مبارزه برای درخواست بیکاری همچنان در سراسر کشور

زمانی که الکس Rasky بود مجبور به تعطیل خود را متعلق به خانواده محل خرده فروشی در فلوریدا او به سرعت متوجه شد که او می توانست به فایل برای بیکاری. آن را در زمان زمان و صبر اما او فکر کرد که او تا به حال انجام همه چیز را راست.

“من اعمال می شود از طریق فلوریدا سایت در مارس 20,” او گفت: ABC News. “سریع به جلو به امروز وضعیت من هنوز در انتظار.”

Rasky می گوید او نمی تواند در تماس با هر کسی در فلوریدا گروه فرصت های اقتصادی برای بررسی وضعیت برنامه — و با تولد اولین فرزند خود انتظار می رود در ماه آینده Rasky نگران است.

“ما قصد داریم در سه هفته با درآمد صفر” گفت: Rasky. “جهان در دولت که در به اندازه کافی ترسناک است اما اضافه کردن این مالی شکست مفتضحانه به آن همه بسیار استرس زا باشد.”

Rasky یکی از بیش از 70000 فلوریدا که برای اعمال نرخ بیکاری که در هفته. هفته بعد بیش از 270,000 بیشتر فلوریدا اعمال می شود. از صبح روز پنجشنبه بیش از 15 میلیون آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری در طول سه هفته اخیر است.

به هجوم بی سابقه ای در برنامه های کاربردی در حال حاضر تعدادی از مسائل برای کسانی که در نیاز مبرم به مزایای.

این DEO مانند بسیاری از دولت های دیگر کار ادارات ضعف است. گزارش های متعدد از وب سایت خود را توفنده و خطوط تلفن زنگ خالی در حال خروج از افرادی که به شدت نیاز به مزایای بیکاری در برزخ است.

“ما نیاز به کمک در فلوریدا; مردم نیاز به دانستن چه خبر است در اینجا” گفت: Rasky. کسانی هستند که هنوز به موفقیت اعمال بیکاری و دیگران که در ادامه به صبر برای نرم افزار خود را به تایید شود.

“ما در واقع در روند تشکیل پرونده ورشکستگی گفت:” دنی Priebe یک ساکن فلوریدا که شوهرش پل ظ بیکاری حدود دو هفته پیش. “ما تا به حال استفاده می شود تا ما کل پس انداز برای پرداخت یک وکیل به خودمان را خارج از بدهی پاک کردن تخته سنگ پاک و از اول شروع … و سپس این بیماری همه گیر رسید.”

پل مشغول به کار در مدیریت رستوران قبل از او گذاشته شد مانند بسیاری دیگر با توجه به COVID-19. او با موفقیت اعمال شده برای بیکاری حدود سه هفته پیش.

“تشکیل پرونده برای ما نیست به عنوان مشکل به عنوان آنچه که من از دیدن دیگران رفته اند از طریق” گفت: Dani. “مشکل این است که خود نرم افزار شده است در انتظار زمان”است.

دنی با این نسخهها کار در مدیریت رستوران نیز هست و می گوید او چک در حال حاضر خانواده او را تنها منبع درآمد. او ساعت شده اند به شدت کاهش و او می گوید: 16 ساعت کار می کند نمی تواند به اندازه کافی برای تغذیه خانواده اش از پنج. خانواده اش اعمال می شود برای مواد غذایی تمبر.

“شما مجاز به در بروید و فایل برای بیکاری — و من تلاش کرده اند گفت:” دنی اضافه کرد که سایت سقوط قبل از او تا کنون قادر به اعمال می شود. “و شما می توانید تماس بگیرید چرا که بی معنی — شما هرگز از طریق دریافت کنید. شده اند وجود دارد بار من می خواهم به پرتاب کامپیوتر من گوشی من به دلیل آن را بسیار خسته کننده است.”

دانیل Hopson یک کوکتل پیشخدمت در دلری بیچ فلوریدا قبل از او گذاشته شد با توجه به COVID-19. مانند Rasky و Priebe را Hopson فکر او می خواهم به انجام همه چیز را راست.

“من برای اعمال نرخ بیکاری مارس 13 و تا به حال هیچ نوع اطلاعات ارسال شده به من در مورد پردازش چقدر من دریافت خواهد شد و یا اگر من حتی تایید” Hopson گفت: ABC News. “شما نمی توانید ahold از هر کسی به صحبت می کنند به عنوان خطوط تلفن به طور مداوم پایین; وب سایت است و حتی بدتر از قبل از آن بود.”

Hopson گفت: فکر نمی داشتن هر گونه درآمد برای چند هفته آینده است “وحشتناک و ناتوان کننده.”

“من باید صورتحساب تلفن صورتحساب برق کابل اسکناس و مواد غذایی من جوانه سکه برای” گفت: Hopson. “من فقط به حال به درخواست برای مواد غذایی تمبر چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم به انجام است.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

Hopson سپاسگزار است که او حداقل قادر به درخواست آنلاین. در این هفته صدها نفر از مردم در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس توسط جسارت به مکان ارائه مقاله بیکاری برنامه های کاربردی در نورث اندروز گاردنز فلوریدا.

