نوشیدنی قوی در شمال دور: چگونه رم آمد به فلنسبورگ

فلنسبورگ در شمال آلمان و در نزدیکی مرز به دانمارک, آن شناخته شده است اسکاندیناوی استعداد. آن کمتر شناخته شده برای رم که تولید شده است در اینجا برای قرن ها. چه حیف — آن را بسیار خوب در واقع.

“Nicht schnacken, Kopf در Nacken” می گوید: Malte به من به عنوان من ایستاده در بندر تماشای کشتی. به این معنی تقریبا “هیچ صحبت نوشیدن تا” و آن را یک مشترک آلمان شمالی توست. او هرچه رم به کوچک شیشه ای و نگه می دارد آن را به من. آن طعم شیرین و تند, و آن را واقعا گرم. زمانی که شیشه خالی است او اعلام کرد ما نیاز به دوباره پر کردن.

66 ساله Malte استفاده می شود برای رفتن به دریا به عنوان یک ملوان. در حال حاضر او می ایستد در اسکله با یک بطری و میله ماهیگیری و شکار شاه ماهی. ما راه رفتن به ثانيه را Rumhaus یکی از آخرین سنتی مشروب در فلنسبورگ. آن شرکت فروشگاه در Marienstrasse است گفت: به بهترین رم مخلوط.

DW-Reportage Flensburg (DW/B. Weidt)

Rumhaus Photographer, شهر قدیمی ترین روم خانه در سال 1878 تاسیس شد

“ترکیب” صدا بسیار خوب است اما این سلیقه خوب و دارای سابقه طولانی در پشت آن: در سال 1885 آلمانی ها شروع به واردات رم از جزایر در دریای کارائیب و در فلنسبورگ خوب پول می تواند به دست آورده از آن است. اما به زودی آن را مشمول مالیات می شود با توجه به مقدار و پس از آن پس ملوانان بودند مجبور به ارائه کنسانتره بنابراین تولید کنندگان فروش می تواند به عنوان بسیار به عنوان قبل از. به طوری که آنها تا به حال به نازک رم: را وارد مشروب با آن 80 درصد الکل آشامیدنی آن نازک با آب و مخلوط با الکل دانه. این روند تا به امروز زنده مانده و طعم تند از این ترکیب در حال حاضر بهتر از شهرت خود را ممکن است نشان می دهد.

هنگامی که یک کرون مستعمره

فلنسبورگ تنها شهر آلمان با اصل رم سنت است. آن استفاده می شود متعلق به دانمارک و دانمارک بود مستعمرات: دانمارکی غرب هند متشکل از جزایر سنت توماس سنت جان و سنت کریکس در کارائیب. این کشتی ها به ارمغان آورد و با ارزش مشروب در casks به بندر فلنسبورگ که بزرگتر و مهم تر از آن است که از کپنهاگ ، چه رونق در قرن 18 قطع شد با جنگ صد سال بعد. این شهر واگذار شد توسط دانمارک به پروس و اتریش. در راه است که فلنسبورگ مشروب خود را از دست داد رم تامین کنندگان. آنها نیاز به یک معادل جایگزینی, به طوری که آنها شروع به رفتن به جامائیکا برای پر کردن شکاف.

DW-Reportage Flensburg (DW/J. Helmbrecht)

بالا-در صد طعم کارائیب: اصل رم جامائیکا

مامان در casks تا 14 سال

مارتین ثانيه را بزرگ و پدر بزرگ زندگی می کردند از طریق همه که. مارتین چهارمین نسل از خانواده خود را برای اجرای قدیمی ترین روم خانه در شهرستان. پشت مغازه کوچک در Marienburg های قرون وسطی بازرگانان انبار در شهر بوی تند رم wafts فوق از تیره سبد مخلوط با جریمه رایحه وانیل و دودی از چوب. تحویل از کارائیب می آید یک بار در سال دو تا سه هزار لیتر در یک زمان. با یک وینچ در انبار ظروف در حال بريدن و مطالب خود را منتقل به بلوط casks. زمانی که آن می رسد عجیب و غریب به یک دوره بلوغ از بین پنج تا هفت سال در آب و هوای گرمسیری از جامائیکا در پشت آن. در واقع آن را در حال حاضر دلپذیر و خوش طعم اما برای یک فلنسبورگ رم هنوز به اندازه کافی خوب مرد جوان توضیح می دهد. آن را به مادر برای دوازده تا چهارده سال قبل از آن را می توان بطری.

DW-Reportage Flensburg (DW/B. Weidt)

قدم زدن از طریق شهر قدیمی, گذشته کاپیتان’ و بازرگانان خانه ها می باشد که می توان در کنار خیابان

به خوبی حفظ شده و شهر قدیمی

در راه بازگشت به بندر Malte و من را به یک مسیر انحرافی را طی طریق Oluf-Samson-باند. اگر چه خط باریک است که دیگر آنچه در آن یک بار بود این یک یادآوری زمانی که ملوانان معامله درآمد خود را برای شب چله. در اواخر نوزده-شصت و دهه 70 زنان مشغول به کار بودند به عنوان روسپی در فلنسبورگ این منطقه نور قرمز. کمتر از چهار سال پیش دو بسته موسسات خود را در ساختمان قطعات که مورخ از قرن 17 و که در حال حاضر بازسازی شده است. آن بالا هم به صنوبر تا این تاریخی خواص به خصوص زمانی که نما از خانه شماره 3 سقوط ارائه یک “دیدنی” صحنه برای عابران. جدا از چنین جزئی حوادث فلنسبورگ ساختاری در شکل خوب به این دلیل که شهر پایدار تنها حداقل آسیب در طول جنگ جهانی دوم است. بازار میدان دروازه شهر و کلیساها در شرایط خوبی هستند.

بیشتر و بیشتر دانش آموزان حرکت در اینجا

این شهرستان با 95,000 ساکنان نیز شناخته شد به دلیل Beate Uhse که باز برای اولین بار در جهان sex shop اینجا را در سال 1962. آن را به نام “موسسه بهداشت زناشویی” و موجودی خود را شامل قرص های ضد بارداری, لباس زیر زنانه, وابسته به عشق شهوانی, اسباب بازی و کتاب.

Beate Uhse Galerie (picture-alliance/dpa)

Beate Uhse در مقابل او وابسته به عشق شهوانی, سفارش پستی شرکت خانه در فلنسبورگ در سال 1969

از زمان بسیار قدیم فلنسبورگ جذب ماجراجویان رایگان ارواح ملوانان قایق سازندگان و دانش آموزان که می خواهم به زندگی می کنند هنوز هم مقرون به صرفه حیاط در مرکز شهرستان. این محوطه شامل اسکیت مغازه های خیاطی و تغییرات studios, گالری عکس و دیسکو. گهگاه از پنجره های باز برای تلفن های موبایل Santiano شنیده می شود یک گروه همه که کاربران آمده از فلنسبورگ و که مخلوط های موسیقی راک با قوم و دریا shanties. آهنگ های خود را پر از joie د vivre لجام گسیخته حسرت و آرزو. آهنگ “Es gibt nur Wasser (فقط آب)” بسیار محبوب است در اینجا به دلیل یکی از اشعار خود را به عنوان ترجمه “ما نیاز به رم رم رم – یا ما مردن از تشنگی.” “این کاملا درست است” Malte می افزاید. “نیز وجود دارد معروف فلنسبورگ آبجو. اما برای من هیچ چیز بهتر از خوب رم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>