مبارزه بیکاری متقاضیان مرکب داده ها نقض

امنیت اجتماعی شماره و آدرس منزل از هزار نفر از بیکاری متقاضیان سهوا بودند در معرض این هفته در سه متحده است که تا به حال قرارداد با شرکت Deloitte به ساخت بیکاری پورتال.

در اوهایو ایالت ایلینوی و کلرادو هزاران نفر اعمال می شود که برای همه گیر کمک های بیکاری یا شر یک نوع از بیکاری به تازگی در دسترس خود اشتغالی و فرفره کارگران دریافت توجه کنید که اطلاعات شخصی خود از جمله شماره امنیت اجتماعی و آدرس و نام و چقدر آنها دریافت مزایای قرار گرفت به کاربران دیگر.

نقص در سیستم مجاز سه ده متقاضیان در سراسر برای مشاهده اطلاعات از هزاران. به گفته یک سخنگوی شرکت مشاوره Deloitte متوقف دسترسی های غیر مجاز در عرض یک ساعت در هر مورد.

Deloitte همچنین با کشورهای دیگر در سراسر برای ساخت همه گیر کمک های بیکاری پورتال پس از کنگره ایجاد برنامه تحت مراقبت عمل در اواخر ماه مارس است. هیچ کشورهای دیگر دیده می شود ناخواسته نقض داده با توجه به Deloitte.

برای بسیاری از متقاضیان این خبر که اطلاعات شخصی خود را در معرض شده بود در آخرین لایه از اخبار بد در چه بوده است یک ماه-مبارزه طولانی به حرکت دولت خود را گرفتار پایین بیکاری سیستم.

امیلی غرب 23 ساله و پاره وقت پیشخدمت زن در اوهایو منتظر نزدیک به سه ماه برای بیکاری چک می رسند. او اعمال می شود و در روز او گذاشته مارس 16, اما PUA سیستم نبود عملیاتی تا هفته گذشته. او در نهایت با دریافت چک برای پرداخت در روز سه شنبه.

آن را خبری خوش آمدید, اما روز بعد او یک هشدار دهنده ایمیل از اوهایو بخش مشاغل و خدمات خانواده در صندوق پستی خود.

“Deloitte کشف شده در مارس 15 سال 2020 است که نام خود را به شماره امنیت اجتماعی و شماره و آدرس مربوط به درخواست خود را برای دریافت مزایای بیکاری جبران سهوا به حال قابلیت مشاهده توسط دیگر بیکاری متقاضیان” ایمیل به عنوان خوانده شده.

با توجه به نامه ای وجود دارد که “هیچ مدرک یا نشانه ای” که غرب اطلاعات شخصی بود “نادرست استفاده می شود” و هشدار از دولت بود “پیشگیرانه است.”

“اضطراب و عدم اطمینان از گذاشته شدن به دو ماه کاهش داد برای یک روز” در غرب گفت: ABC News. “در حال حاضر من مجبور به نگرانی در مورد کسی که احتمالا سرقت هویت من و wreaking ویران در اعتبار من. آن را احساس می کند مانند بیکار Ohioans واقعا نمی توانید گرفتن یک استراحت.”

اوهایو بخش مشاغل و خدمات خانواده گفت: 12 نفر تا به حال دسترسی به اطلاعات افراد دیگر. آنها برچیده ویژگی در عرض یک ساعت از یادگیری در مورد آن با توجه به آزادی مطبوعات اما روشن نیست که چه مدت آن در دسترس بود.

“هنگامی که دسترسی های غیر مجاز شناسایی شد, Deloitte ثابت موضوع در عرض یک ساعت. ODJFS تماس افرادی که تا به حال اتفاقی دسترسی به سیستم اطلاعات” گروه در بیانیه ای گفت.

موقعیت در ایالت ایلینوی و کلرادو مشابه بودند.

در ایلینوی تشکیل دهنده پرچم او نماینده محلی در مورد مشکل. او “مشخصه متزلزل” پس از سهوا دسترسی به یک صفحه گسترده با هزاران نفر از مردم اطلاعات شخصی با توجه به Facebook پست توسط دولت جمهوری Rep. تری برایانت.

با توجه به Illinois Department of کارمند امنیت یک تجزیه و تحلیل نشان داد که تشکیل دهنده تنها مدعی قادر به سهوا دسترسی به اطلاعات افراد دیگر اما یک “مقیاس کامل بررسی” جریان است. نیمه ماه منتشر خواهد شد نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل پس از آن انجام می شود بخش گفت و “را نیز کاوش بیشتر بازسازی در بخشی از Deloitte پس از اتمام بررسی است.”

ایلینویز’ PUA سیستم راه اندازی در هفته گذشته پس از ماهها انتظار و 50000 ادعا را پس از پردازش شده است.

در کلرادو شش نفر دیده دیگر مدعیان’ برنامه های کاربردی با توجه به دولت و اتفاقی تابع جستجو در دسترس بود از مارس 2-15-تقریبا دو هفته با توجه به کلرادو خورشید. این 72,000 مردم در دولت PUA سیستم ارائه شد 12 ماه اعتبار رایگان نظارت است.

“ما عمیقا متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان و مردم به آنها خدمت می کنند. این سیستم نه نقض. منحصر به فرد شرایطی را فعال کنید حدود سه ده همه گیر کمک های بیکاری متقاضیان در سراسر سه متحده به سهوا دسترسی به یک صفحه محدود شده است زمانی که وارد دولت خود را PUA وب سایت” Deloitte گفت: در بیانیه ای در مورد داده های قرار گرفتن در معرض.

“در عرض یک ساعت از یادگیری این موضوع ما شناسایی علت و متوقف دسترسی های غیر مجاز و اضافی برای جلوگیری از وقوع. از فراوانی از احتیاط ما در حال ارائه 12 ماه اعتبار رایگان نظارت برای کسانی که PUA متقاضیان بالقوه نهفته است.”

هیچ شواهدی از هک و یا فعالیت های مخرب در هر یک از این کشورها تا کنون هر چند خطا در خدمت به عنوان یک یادآوری از خطر است که می آید با عجله پیاده سازی دیده در سراسر کشور را به عنوان کشورهای تقلا برای حمایت از ساکنان پایدار شکستن رکورد دست دادن شغل.

داده قرار گرفتن در معرض در PUA سیستم است که برای اولین بار در نوع خود از سریع اجرای جدید برنامه های دولت ایجاد شده توسط مراقبت عمل می کنند. وضعیت مشابهی رخ داده است و با کمک های اضطراری وام از طریق اداره کسب و کار کوچک و در زمانی که اطلاعات حساس شده توسط قبایل بومی آمریکا به وزارت کشور منتشر شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>