“من تو را دیدم که آنها در حال توزیع [برنامه های کاربردی] در مکان هایی که ایجاد صف های طولانی با افراد نزدیک به یکدیگر است که نه چسبیده به اجتماعی فاصله [دستورالعمل] برای COVID-19” گفت: Hopson. “ما نیاز به بدست آوردن کلمه را در مورد این دلیل مردم از فلوریدا به شدت نیاز به کمک چیزی باید اتفاق می افتد در حال حاضر.”

جینی بیکر به تازگی بیکار خدمات تماس با کارگر است که 58 سال سن دارد. او گفت: DEO سایت سقوط کرد و در نیمه راه از طریق خود نرم افزار ترک او را در مواجهه با امکان داشتن را انتخاب کنید تا یک مقاله نرم افزار.

“من نمی باید گفت:” بیکر. “من از جان گذشته برای پول مطمئن — اما من فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب در حال حاضر.”

فلوریدا است که به دور از تنها دولت و وزارت کار هولناک که با تماس ها و ترافیک وب سایت. ABC اخبار را دنبال کرده است آرکانزاس ساکن کارلتون Oakes پس از مبارزه خود را به درخواست برای مزایای بیکاری زمانی که او ناگهان گذاشته مارس.

پس از اولیه خود تلاش Oakes شد در نهایت قادر به فایل اما گفت که او دریافت مقدار مناسب از پول است. همسرش میشل گفت که “ریاضی را اضافه کنید تا در همه.”

“ما به ایمیل دفتر حداقل چهار بار” Oakes گفت. “ما همچنین خواستار محاکمه و نمی تواند از طریق به فرد زندگی می کنند.”

این Oakes گفت: آنها رسیده ام به رژیم صهیونیستی است. Asa Hutchison است اما دریافت کرده اند چیزی بیش از یک پاسخ خودکار.

متحده شروع به رول کردن مزایای بیکاری موجود در 2.2 تریلیون دلار امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته برای نجات اقتصاد است. یکی از مزایای بزرگ برای کسانی که در زمینه بیکاری است 600 دلار افزایش هفتگی به مدت چهار ماه در بالا از مزایای دولت.

آرکانزاس بخش از نیروی کار گفت: خدمات اضافی $600 بیکاری بررسی خواهد بود به اضافه هفتگی بیکاری پرداخت سود شروع در اوایل این هفته برای کسانی که میرم با موفقیت اعمال می شود. این Oakes گفت: آنها در عین حال برای دریافت اضافی پرداخت.

دولت مقامات نیروی کار در مینه سوتا و نیویورک نیز ادعا می کنند اضافی 600 دلار خواهد شد در نرخ بیکاری چک با شروع این هفته است.

چندین ایالت در حال جابجایی کارکنان دولت برای پاسخ به بیکاری خطوط تلفن و سوال از متقاضیان. یک آرکانزاس DWS سخنگو گفت که این گروه اضافه کرده است خطوط تلفن خود را افزایش سیستم ظرفیت reassigned DWS کارکنان و در آرکانزاس نیروی کار مراکز برای پاسخ به خطوط تماس ویژه و کمک به پر ادعا و تمدید ساعت قبل از عمل به صورت آنلاین پر کردن ادعا می کند سیستم شامل تعطیلات آخر هفته.

فلوریدا DEO اعلام کرد آن اضافه شده 500 پرسنل اضافی برای حمایت از خطوط تلفن و بخش های دیگر نیاز دارد.

“وزارت فلوریدا فرصت های اقتصادی متعهد به حصول اطمینان از فلوریدا قادر به دریافت مزایای بدهکار به آنها در طول این جهانی و همه گیر” کن Lawson, مدیر اجرایی DEO در بیانیه ای گفت:.

این گیاه همچنین نصب و 72 سرور جدید به وب سایت افزایش ظرفیت این ادعا این سیستم هم اکنون می توانید مسئولیت رسیدگی به 120,000 همزمان با بازدید کنندگان نسبت به معمول 20,000. این بخش همچنین ایجاد یک موبایل-دوستانه فرم درخواست آنلاین.

نه همه اما دیده می شود DEO وب سایت ظرفیت بهبود بخشد.

“من هیچ نمی بینم — من هنوز هم حفظ شدن بوت کردن سیستم که گفت:” دنی Priebe.

“من هنوز هم لازم نیست که پاسخ ما به آنها نیاز دارید,” او اضافه شده است. “اجاره در حال رفتن به با توجه مارس 1, الکتریکی به علت است و من می دانم که همه این [شرکت] وجود دارد waiving هزینه های اواخر و این عالی است, اما آن را هنوز هم نیاز به پرداخت می شود … حتی اگر آن را بعد از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>