دانش آموزان پیدا کردن پلیس اسلحه در حمام در وسط روز در مدرسه

یک پلیس گزارش شد که زمینه led مقامات به افسر درگیر است.

خارج از وظیفه افسر پلیس در دست بررسی است و پس از آنها گفته می شود در سمت چپ تفنگ در پشت در حمام مدرسه که کشف شد توسط سه جوان دانش آموزان است.

حادثه اتفاق افتاده در مارس 6 در حدود 2:30 p. m. در کاترین کوک مدرسه وقتی سه دختر جوان گفت: معلمان خود را که آنها در بر داشت یک تفنگ زمانی که آنها در داخل یک دختر دانشجو با توجه به ABC News ” شیکاگو ایستگاه WLS-تلویزیون.

پلیس گفت که مدرسه امنیتی در پاسخ به این صحنه و امن اسلحه گرم اما پس از گزارش پلیس واصل شد مقامات کشف کرده اند که اسلحه در واقع متعلق به خارج از وظیفه شیکاگو افسر پلیس که مشغول به کار به عنوان یک گارد امنیتی در نهاد خصوصی است.

یک امور داخلی بررسی شد و باز در مدرسه و به گفته مقامات مسئول به احتمال زیاد خواهد شد برخی از نوع از نظم و انضباط اما به احتمال زیاد در صورت هر گونه اتهامات جنایی در این حادثه.

سه دختر که اسلحه در حمام, در کودکستان تا کلاس هشتم مدرسه بودند آسیبی نرساند و مسئولان مدرسه نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است.

افسر پلیس که گفته می شود در این حادثه درگیر نشده است شناخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>