دانشجویی وام گرفتن را در خود نگه دارد در coronavirus محرک لایحه. در اینجا چه چیزی را می دانیم.

با کروناویروس همه گیر در سراسر ایالات متحده و فلج کننده اقتصاد آمریکا نقل مکان کرد و به سرعت به تصویب 2 تریلیون دلار امداد لایحه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی امضا کردند.

گنجانده شده در این لایحه است که برای کمک به وام گیرندگان از انواع خاصی از وام های دانشجویی — آنها را ببینید علاقه خود را منجمد و پرداخت های معلق از طریق حداقل هفت. 30.

“GMA” صحبت با اشلی Harrington, مدیر فدرال وکالت و مشاور ارشد در مرکز مسئول اعطای وام برای درک بهتر آنچه در آن به معنی برای کسانی که حامل برخی از بدهی های دانشجویی و آنچه را که می خواهید به در نظر گرفتن طول این تاخیر دوره است.

1. می دانم که وام واجد شرایط برای تعلیق

Harrington گفت: تنها وام های برگزار شده توسط وزارت آموزش ایالات متحده واجد شرایط برای پیشنهاد تعلیق.

او توصیه چک کردن خود را با servicer در StudentAid.gov برای پیدا کردن که آیا شما وام های فدرال است که یکی برگزار شده توسط وزارت آموزش و پرورش و یا دیگر نهاد.

اما اگر شما وام های سرویس های خصوصی ارائه دهنده شما ممکن است هنوز هم باید گزینه.

“در تماس با خود را وام دانشجویی خصوصی servicer — وام دانشجویی خصوصی خود را دارنده — اگر شما در حال مبارزه و تعیین اگر وجود دارد چیزی است که شما می توانید برای این کار از” Harrington گفت: “GMA.” “گاهی اوقات آنها می تواند برخی از نوع طرح پرداخت برخی از نوع از محل اقامت, اما آنها تحت پوشش این لایحه است.”

2. بدانید که چگونه وام خود را و تعادل تحت تاثیر قرار خواهد شد

اگر وام خود را واجد شرایط برای یک مکث نگه داشتن در ذهن است که تعادل خود را هر کجا رفتن نیست و اگر چه مورد علاقه خود را نمی خواهد به شما می تواند پرداخت برای یک دوره طولانی تر از زمان.

اگر وام خود را در به طور پیش فرض از طریق چیزی شبیه به یک دستمزد تامین خواسته شما را تسکین می دهد.

“اگر شما در به طور پیش فرض قبل از تعلیق یک بار تعلیق به پایان می رسد, شما باقی می ماند به طور پیش فرض — مگر اینکه شما در حال حاضر در طرح توانبخشی,” Harrington گفت. این مدت زمان می تواند اجازه می دهد شما را به بازی گرفتن تا در پرداخت و احتمالا خارج از پیش فرض اگر شما هنوز هم مشغول به کار و یا در غیر این صورت قادر به ادامه پرداخت.

تا آنجا که بهره از وام در سوال نمی تواند حاصل هر طول تعلیق آن ممکن است حس را به هر گام برای تغییر نرخ بهره خود را از جمله با تحکیم وام است.

“هنگامی که شما تحکیم وام شما در واقع گرفتن یک وام جدید,” Harrington گفت. “هر اعتباری شما را به سمت بخشش برای خدمات عمومی یا درآمد مبتنی بر بازپرداخت شما دیگر لازم نیست که دلیل آن را در حال حاضر از لحاظ فنی یک وام جدید است.”

Harrington همچنین هشدار داد که در حالی که ممکن است وسوسه انگیز به دنبال یک وام دهنده خصوصی پیشنهاد برای تحکیم اگر آنها در حال ارائه قدرت پردازش پایین تر از نرخ وام های دانشجویی خصوصی هستند “اغلب کمتر مطلوب برای وام نسبت به وام دانشجویی فدرال برنامه است.”

3. دانستن محدودیت های خود را و چگونه شما می توانید پیش

اگر شما از این توانایی برای ادامه پرداخت خود نسبت به وام های فدرال باید شما ؟

Harrington گفت که برخی ممکن است در نظر گرفتن هدایت پول خود را به سمت پس انداز و کارت اعتباری بدهی و یا حتی بدهی های پزشکی دومی است که مطمئن شوید که برای افزایش برای صدها هزار نفر.

Harrington توصیه به دنبال در وضعیت خود را و مطمئن شوید که هنگامی که این دوره شش ماهه است تا شما “در یک محل که در آن امیدوارم شما می توانید شروع به بازپرداخت.”

اما او اخطار می دهد که ممکن است داده می شود.

“ما نمی دانیم که چه مدت این بحران است که برای رفتن و ما نمی دانیم که اثرات و چه مدت آنها در حال رفتن به گذشته” او گفت:. “پرداخت که راه اندازی مجدد مردم هنوز هم در تلاش اقتصاد ما هنوز در دوره نقاهت پس ما فقط باید بسیار مراقب باشید.”

“این پیچیده بسته به جایی که شما هستند خود را در چرخه پرداخت و که در آن شما در زندگی خود را,” او اضافه شده است.

4. خود را مدافع

Harrington توصیه می شود با نزدیک شدن تماس های خود را با وام دانشجویی ارائه دهنده با عنوان اطلاعات آنجا که شما می توانید خودتان را با اشاره به این که سرعت کنگره لایحه نیست و اطمینان از سرمایه داران خواهد بود با تمام قوانین جدید.

“این یک سیستم پیچیده اداری,” او گفت:. “ما در حال انتظار برای هدایت به بروید از کنگره به بخش [آموزش و پرورش] را که هدایت آن را به تمام کنندگان پس در واقع اجرا و پس از آن که همه را به مرکز تماس کارکنان است که شما در واقع صحبت می کنند به هنگامی که شما تماس بگیرید.”

او همچنین توصیه می کند روشن با ارائه دهندگان خدمات است که شما دریافت اعتبار اگر شما در خدمات عمومی وام بخشش یا درآمد بر اساس برنامه بازپرداخت. اگر شما همچنان به پرداخت او نشان می دهد که شما در مورد که در آن شما می خواهم که پول برای رفتن به طور مستقیم به اصلی خود را به عنوان مخالف به علاقه ای که کاهش علاقه به آینده ایجاد می کند.

اگر پرداخت به طور خودکار خارج شده از حساب شما حتما به ارائه دهنده خود را برای مسدود کردن این سرویس در طول این مهلت.

“اگر چیزی اشتباه است و شما در حال شارژ پرداخت که شما قصد پرداخت,” او گفت: “مطمئن شوید که شما در حال پیگیری و گرفتن آن پول پرداخت. که باید به عنوان یک گزینه برای شما و شما ممکن است نیاز به خود را مدافع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>