دانش آموز, قتل بی درنگ دانشگاه به تعمیرات اساسی پردیس ایمنی

این طرح پس از دو بسیار شایع دانشجو قتل.

دو بسیار شایع دانشجو قتل باعث شده است که یک دانشگاه برای اجرای تغییرات قابل توجهی به آن پردیس ایمنی از جمله $13 میلیون ساختمان به خانه و مدرسه در اداره پلیس است.

هر دو حوادث که شامل مرگ و میر ناشی از دانشجويان دختر در دانشگاه یوتا برانگیخته و گفتگو در مورد ایمنی در محوطه دانشگاه و عملیات آن در اداره پلیس است.

لورن McCluskey یک آهنگ ورزشکار در دانشگاه مرده پیدا شد در یک ماشین پارک شده در نزدیکی یک مجتمع مسکونی در سالن پردیس در اکتبر 2018.

McCluskey سابق دوست پسر, Melvin Rowland به ضرب گلوله کشته و 21 ساله و بعد از آن خودش را کشته بود در همان شب.

قبل از آن که در ماه McCluskey گزارش شده بود به دانشگاه پلیس که بسوزم, 37, شد اذیت و آزار و تعقیب او. McCluskey به پایان رسید خود را یک ماه پس از رابطه یادگیری او یک مجرم جنسی ثبت شده است که دروغ درباره نام ، سن و سابقه کیفری که شامل یک 2004 محکومیت فریبنده جزئی, پلیس گفت:.

در تابستان گذشته یکی دیگر از دانشگاه یوتا دانشجو, Mackenzie Lueck مرده پیدا شد در ماه ژوئیه سال 2019 پس از گزارش از دست رفته دو هفته قبل. Lueck و 23 ساله بود که قتل توسط یک مرد او در خارج از محوطه دانشگاه پارک در اواخر شب. مشکوک شد و بعد از شناسایی توسط پلیس به عنوان 31 ساله Ayoola bizzy b.

Bizzy b که التماس گناه است و در انتظار محاکمه به اتهام تشدید قتل تشدید ربایی مانع عدالت و هتک حرمت از بدن انسان در ارتباط با Lueck مرگ است.

در حال حاضر 16 ماه پس از McCluskey قتل, دانشگاه یوتا معرفی کرده است تعدادی از طرح های به پشتیبانی پردیس ایمنی.

پس از McCluskey مرگ یک بررسی مستقل کمیته ایجاد یک لیست از 30 دانشگاه, توصیه های ایمنی. در فقط یک کمی بیش از یک سال آنها اجرا تمام توصیه ها با ساختمان جدید بودن آخرین لیست.

“این ساختمان در حال راه گذشته خود را عمر,” Chris Nelson, دانشگاه, مدیر ارتباطات گفت: ABC News. دانشگاه اداره پلیس است که در حال حاضر در یک ساختمان از رده خارج شده که قبلا استفاده شده توسط ارتش در طول جنگ جهانی دوم است. این ساختمان جدید که انتظار می رود در پایان سال 2021 خواهد بود و در واقع در یک مکان قابل دسترس با توجه به نلسون.

در میان دیگر تغییرات این دانشگاه به اجرا در یک رابطه سالم و رضایت های آموزشی تبدیل شده است و اجباری برای تمام دانشجویان ورودی.

رئيس دانشگاه اموزش واتکینز نیز دستور داد یک موجود نیروی کار به دوباره نگاه در ایمنی. ایمنی نیروی کار متشکل از دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان معرفی جدید همسفری سیستم در ماه اوت سال 2019 به نام SafeRide. با SafeRide دانش آموزان می توانند درخواست سوار شدن در طول شب و از هر نقطه در محوطه دانشگاه از جمله مسکونی و سالن و بیمارستان.

نلسون اشاره کرد: “بزرگترین چیزی که ما در حال کار در این است که مطمئن شوید که دانش آموزان ما باید اعتماد ما. ما همیشه باید به بهبود است. ما ساخته شده برخی از گام های مهم است. این تلاش مداوم.”

این 13 میلیون دلار را پوشش ساختمان را طراحی و هزینه های ساخت و ساز. ساختمان, خانه, اداره پلیس, بهتر, مصاحبه اتاق و خواهد بود “جایی که در آن هر کسی که گزارش جنایت خواهد شد که حریم خصوصی آنها انتظار می رود.,” نلسون گفت.

“تقریبا 60 درصد از ما به اداره پلیس جدید است. جدید ما رئیس پلیس آغاز شده و این هفته ما استخدام یک کارآگاه است که به متخصص داخلی و بین فردی خشونت گفت:” نلسون.

بدون شهریه یا مالیاتی دولت دلار را به سمت این پروژه است. دانشگاه ذخایر نقدی استفاده خواهد شد و جمع آوری کمک های مالی ممکن است به را تشکیل می دهند باقی مانده هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>