب محدودیت های مشابه در سفر از اروپا تا مارس 14 یا توصیه گسترده اجتماعی فاصله در ایالات متحده آمریکا تا مارس 16.

در مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار پنج شنبه صبح و معاون رئیس جمهور مایک پنس با اشاره به ایالات متحده محدودیت های مسافران که از چین و اروپا اگر چه او را متوقف کوتاه با اشاره انگشت در چین یا W. H. O. او با اشاره به کاخ سفید راه اندازی یک نیروی کار برای مقابله با این ویروس بیش از حد.

“ما خریداری یک بازی فوق العاده مهم مقدار از زمان به طوری که در اوایل ماه مارس ما در واقع تا به حال تنها برخی از 14 مورد از داخلی انتقال — واقعی در ایالات متحده” پنس گفت.

اما تحقیقات بعدی نشان داده است که COVID-19 بود به احتمال زیاد به مراتب بیشتر و گسترده در ایالات متحده در اوایل ماه مارس — و — از آن کم مورد تعداد نشان داد.

“چه صرفه جویی در آمریکا زندگی پررنگ رهبری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله در اوایل سفر محدودیت زمانی که ما تا به حال هیچ ایده واقعی سطح مجانبی گسترش” Deere کاخ سفید گفت. وی با اشاره به بخش خصوصی را در ارائه “بحرانی منابع به کشورهای نیازمند و تا سطح شیب دار تست در سراسر کشور است که قرار داد ما را به یک مسئول به بازگشایی مسیر کشور ما است.”

در حالی که دولت فدرال بود آهسته به توصیه های اجتماعی فاصله اقدامات آن فرمانداران و مقامات محلی که به نام این عکس و که در بسیاری از موارد عمل به سرعت بیشتر.

یک مقام کاخ سفید گفت: “موفقیت” در پاسخ به COVID-19 “ساخته شده در دولت فدرال همکاری نه یک دولت فدرال در آینده و گفتن فرمانداران و شهرداران چه تصمیم گیری را برای جوامع خود را هنگامی که یک مقام دولتی در واشنگتن است [no] ایده چه چیزی برای آنها بهتر است.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها گفت که او ترجیح فرمانداران را با سرب در تست و عقب محدودیت های او نیز اغلب مورد حمله دولت دموکراتیک رهبران — اغلب در میدان نبرد سیاسی متحده کلیدی خود را به مناسبت انتخاب مجدد بعد از این سال — برای حرکت بیش از حد به آرامی.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>