اقدامات سختگیرانه برای عربستان نمازگزاران به مساجد بازگشایی

عربستان سعودی در مساجد افتتاح شد درهای خود را به نمازگزاران برای اولین بار در بیش از دو ماه به عنوان پادشاهی کاسته محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با رمان coronavirus.

“این فوق العاده است برای احساس رحمت خدا و یک بار دیگر مردم برای نماز در مساجد به جای در خانه های خود” عبدالمجید al-Mohaisen که مسائل دعوت به نماز در Al-Kotob مسجد یکی از بزرگترین هستهای گفت: خبرگزاری رویترز روز یکشنبه.

بیشتر:

نمازگزاران رهبری به مساجد برای سحر نماز در میان مقررات سختگیرانه نیاز به استفاده از ماسک های صورت شخصی و نماز تشک اجتناب از دست دادن و ایستاده حداقل 2 متر (6.5 فوت) از هم جدا.

افراد مسن و کودکان زیر 15 سال و افراد مبتلا به بیماری های مزمن هستند مجاز نیست. مردم باید انجام وضو مراسم عمل شستن صورت و دستها و پاها قبل از نماز در خانه.

“چشمان من پر از اشک وقتی وارد مسجد و زمانی که من شنیده دعوت به نماز. خدا را شکر برای این نعمت که ما در حال بازگشت به خانه از عبادت” گفت: ali neaz بشیر سوری ساکن در ریاض.

“نمازگزاران با عجله به خانه خدا خود را به انجام وظیفه واجب (نماز) پس از بازگشایی مساجد” وزارت امور اسلامی گفت: در توییتر.

وزارت پست شده یک ویدیو نشان دادن یک مسجد با بسیاری از نمازگزاران با پوشیدن ماسک و رسیدن به یک بطری بزرگ از دست sanitiser بعد از نماز.

Saudi Arabia mosques

مساجد باز در سراسر کشور در روز یکشنبه به جز در شهر مقدس مکه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus [ایسنا]

مقامات خواسته اند مساجد برای جلوگیری از ازدحام و توزیع مواد غذایی, نوشیدنی بخور و miswak شاخه های مورد استفاده برای تمیز کردن دندان های, با توجه به وزارت.

“من احساسات وصف ناپذیر. ما خیلی خوشحال هستند. خدا را شکر ما در [خود] خانه” Abdulrahman, 45 گفته آژانس خبری در Al-Kotob مسجد.

“تمام اقدامات احتیاطی قرار داده شده است در اینجا.”

اما برخی از زمان به رسانه های اجتماعی به شکایت دارند که نمازگزاران در مساجد بودند و نه صرفا مطابق با قوانین.

“من دعا ستايش خدا در همسایگی مسجد … و این یک احساس زیبا” گفت: یک کاربر توییتر.

“اما به خدا قسم میخورم که برخی از مردم نمی مراقبت در مورد هر چیزی. هیچ ماسک صورت. هیچ فرش.”

عربستان مقامات گفت: در اوایل این ماه که محدودیت خواهد بود برداشته و در سه مرحله به اوج خود رسید در پایان دادن به حکومت نظامی در 21 ژوئن به غیر از شهر مقدس مکه است.

حج و عمره و زیارت که جذب میلیون ها نفر از مسلمانان از سراسر جهان به حالت تعلیق باقی می ماند.

این کشور از 30 میلیون گزارش شده بیش از 83,300 عفونت و 480 مرگ و میر ناشی از این بیماری که بالاترین در میان هفت خلیج عربی متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>