‘تست’: Coronavirus مرگ و میر را افزایش 361 در چین

مرگ و میر در چین از کشنده شیوع کروناویروس که سرچشمه در مرکزی شهر ووهان رز به حداقل 361 روز دوشنبه به فیلیپین شد اولین کشور خارج از چین برای تایید مرگ از عفونت است.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: وجود 57 جدید مرگ و میر در یکشنبه همه آنها به جز یکی از آنها در هوبئی است که به طور موثر به مهر و موم شده از سایر نقاط کشور برای بیش از یک هفته است.

در مجموع مرگ و میر در سراسر کشور حداقل 361 با 17,205 مردم در سراسر کشور مبتلا به این ویروس پس از 2,829 مورد جدید گزارش شده است.

بیشتر:

کشورهای دیگر را با عجله به تخلیه شهروندان خود از ووهان و هوبئی در حالی که بسیاری از آنها نیز تحمیل فوق العاده ای محدودیت های مسافرتی در مسافران و از چین است. ووهان پایتخت هوبئی.

بسیاری از کسانی که بیرون آورده ووهان قرار داده شده است در قرنطینه به مدت 14 روز و نظارت برای هر نشانه ای از عفونت است. حدود 150 مورد گزارش شده در دو ده دیگر کشورها است.

Dr Ali Khan, دین در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا دانشکده بهداشت عمومی الجزیره گفت: شیوع معناداری آزمون جهانی بهداشت عمومی سیستم است.

“آنچه ما در دسترس ما خوب است بهداشت عمومی اقدامات” دکتر خان گفت. “که به معنی شناسایی کسانی که بیمار هستند آنها را به درست بیمارستان و مطمئن شوید که ما خوب تماس با ردیابی. این جدید کروناویروس یک استرس تست آمادگی اضطراری بهداشت عمومی قابلیت در کشور در سراسر جهان.”

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, آوریل 3

چین کامل بیمارستان جدید برای بیماران مبتلا به ویروس

چین تکمیل ساختمان 1000-تخت بیمارستان برای درمان بیماران جدید کروناویروس فقط در 10 روز.

دوم بیمارستان با از 1500 تختخوابی در دست ساخت است.

China virus

یک راهرو بین اتاق بیمار در Huoshenshan بیمارستان در ووهان. زمینه تسهیلات ساخته شده بود تنها 10 روز [چوپان ژو/سازمان حفاظت محیط زیست]

انگلیسی, داروسازی GSK به همکاری با CEPI در coronavirus واکسن تلاش

انگلیسی, داروسازی گلاکسو است همکاری با ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) نسبت به توسعه یک واکسن برای شیوع کروناویروس با توجه به بیانیه ای از GSK و CEPI.

GSK خود را “کمکی پلت فرم فن آوری” در دسترس برای توسعه یک واکسن علیه ویروس.

استفاده از ادجوانت اجازه می دهد تا برای تولید بیشتر واکسن دوز.

GSK با محققان بودجه CEPI با اولین توافق نامه امضا شده با استرالیا دانشگاه کوئینزلند در این بیانیه اضافه شده است.

Coronavirus

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن موجود در برابر coronavirus اما چند سازمان از جمله CEPI عمومی-خصوصی بدن مستقر در نروژ مشغول به کار هستند و در حال توسعه یکی است.

فرانسه انستیتو پاستور بنیاد گفت: در روز جمعه آن را به حال راه اندازی یک گروه ضربت با هدف توسعه یک واکسن علیه ویروس در 20 ماه در حالی که در آلمان تحقیقات وزیر گفت که او انتظار می رود یک واکسن به توسعه درون “چند ماه”.

چین سهام بریس برای ویروس آمار به عنوان بازار آزاد پس از تعطیلات طولانی

چین بازار سهام انتظار می رود به سقوط روز دوشنبه هنگامی که آنها پس از بازگشایی سال جدید قمری تعطیلات که تمدید شد به دلیل شیوع کروناویروس.

بازار در جهان دومین اقتصاد بسته شده اند پس از ژانویه 24, و بازگشایی در شانگهای در 9.30 صبح (01:30 GMT).

دولت آماده شده است نیروهای خود را برای مهار اقتصادی خرید اینترنتی.

بانک مرکزی در روز یکشنبه گفت: این امر پمپ 1.2 تریلیون یوان ($173bn) به اقتصاد است. روز قبل از آن گفت: این امر گام های پولی و اعتباری برای حمایت از کسب و کار کمک به مبارزه با این ویروس مانند شرکت های پزشکی.

“سرمایه گذاران عرضه خواهد کرد و احساسات خود را در ابتدا و سپس اطمینان بیشتر تصمیم گیری بر اساس وضعیت اپیدمی و بالقوه محرک اقدامات نورد توسط دولت گفت:” ژانگ چی یک تحلیلگر با Haitong اوراق بهادار.

جزئیات به روز رسانی پنج شنبه, آوریل 2 اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>